Bugun...Ak Parti’nin Ağır Topları Özel Koleji Ziyaret Etti

Tarih: 07-11-2017 14:47:37 + -


Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 6. Olağan Genel Kuruluna katıldıktan sonra, Dinar’a özel bir orta okul kazandıran Öğretmen Ünal Yılmaz’ı ziyaret eden Ak Parti’nin ağır topları okul ile alakalı bazı bilgiler edindi.


Ak Parti’nin Ağır Topları Özel Koleji Ziyaret Etti

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 6. Olağan Genel Kuruluna katıldıktan sonra, Dinar’a özel bir orta okul kazandıran Öğretmen Ünal Yılmaz’ı ziyaret eden Ak Parti’nin ağır topları okul ile alakalı bazı bilgiler edindi.

 

 

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal, Afyonkarahisar Bölge Koordinatörü Mehmet Nil Hıdır, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı AV. İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Dinar Öğretmen Ünal Yılmaz kolejini ziyaret etti.

 

Ziyarette okul ve okulun vizyonu hakkında konuşan Ünal Yılmaz, Dinar’da okulun 3. Yılında olduğunu ancak az zamanda çok işlerin başarıyla sonuçlandığını belirterek şunları söyledi, “Öğreten Ünal Yılmaz Koleji olarak 3. Yılımızı altın çağ olarak nitelendiriyoruz. Öğretmenlerimizin gayretleri, öğrencilerimizin çabalarıyla başarı çitamız günden güne yükseliyor. Bütün bu başarıları yakalamamızdaki en büyük sırlardan bir tanesi aile okuludur. Aile okulumuzun 10. Sunu bu yıl açacağız.

 

 

  Medeni ve çağdaş toplumları oluşturacak bireyler; önce medeni ve çağdaş düşüncesine sahip olmalı. Daha sonra da aile içerisinde ve sosyal alanda davranışa çevirmeli. Çocukların anne karnında başlayan eğitimine ışık tutabilmek için tahsil hayatı boyunca hayatta karşılaşabilecek durumlarda tavır ve davranışının nasıl olması gerektiğini anlatmayı ve onlara yardımcı olmayı hedefledik. Sağlıklı iletişim kurabilen sağlıklı çocuklar yetiştirmek için anne ve babaların eğitimi yanında aile bireylerin her birine hitap eden bilgi, tecrübe aktarımı, kazanımların paylaşıldığı bir ortam oluşturmak. Çocukları için her şeyin en iyisini istemelerine rağmen onlara karşı yanlış bir şey yapmaktan korkan, kendilerini çocuklarına karşı yetersiz hisseden ne yapacaklarını düşünen ama sonuca ulaşamayan ailelere yardımcı olmayı ve ailelerde aile içi iletişimi en güzel seviyeye getirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

 

Okulun içerisindeki sınıfları ve diğer bölümleri gezen misafirler okulu çok beğendiklerini ve Ünal Yılmaz’ı ilçeye kazandırdığı okuldan dolayı tebrik ettiklerini ifade ettiler.

 

Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ise, Ünal Yılmaz’a yeni bir okul yaparak kendi binasına kavuşması gerektiğini kaydederek, üzerlerine eğitim ve öğretim için ne düşüyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi. 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER İlçeler Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 • 2018 yılıen komik videolar
  2018 yılıen komik videolar
 • ANLATMAYA GEREK YOK
  ANLATMAYA GEREK YOK
 • Sende Susma
  Sende Susma
 • halit kara görüyorum
  halit kara görüyorum
 1. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 2. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 3. 2018 yılıen komik videolar
 4. ANLATMAYA GEREK YOK
 5. Sende Susma
 6. halit kara görüyorum
VİDEO GALERİ
YUKARI