Bugun...



Atletler Atatürk yol koşusunda ter döktü

Tarih: 06-11-2017 09:28:09 Güncelleme: 06-11-2017 09:34:09 + -


Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Atatürk Yol Koşusu, 300'e yakın sporcunun katılımıyla hafta sonu yapıldı.


Atletler Atatürk yol koşusunda ter döktü

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Atatürk Yol Koşusu, 300'e yakın sporcunun katılımıyla hafta sonu yapıldı.

 

İzmir yolu üzerinden bölüm bölüm başlayıp Cumhuriyet Meydanı'nda sona eren ve 10 ayrı kategoride yapılan yarışmaya başta Afyonkarahisar olmak üzere İstanbul, Bursa, Denizli, Ordu, Gümüşhane, Bilecik, Kütahya gibi çevre illerden 300'e yakın sporcu katıldı. Oldukça çekişmeli geçen yarışma boyunca atletler, bitiş çizgisine en önde ulaşabilmek için kıyasıya bir mücadele sergiledi.

 

 

Yarışma sonrası yapılan ödül töreniyle Belediye Başkan Burhanettin Çoban, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Tortop, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emel Sarlık, Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü İsmail Barın ve Atletizm İl Temsilcisi Mehmet Kaya tarafından kategorilerinde ilk 7'ye giren sporculara ödülleri verildi. Yarışma sonunda tüm yarışmacılara ve yakınlarına yemek ikram edildi.

 

Yarışma sonrası Belediye Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen ödül töreninde yarışmacılarla bir araya gelen Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, tüm yarışmacılara katılımlarından dolayı teşekkür etti. Afyonkarahisar Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirten Başkan Çoban, yarışmaya çocuklarını teşvik eden aileleri de tebrik etti.

 

Yarışmada dereceye girenler şu şekilde sıralandı:

 

Yarışmada dereceye giren yarışmacılar şu şekilde sıralandı:

 

2006–2007–2008DOĞUMLU KIZLAR 1,2 KM                      

1.                            Melike Kurt

2.                            Perihan Cemre Akkaş

3.                            Memnune Birçek

4.                            İrem Altın

5.                            Damla Nur Dağdelen

6.                            Zakire Sanduvaç

7.                            Fadime Ateş

2006–2007–2008 DOĞUMLU ERKEKLER 1,5 KM

1.                            Deniz Eren Yüce

2.                            Mustafa Dönmez

3.                            Arafat Fidan

4.                            Polat Boncuk

5.                            İsmail Can Uysal

6.                            Efe Eren Arslan

7.                            Oğuzhan Yılmaz

2004–2005 DOĞUMLU KIZLAR  2 KM                           

1.                            Sıla Ata                                                                  

2.                            Büşra Güney                                                                   

3.                            Beyza Nur Bozdağ

4.                            Pınar Karakoç

5.                            Hasibe Işık

6.                            Buse Barışık

7.                            Süberra Sapmaz

2004–2005 DOĞUMLU ERKEKLER 3 KM

1.                            Aziz Emre Samura

2.                            Ahmet Alper Sofooğlu

3.                            Harun Şimşek

4.                            Kerem Bildik

5.                            Abdullah Aksoy

6.                            Arda Özer İpek

7.                            Ömer Karayiğit

2000-2001-2002-2003  DOĞUMLU KIZLAR 3 KM

1.                            Hacer Yılmaz

2.                            Aynur Altan

3.                            Hatice Bakır

4.                            Sinem Şahin

5.                            Seher Akbaş

6.                            Kübra Canavarcı

7.                            Meryem Ayva

2000-2001-2002- 2003  DOĞUMLU ERKEKLER 3 KM

1.                            İbrahim Subaşı

2.                            Ali Şimşek

3.                            Mustafa Eren Çamurdık

4.                            Yahya Ağaç

5.                            Şakir Birçek

6.                            Halil Sarıkaya              

7.                            Tarkan Türköz

1999 DOĞUMLU (18 YAŞ ve ÜZERİ) BAYANLAR 3 KM

1.                            Özlem Özdemir

2.                            Gülbahar Güven

3.                            Sultan Özbay

4.                            Tuğba Kılıç

5.                            Gamze Emer

6.                            Emine Karatay

7.                            Funda Erdoğan

 

1998-1982 DOĞUMLU (18–35) YAŞ ERKEKLER 10 KM

1.                            Nuri Kömür

2.                            Yusuf Aslan

3.                            Şerafettin Göktaş

4.                            Osman Kahraman

5.                            Muharrem İsmail Çalış

6.                            Fatih Ulak

7.                            Halil İbrahim İztivan

1981-1968 DOĞUMLU (36–49) YAŞ ARASI ERKEKLER 10 KM

1.                            Muammer Altınok                                                                    

2.                            Süleyman Büyükbezgin

3.                            Ayhan Duymuş

4.                            Mükremin Naz

5.                            Ahmet Barlak

6.                            Adnan Koç

7.                            Halil Yorulmaz

 

 

1967 Doğumlu (50) YAŞ VE ÜZERİ ERKEKLER 10 KM

1.                            Recep Uluışık                                                                 

2.                            Oktay Öncül

3.                            Ercan Doğan

4.                            Yüksel Çakmak

5.                            Osman Güney

6.                            Ali Akyol

7.                          Selim Kocatepe                

 






FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Spor Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
  • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
    Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  • İnternet habercileri kimliklerini aldı
    İnternet habercileri kimliklerini aldı
  • Fikri Asım Bayatta Piknikte
    Fikri Asım Bayatta Piknikte
  • En çok tıklanan karikatürler
    En çok tıklanan karikatürler
  • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
    Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  • Fikr-i Asım Bolvadin ve Bayat'a çıkarma yaptı
    Fikr-i Asım Bolvadin ve Bayat'a çıkarma yaptı
  1. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  2. İnternet habercileri kimliklerini aldı
  3. Fikri Asım Bayatta Piknikte
  4. En çok tıklanan karikatürler
  5. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  6. Fikr-i Asım Bolvadin ve Bayat'a çıkarma yaptı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
  • Pazarağaç Belediye Başkanı Adem Bulut Kanal afyon ekranlarında
    Pazarağaç Belediye Başkanı Adem Bulut Kanal afyon ekranlarında
  • Hikmet Deryasından Mehmet Kenar
    Hikmet Deryasından Mehmet Kenar
  • Kadınana gazetesi sahibi Cansel Kuzu kanal afyon ekranlarında
    Kadınana gazetesi sahibi Cansel Kuzu kanal afyon ekranlarında
  • Arif yağcı kanal afyon ekranlarında gündemi değerlendiriyor
    Arif yağcı kanal afyon ekranlarında gündemi değerlendiriyor
  • İGM Başkanı Salih Sel Kanalafyon ekranlarında
    İGM Başkanı Salih Sel Kanalafyon ekranlarında
  • Nuribey Belediye Başkanı Hazım Kaya Kanalafyon ekranlarında
    Nuribey Belediye Başkanı Hazım Kaya Kanalafyon ekranlarında
  1. Pazarağaç Belediye Başkanı Adem Bulut Kanal afyon ekranlarında
  2. Hikmet Deryasından Mehmet Kenar
  3. Kadınana gazetesi sahibi Cansel Kuzu kanal afyon ekranlarında
  4. Arif yağcı kanal afyon ekranlarında gündemi değerlendiriyor
  5. İGM Başkanı Salih Sel Kanalafyon ekranlarında
  6. Nuribey Belediye Başkanı Hazım Kaya Kanalafyon ekranlarında
VİDEO GALERİ
YUKARI