Bugun...ATSO 12. spor oyunları ödül töreni düzenlendi

Tarih: 29-12-2017 14:14:14 + -


12.’si düzenlenen ATSO Spor Oyunları Ödül töreni Vali Sayın Mustafa Tutulmaz, Protokol Üyeleri, STK Başkanları, ATSO Meclis Üyeleri ve Üyelerimizin katılımıyla ATSO Meclis Salonunda düzenlendi.


ATSO 12. spor oyunları ödül töreni düzenlendi

12.’si düzenlenen ATSO Spor Oyunları Ödül töreni Vali Sayın Mustafa Tutulmaz, Protokol Üyeleri, STK Başkanları,  ATSO Meclis Üyeleri ve Üyelerimizin katılımıyla ATSO Meclis Salonunda düzenlendi.

 

 

Ulusumuz ve Afyonkarahisar’ımız için önemli bir gün olan 29 Ağustos 2017 tarihinde Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında açılışını gerçekleştirdiğimiz 12. Spor Oyunları Halat Çekme, Penaltı Atışı, Bilek Güreşi, Ayran İçme, 100 metre ve 400 metre Koşu müsabakaları ile başlayarak, 23 Kasım 2017 tarihinde Basketbol final maçı ile sona ermiştir.

 

 

Ödül törenimizde ilk olarak açılış konuşmalarını Spor Oyunları Komitesi Başkanı Gürcan Aşçı gerçekleştirdi. Sayın Aşçı “Bu yıl on ikincisini gerçekleştirdiğimiz ATSO Spor Oyunları birlik, beraberlik ve dostluğun ön plana çıktığı, sportif rekabetin centilmence gerçekleştiği ve firmalarımız arasında kaynaşmanın hat safhada olduğu bir etkinlik olarak gerçekleşti. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Spor Oyunlarının amacı, üye firmalarımızın çalışanlarına spor yapma imkânı sağladığı gibi, aynı zamanda sosyal sorumluluk bilincini de yerine getirmesine katkı sağlamaktır.” dedi ve ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser söz aldı.

 

 

Sayın Serteser “Bildiğiniz üzere ATSO Spor Oyunları, 2006 yılından bu yana Odamız üyeleri katılımı ile gerçekleşmektedir. Yoğun katılım ve ilgi sayesinde ATSO Spor Oyunları ilimizde ve bölgemizde örnek bir faaliyet olarak gösterilmektedir. Farklı sektörlerde yer alan üyelerimizi ve çalışanlarını bir araya getiren, en küçük işletmeden en büyük şirketlere kadar tüm üyelerimizin katılımına açık olarak gerçekleşen Spor Oyunları, çok zengin bir içerik ve program ile iş dünyasını sportif platformda bir araya getirmektedir.  Güzel, eğlenceli ve zevkli bir organizasyon olarak gerçekleşen spor oyunlarında kıran kırana ve centilmence gerçekleşen müsabakalara şahit olduk.

 

 

Geleneksel olarak düzenlenen 12. Spor Oyunlarının gerçekleşmesinde emeği geçen başta Firmalarımız olmak üzere ATSO Spor Komitesine, Ana Sponsorumuz Ahmet Öndünç İnşaat Anonim Şirketi sahibi Ahmet Öndünç Bey’e, Organizasyon Sponsorumuz Derin Tarım ve Süt Ürünleri Limited Şirketi Sahibi Osman Derin Bey’e ve diğer etkinlik sponsorlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

 

 

ATSO Meclis Başkanı Sayın Mehmet Sıtkı Merdivenci yaptığı konuşmada “Üye firmalarımızın katılımı ile gerçekleştirilen ve centilmenliğin öne çıktığı bir spor oyunlarının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sosyal sorumluluk anlamında, insanları kaynaştırma, spora teşvik etme ve sporun her türünde faaliyet gösterme anlamında önemli bir organizasyon olan ATSO Spor Oyunları, ilimizde faaliyet gösteren firmaları bir araya getirmeye devam etmiştir. 12. kez başarıyla tamamladığımız Spor Oyunları’nda emeği olan başta tüm katılımcılara, değerli komitemize ve olmazsa olmaz sponsorlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, hepinizi saygı ve sevgilerim ile selamlıyorum” dedi.

 

 

Son olarak Afyonkarahisar Valisi Sayın Mustafa Tutulmaz konuşma gerçekleştirdi “ gerçekten güzel bir etkinlik 3 ay süre ile devam eden bir etkinliğe ev sahipliği yapabilmek bunu organize edebilmek ve başarılı bir şekilde de 12 yıl devam ettirebilmek alkışa değer bir etkinlik emeği geçen herkesi huzurlarınızda kutlamak isterim. Spor rekabetin, kazanma isteğinin en üstte olduğu bir alan. Spor ile iş dünyası aynı motivasyonla hareket ediyor. Bu ikisinin de bir araya gelmesi ayrı bir güzellik.  Emeği geçenler, hem ticarete hem spora katkı sağlamış oluyorlar kurumlarımız hem rekabeti hem de birlikte hareket edebilmeyi öğreniyorlar. Spor illerin tanıtımı için de önemli bir nokta. İlimiz iyi tanıtıldıkça ticaretimiz de daha iyi olacaktır. Kalkınma gelişme hepsi birbirini destekler konumdadır.  Ticaret odasıyla spor oyunları çok güzel bir şekilde birleşmiş aynı duygu ile devam etmesini temenni ediyor emeği geçen herkese destek veren şirketlere ve spor camiasına tekrar teşekkür ediyor nice 12 yıllar devam etmesini diliyorum.” dedi ve ardından ödül törenine geçildi.

 

 

67 firmanın katılım gerçekleştirdiği spor oyunlarında 5 takım ve 13 bireysel müsabaka olmak üzere toplam 18 farklı kategoride müsabakalar yapılmıştır. 51 firma dereceye girerek ödül almaya hak kazanmıştır.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Spor Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 • 2018 yılıen komik videolar
  2018 yılıen komik videolar
 • ANLATMAYA GEREK YOK
  ANLATMAYA GEREK YOK
 • Sende Susma
  Sende Susma
 • halit kara görüyorum
  halit kara görüyorum
 • Türk Silahlı Kuvvetleri PKK lıları böyle vurdu
  Türk Silahlı Kuvvetleri PKK lıları böyle vurdu
 1. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 2. 2018 yılıen komik videolar
 3. ANLATMAYA GEREK YOK
 4. Sende Susma
 5. halit kara görüyorum
 6. Türk Silahlı Kuvvetleri PKK lıları böyle vurdu
VİDEO GALERİ
YUKARI