Bugun...Bahçeli yolbaşcısı Mehmet Taytak’ı yanından ayırmıyor

Tarih: 11-06-2018 02:28:28 + -


35 yıllık siyasi hayatında 20 yıldır MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yanında olan ve sadece Afyonkarahisar ile sınırlı kalmayan Türkiye’deki tüm teşkilatlarca tanınan ve sevilen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Mehmet Taytak’ı Genel Başkan Bahçeli hemen hemen tüm parti çalışmalarına dahil ediyor.


Bahçeli yolbaşcısı Mehmet Taytak’ı yanından ayırmıyor

Konya ilinde düzenlenen bölgesel istişare toplantısına başta milletvekili adayları olmak üzere mhp Afyonkarahisar il ve  ilçe teşkilatı tam kadro katıldı. MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Mehmet Taytak ve MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin  "Konya Merkezli Bölge İstişare Toplantısı"nı değerlendirdi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Konya ilinde gerçekleştirdiği istişare toplantısının coşku içersinde gerçekleştiğini söyleyen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Mehmet Taytak, yoğun katılımdan dolayı Genel Başkan Bahçeli’nin Afyon heyetini tebrik ettiğini söyledi. Taytak, “Sayın Genel Başkanımız Konya'da, Konyalı hemşehrilerimiz ve diğer illerden gelen vatandaşlarımızla bir araya geldi. Sayın Genel Başkanımız, Milliyetçi Hareket Partisinin milli duruşu ile ilgili düşüncelerini ve önce ülkem ve milletim düşüncesinin felsefesini izah etti. 

 

 

Daha önceki seçimlerde milletimizle paylaştığımız seçim beyannamelerimizi bu dönem yine bazı güncel konularda ekleyerek milletimiz adına Allah izin verirse 24 Haziran seçimlerden sonra hayata geçireceğimiz seçim beyannamemiz hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirdi. Mecliste gündeme getireceğimiz köklümüzün, işçimizin, esnafımızın, öğretmenimizin ve bütün meslek kuruluşlarımızın problemlerini ve kader mah kûmlarının afla ilgili problemlerinin tamamını milletimizle paylaştık. Coşkulu bir toplantı oldu. İlimizde dahil olmak 6 ciddi bir katılım sağlandı. Özellikle Afyonumuz diğer illere nispeten daha çok katılım sağlayan il oldu. Bu katılımı da fark eden genel başkanımız bundan çok mutlu oldu ve hepimize ayrı ayrı teşekkür etti” diye konuştu.

“BÖLGESEL İSTİŞARE TOPLANTIMIZ COŞKULU GEÇTİ”

Konya ilinde gerçekleştirilen bölgesel istişare toplantısının coşku geçtiğini söyleyen MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin toplantıya yoğun katılımdan dolayı kendisini tebrik ettiğini belirtti. Kocacan,  “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin direktifleriyle 5 bölge de 6 il de toplamda 30 il de gerçekleşecek olan birleştirilmiş istişare toplantısının Afyon ayağında biz Konya ilinde toplantıya katıldık. Afyonkarahisar’dan konvoylar halinde yaklaşık 400 kişi sadece merkezden olmak kaydı şartıyla bize bağlı olan diğer ilçelerden de çok yoğun bir katılım sağladık.

 

İstişare toplantısında Genel Başkanımız tamamen Türkiye’nin genel konjektöründeki bekasıyla ilgili konulara değindi. Cumhur ittifakıyla ilgili cumhurbaşkanlığında Sayın Recep Tayyip Erdoğan bizim adayımız söz verdik, sözümüzde duracağız. Milletvekilliği seçimlerinde ise MHP’ye oy vereceğiz, dedik. Devlet beyde bu konuyu bizlerle istişare ederek paylaştı. Konya mitingimiz güzel ve coşku içerisinde geçmiştir. Genel Başkanımız Afyon heyeti olarak toplantıya yoğun katılımımızdan dolayı bizleri tebrik etmiştir” dedi.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 • Işıklara'a doğalgaz geliyor
  Işıklara'a doğalgaz geliyor
 • Dinar Belediyesi tanıtım filmi
  Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 1. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 2. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 3. Işıklara'a doğalgaz geliyor
 4. Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 5. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 6. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
VİDEO GALERİ
YUKARI