Bugun...Başkan Geyik Ahmetpaşa'da yeniden aday gösterildi

Tarih: 08-02-2019 14:49:04 Güncelleme: 08-02-2019 14:57:04 + -


Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa İlçesine bağlı, Ahmetpaşa beldesi belediye Başkanı Osman Geyik yeniden Ak Parti’den belde de aday gösterildi.


Başkan Geyik Ahmetpaşa'da yeniden aday gösterildi

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa İlçesine bağlı, Ahmetpaşa beldesi belediye Başkanı Osman Geyik yeniden Ak Parti’den belde de aday gösterildi.

 

 

Başkan Geyik kameralarımıza adaylık sürecini değerlendirerek, beldede 15 yıldır belediye başkanı olduğunu bu zaman zarfında, Ahmetpaşa’ya çok güzel hizmetler kazandırdığını ifade etti. Beldede öncelikle alt yapı sorununun tamamının çözüldüğünü ifade eden başkan Geyik, kanalizasyon ve içme suyunda Ahmetpaşa’nın 50 yıl sorun yaşamayacağını söyledi.

 

 

Alt yapı tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde kasabanın tüm cadde, sokak ve mahallerinde halkı çamurdan kurtarmak adına, kilitli parke çalışmalarını yaptıklarını, yaklaşık 250 bin metrekare kilitli parke taşı döşediklerini ifade eden başkan Geik, Diğer yandan, kasabada bulunan mahallelere çocuk parkları yaptıklarını, kasabada okuyan öğrencilerin kırtasiye ve eğitim anlamında sürekli yanlarında olduklarını belirtti.

 

Kasabaya çok güzel bir gölet ve mesire alanı yaptıklarını, gerek kasaba halkının, gerekse dışardan gelecek bir misafirin gönül rahatlığı içerisinde, burada ailesi ile birlikte vakit geçirebileceklerini kaydetti. Belediyenin kapısından kendisine oy vermiş ya da vermemiş kimler varsa, kimsenin boş dönmediğini, bu anlamda sürekli kasaba halkının yanında olduklarını ifade eden başkan Geyik, son derece şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile kasabayı yönetmeye çalıştıklarını ifade etti.

 

Ahmetpaşa beldesinde Afyonkarahisar’da bir ilki gerçekleştirdiklerini ifade eden başkan Geyik, TOKİ’nin kasabaya 100 adet birer katlı son derece havası temiz, zemini sağlam, gerek yeşil alanları ile, gerek sosyal tesisleri ile toplamda, 100 aileyi bu imkandan faydalandırdıklarının altını çizdi. Kuraların çekildiğini yakın zamanda da evlerin teslim edileceğini ifade etti.

 

Belediye ye son sistem hem sulu , hem de köpüklü söndürme kapasitesine sahip bir itfaiye, bir adet harfiyat kamyonu, bir adet ambulans, bir çöp toplama aracı aldıklarını ifade eden Başkan Geyik, yakın zamanda yol süpürme aracını da kasabaya kazandıracaklarının altını çizdi. Halkın teveccühünü kazanarak yeniden seçildiği takdirde Ahmetpaşa’ya daha çok güzel hizmetler kazandıracağını beyan eden başkan Geyik, yeni projeleri arasında buluanan bazılarını da kamuoyu ile paylaştı.

 

Yeni dönemde kasabaya günes tarlası yani GES projesiyle kasabayı buluşturacaklarını, bu sayede kasabanın aydınlatılmasında ve sulama işlerinde toplanan elektriğin, kullanılacağını ve aylık 60 bin lira gibi bir geliri kasabaya kazandıracaklarını ifade etti. Gençleride unutmadıklarını söyleyen başkan Geyik, Gençlere yönelik kapalı halı saha, fitnes ,voleybol, basketbol gibi kapalı alan içerisinde gerek kafeteryası ve duş alanları ile birlikte, güzel bir kompleksi kazandıracaklarını ifadelendirdi.

 

Ayakları yere basan projeler ile kasaba halkının huzuruna çıktıklarını söyleyen başkan Geyik, kendisine 15 yıldır teveccüh gösteren ve kendisini başkan seçen kasaba halkına, teşekkür etti. 31 Martta yapılacak olan, mahalli idareler yerel seçimlerinde kasabanın huzurlu, ve barışçıl bir seçim geçirmelerini arzu ederek, kasaba halkının tamamına sağduyulu olmalarını, kimsenin kimseye kızmadan tamamen saygı ve sevgi çerçevesinde bir seçim geçirmelerini temenni ederek, kasaba halkına saygılar sundu.

 

Ardından haber ekibi kasaba da bulunan Pazar yerinde seçimlere yönelik halkın nabzını tuttu.

HABER: İSMAİL ÖGEDAY     KAMERA: AHMET UÇMAK          “VİDEO HABER”HABER VİDEOSUFACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Belediyeler Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Denizli depreminden sonra yaşananlar
  Denizli depreminden sonra yaşananlar
 • Halit Kara gidem dedim
  Halit Kara gidem dedim
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 1. Denizli depreminden sonra yaşananlar
 2. Halit Kara gidem dedim
 3. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 4. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 5. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 6. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
VİDEO GALERİ
YUKARI