Bugun...Birliktelikten güç doğuyor

Tarih: 20-07-2019 07:11:31 Güncelleme: 20-07-2019 07:38:31 + -


Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette meslek grupları ve sivil toplum kuruluşları arasındaki birliktelikten güç doğacağı vurgulandı.


Birliktelikten güç doğuyor

Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette meslek grupları ve sivil toplum kuruluşları arasındaki birliktelikten güç doğacağı vurgulandı.

 

Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve dernek üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti.

 

İL YÖNETİCİLERİ BİRLİKTELİĞİ SAĞLADI

ABYD Başkanı Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği yönetimi olarak demokrasinin temel taşı olarak tanımlanan muhtarları ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını söyledi. Muhtarların da şehirdeki basın camiası gibi daha önce çok parçalı bir yapıya sahipken Vali Mustafa Tutulmaz’ın öncülüğünde bir araya geldiğini belirten Küçükkurt, “Sayın Valimiz basın camiasına olduğu gibi muhtarlarımıza, diğer sivil toplum kuruluşları ve derneklere de öncülük ederek bir çatı altında toplanmalarına vesile oldular. Bu vesile biz Afyonkarahisar’daki sivil toplum kuruluşlarının birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarına katkı sağlayan tüm ilimiz yöneticilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz. Değerli muhtarlarımızı birarada derneğimizde görmekten duyduğumuz mutluluğu ifade ediyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Muhtarlarımız gerçekten toplumun temel dinamiklerinden ve tüm sorunlara, sıkıntılara vakıf olan insanlardır. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

BASIN EKSİKLERİN GİDERİLMESİNİ SAĞLIYOR

 

Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, dernek olarak sivil toplum kuruluşlarını ve basını önemsediklerini söyledi. Basının il genelinde gerçek anlamda eksikleri yazıp doğruları gösterebilen bir yönü olduğuna değinen Uygur, “Basınımız yeri geldiğinde bir muhtar gibi, bir mülki amir gibi çalıştığı için biz öncelikle tebrik ediyoruz. Derneğimizin yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birliktede yönetimimizle ziyaretimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Umarım fikir birliği içerisinde çalışacağız diye düşünüyoruz. Afyonkarahisar’ın, mahallelerimizin sorun ve sıkıntılarının aşılmasında basın mensuplarımızla daha önceden olduğu gibi bundan sonra da hep iş birliği içerisinde olacağız” diye konuştu.

 

ÜYE KAYITLARI BEKLENİYOR

 

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ziyaret sırasında dernek üyeliği başvuruları hakkında bilgi verdi. Derneğin tüm basın kuruluşlarının bir araya gelerek kurulan bir dernek olduğunu hatırlatan Küçükkurt, “Bu yapı gerçekten ilimiz yöneticilerinin büyük teşvik ve destekleriyle sektörümüz duayenlerinin fedakârlıklarıyla kurulmuş bir yapıdır.

 

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin faaliyetleri ilimiz menfaatine olan tüm çalışmalarda destekleyici, yön verici olma açısından sürdürülmektedir. Bu kapsamda biz meslektaşlarımızın aynı çatı altında buluşmaları adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm gazeteci arkadaşlarımızın mesleğimizden ekmek yiyen arkadaşlarımızın bu çatı altında buluşmaları için üye kayıtlarımızı ve diğer faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Muhtarlarımızın ziyareti vesilesiyle tüm meslektaşlarımıza, Afyonkarahisar kamuoyuna bu çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü, meslektaşlarımızın üye kayıtlarını beklediğimizi bir kez daha duyuruyoruz” şeklinde konuştu.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Gündem Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Denizli depreminden sonra yaşananlar
  Denizli depreminden sonra yaşananlar
 • Halit Kara gidem dedim
  Halit Kara gidem dedim
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 1. Denizli depreminden sonra yaşananlar
 2. Halit Kara gidem dedim
 3. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 4. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 5. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 6. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
VİDEO GALERİ
YUKARI