Bugun...Cumhur ittifakı bu ülkeyi yönetmeye devam edecek

Tarih: 08-06-2018 17:41:15 Güncelleme: 08-06-2018 17:50:15 + -


Kayıhan belediyesi tarafından verilen iftar yemeğinde konuşan MHP milletvekili adayı Mehmet Taytak, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye’de yeni bir dönemin başlangıç noktası olacağını ve Cumhur İttifakı’nın bu ülkeyi yönetmeye devam edeceğini belirtti.


Cumhur ittifakı bu ülkeyi yönetmeye devam edecek

Kayıhan Belediyesi’nin geleneksel olarak her yıl organize ettiği iftar programı bu yılda yoğun katılımla gerçekleşti. Kayıhan Belediye binası bahçesinde Başkan Ömer Şahin idaresinde gerçekleştirilen iftara; Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP Milletvekili Adayları Mehmet Taytak, Muharrem Günay, Ersan Özgür, İsmail Karnıbüyük, İbrahim Aksu, İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk, İl Genel Meclis Üyesi Hamit Çakır, Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, Eski İl Başkanı Aziz Aslan, MHP Yönetim Kurulu Üyeleri, çevre belde vatandaşları ve Kayıhan’lılar katıldı. Akşam ezanı önce Kur-anı Kerim okundu dualar edildi. Daha sonra ise ezanla birlikte oruçlar açıldı.

 

“GELENEKSEL OLARAK DEVAM EDECEK”

 

İftar öncesi bir konuşma yapan Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin, iftar programının bu yıl 2’cisini düzenlediklerini söyledi. Bundan sonraki yıllarda iftar programının geleneksel olarak devam edeceğini kaydeden Şahin şöyle konuştu: “Belediyemiz 1989 yılında kuruldu. 1989 yılından 2016 yılına kadar böyle bir girişimde hiç bulunulmamış. Biz geçen yıl 2017 yılında ilkini düzenledik. Bu yılda yine yoğun katılımla ikincisini düzenliyoruz. Belde vatandaşlarımıza ve dışarıdan gelen vatandaşlarımıza güzel bir program oluyor. Biz bu görevde olduğumuz sürece bu tip iftar programlarımız ve buna benzer organizasyonlarımız devam edecek” dedi.

 

 

“24 HAZİRAN TÜRKİYE’DE YENİ BİR DÖNEMİN BAŞLANGIÇ NOKTASI OLACAK”

 

İftar programında milletvekilleri adına konuşan MHP milletvekili adayı Mehmet Taytak, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye’de yeni bir dönemin başlangıç noktası olacağını söyledi. 24 Hazirandan sonra da Cumhur İttifakının bu ülkeyi yönetmeye devam edeceğini de belirten Taytak, “24 Haziran Türkiye’de yeni bir dönemin başlangıç noktası olacaktır. 24 Haziranda cumhurbaşkanlığı başkanlık sistemi ve milletvekilliği meclis sistemi oluşacak. Bu sistem Türkiye Cumhuriyeti’nin, Türk milletinin varlık, birlik ve beka sisteminin başlangıç noktasında hayırlı bir adım olacak. İnşallah 24 Haziran’da Cumhur İttifakı milletimizin ekseri desteğiyle zafere ulaşacak ve inşallah Cumhur İttifakı bu ülkeyi yönetmeye devam edecek” diye konuştu.

 

“CUMHUR İTTİFAKI MİLLETİ TEMSİL EDİYOR”

 

Cumhur ittifakının milleti temsil ettiğini belirten Taytak, 24 Haziran seçimlerinde güçlü bir çoğunlukla MHP’nin mecliste yer alacağını ifade etti. Taytak, “Bizim kurduğumuz bu ittifak, milletin ortak aklı ve milletin değerlerine sahip olan bir ittifak. Bırakın başkalarının kurduğu ittifaklar neyi temsil ederse etsin. Ama biz milletimizi temsil ediyor. Bu vesile ile önümüzdeki süreçte Cumhur İttifakıyla ilgili köylerimizi kentlerimizi dolaşarak destek istiyoruz. Cumhur İttifakında Cumhurbaşkanlığında Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beye ‘Evet’, milletvekilliği seçimlerinde ise MHP’ye ‘Evet’ mührünü basmanızı istiyoruz. İnşallah Cumhur İttifakını kuracağız. Milletin bekası istiklali, istikbali, varlığı ve birliği için hep birlikte olacağız ve mührü MHP’ye basacağız” dedi.

 

“GÖĞSÜMÜZÜ GERE GERE KAYIHAN’A GELİYORUZ” 

 

‘Göğsümüzü gere gere Kayıhan’a geliyoruz’ diyen MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Belediye Başkanımızın Ömer Şahin’in yaptığı iftar organizasyonu çok güzel. Bu tip organizasyonlar beldelerde birliği, paylaşımı, kaynaşmayı arttırır. Burada elektrik enerjisiyle ilgili durum söz konusu. Bu kasabaya iyi bir gelir sağlıyor. Buna benzer yol çalışmaları asfalt çalışmaları gibi birçok yatırımları var. Borçlu ve icralık bir belediyeyi başkanımız düzeltti. Başkanımız yatımlarına üzerine koyarak devam eder inşallah. Biz buraya gelirken göğsümüzü gere gere geliyoruz. Bizim seçimlerde gerçek gücümüz buralarda görünecek” diye konuştu.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 • Işıklara'a doğalgaz geliyor
  Işıklara'a doğalgaz geliyor
 • Dinar Belediyesi tanıtım filmi
  Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 1. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 2. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 3. Işıklara'a doğalgaz geliyor
 4. Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 5. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 6. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
VİDEO GALERİ
YUKARI