Bugun...Dinar Cumhur ittifakından umutlu

Tarih: 02-02-2019 15:04:52 Güncelleme: 02-02-2019 15:09:52 + -


31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan, mahalli idareler yerel seçimlerine adım adım yaklaşılıyor.


Dinar Cumhur ittifakından umutlu

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan, mahalli idareler yerel seçimlerine adım adım yaklaşılıyor.


Haber ekibimiz de Afyonkarahisar’ın Dinar İlçesinde Geçtiğimiz günlerde Cumhur İttifakının adayı olarak belirlenen, Nihat Sarı’nın seçim bürosunda seçimlere yönelik gerek vatandaşlardan, gerekse Cumhur İttifakı olarak ismi açıklanan, Nihat Sarı’dan seçim çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

 

 

Seçim bürosunda Adalet ve Kalkınma Partisi Dinar İlçe Başkanı İdris Er ve Milliyetçi Hareket Partisi Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan’ın da görüşlerini alan ekibe, öncelikle Cumhur İttifakı Adayı olan Nihat Sarı bilgi verdi. Sözlerine kendisini tanıtarak başlayan Sarı, yapmış olduğu seçim çalışmalarında kendisine karşı, halkın güveninin ve itimatının tam olduğunu vurguladı.

 

Seçim ofisini bikaç gün önce açtıklarını ifade eden Nihat Sarı, Dinar’lı vatandaşların kendisinden çok şey beklediğini, kendisinin de bu beklentiyi boşa çıkarmayacağını ifade ederek, Dinar ile ilgili yapılacak yatırım ve projelerin hazır olduğunu, bununla alakalı olarak, hukümetin ve Ak Parti Milletvekilleri olan, Prf. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, ve Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Mehmet Taytak’ın bu konuda desteklerini alacağını ifade etti.

 

Dinar’da Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti’nin ortak adayı olduğunu ifade eden Nihat Sarı, Dinar’da halkın kendisine yetki verdiği takdirde Dinar İçin elini değil gövdesini taşın altına koyacağının altını çizdi. Kendisinin İnşaat mühendisi olduğunu, Dinar ve çehresini değiştirecek çok güzel yatırım ve projelerinin olduğunu ifade eden Nihat Sarı, yakın zamanda da projelerini yeri geldiği vakit, tek tek açıklayacağını ifade etti.

 

Dinar’da olan bu güzel birliktelik ve beraberliğin seçimden sonra da devam edeceğini ifade eden Sarı, Dinar’da kendisine oy verecek yada vermeyecek kimler varsa herkesi kucaklayacağını adaletli bir şekilde de Dinar için hizmet vereceğini ifade etti.

 

Ardından Ak Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er’de Dinar’da Cumhur İttifakını sonuna kadar desteklediklerini ifade ederek, seçimlere kadar bu ittifakın birlik,beraberlik ve kardeşlik içerisinde devam edeceğini ve bu seçimlerden de başarılı bir şekilde çıkacaklarını kaydetti. Cumhur İttifakının adayı olan Nihat Sarı’ya her geçen gün halkın teveccühünün artığını ifade eden Er, seçim çalışamlarının da son derece güzel bir şekilde yürütüldüğünü ifade etti.

 

Seçimleri aldıkları takdirde Dinar’ın çok güzel hizmetler kazanacağını ifade eden Er, Nihat Sarı’ya çıktığı bu meşakketli yolda başarılar dilediğini ifade etti. Daha Sonra Milliyetçi Hareket Partisi Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan, söz alarak, önce kendisini tanıttı, daha sonra da Dinar’da Cumhur İttifakının adayı olarak, Nihat Sarı’nın gösterilmesinden memnuniyet duyduklarını ifade etti.

 

Dinar halkının tabanının Milliyetçi Hareket Partisi tabanına mensup olduğunu bu sayede de Adalet ve Kalkınma Partisiyle yapılan bu ittifaktan Dinar halkının karlı olarak çıkacağını, bunun sonucunda da Dinar’ın kazanacağını ifade etti. Uzun yıllar Dinar’ın hizmete aç olduğunu , yatırıma aç olduğunu ifade eden Karahan, seçimlerin Dinar’a hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ettiğini Nihat Sarı’ya da başarılar dilediğini ifade etti.

 

Son olarak seçim bürosunda bulunan vatandaşlar da Cumhur İttifakının adayı Nihat Sarı’yı desteklerini ifade etti.

 

HABER: AHMET UÇMAK    KAMERA : AHMET UÇMAK    “VİDEO HABER”HABER VİDEOSUFACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Son Dakika Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Denizli depreminden sonra yaşananlar
  Denizli depreminden sonra yaşananlar
 • Halit Kara gidem dedim
  Halit Kara gidem dedim
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 1. Denizli depreminden sonra yaşananlar
 2. Halit Kara gidem dedim
 3. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 4. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 5. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 6. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
VİDEO GALERİ
YUKARI