Bugun...Dünya Motokros şampiyonasının bu yıl isim sponsoru NG Güral

Tarih: 05-09-2019 20:34:20 Güncelleme: 05-09-2019 20:40:20 + -


Dünya Motokros Şampiyonası basın toplantısı NG otel sponsorluğunda gerçekleşti.


Dünya Motokros şampiyonasının bu yıl isim sponsoru NG Güral

Saat 15’te başlayan tolantıya, NG otel Müdürü Cenker Yılmaz, Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner, Dünya Motokros Şampiyonası As Başkanı Mahmut Nedim Akülke ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Toplantıda konuşan As Başkan Mahmut Nedim Akülke;

 

“ Dünya Motokros Şmpiyonasının bu yıl ikincisini düzenliyoruz,Sayın Cumhurbaşkanlığımızın himayesinde yapılan şampiyonanın bu yıl ki isim sponsorluğuna hepiniz hoş geldiniz.Afyonkarahisar Belediyemiz, geçen yıl olduğu gibi yine bu yıl da tüm birimleriyle, şampiyona için seferber olmuş durumda.

 

Geçen yıl ilkini yaptığımız şampiyonada olan eksiklerimiz verdı, bu yıl ise o eksiklerimizi daha çok göz önünde bulundurarak, çalışmalarımıza başladık. Ben bu anlamda sayın Afyonkarahisar Belediyemize taşın altına elini koyan kimler varsa, aynı zamanda NG Güral otel genel müdürü Cenker beye çok teşekkür ediyorum. Burada toplanmamızın ana nedeni, şampiyonadan ziyade Afyonkarahisar yeni bir festival kazandı ve bundan böylede her yıl aynı tarihlerde bu festival daha da güzel organizasyonlara hep birlikte imza atacak.

 

Önümüzdeki yıl Türkiye motofest adı altında çıkacağız. Bu yıl festivalimizin ismi NG Afyonspor motor festivali olacak, yani kısa adı NG Afyon Motofest ismi olacak. Ben buradan tekraren herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım “ İfadelerine yer verdi.

 

NG otel Müdürü Cenker Yılmaz da;

 

“ Değerli Basın mensupları öncelikle hepiniz hoş geldiniz, öncelikle buradan sizler vasıtası ile Afyonkarahisarımıza böyle bir organizasyonu kazandıran ve bu konuda büyüğük emği bulunan sayın Mahmut Nedim Akülke’ye teşekkür ediyorum. Bu yıl ki şampiyona Cumhurbaşkanlığının himayesi altında hakikaten önemli bir ivme kazandı.

 

Bu yıl sadece termal alanda değil,değişik spor alanlarında da, Afyonkarahisar İsmini önemli ölçüde geniş kitlelere duyurdu. Bizler hep birlikte burada Afyonkarahisar’ı önemli bir destinasyon çerçevesinde tanıtıyoruz. Afyonkarahisar artık kabuğuna sığmıyor ve daha iyilerini hak ediyor. Bu önümüzdeki şampiyonada özellikle haziran, temmuz ve ağustos aylarında, daha kaliteli ve profesyonel anlamda isim yapmış takımların gelmesini bekliyoruz.

 

Bu tür organizasyonarda uzun süreli sürdürülebilirlik çok önemli, yapılan yatırımlar uzun vadeli olunca  uzun vadede çok başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Neden Afyonkarahisar diğer dünya takımları tarafından da tercih edilmesinki iiklim şartları, saha şartları, konaklama imkanları her şey var. O nedenle hep birlikte bu  tür organizasyonlara sahip çıkılması kanaatindeyim sizlere de katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

 

Belediye Başkan Yardıımcısı Murat Öner’de;

 

“ İkincisini düzenlediğimiz Dünya Motokros Şampiyonasının Cumhurbaşkanlığı himasinde yapılması, bu organizasyonun ne denli önemli olduğunun bir göstergesidir.Bizler bundan sonra,Afyonkarahisar’ı n daha da önemli spor dalları arasında olması için elimizden gelen her türlü gayret ve çaba içerisinde olacağız.

 

Bunun yanında Afyonkarahisar sadece, spor anlamında değil, Termal turizmi, sağlık turizmi, kültür, turizmi, doğa turizmi, lezzet  turizmine  de açık  ve zengin bir il. Bu anlamda Afyonkarahisar’ın ismi çok sayıda alanda ön planda olacak. Ben buradan NG Güral grubuna teşekkür ediyor hepinize saygılar sunuyorum” Dedi. Afyon Time


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Afyon Time Özel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Denizli depreminden sonra yaşananlar
  Denizli depreminden sonra yaşananlar
 • Halit Kara gidem dedim
  Halit Kara gidem dedim
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 1. Denizli depreminden sonra yaşananlar
 2. Halit Kara gidem dedim
 3. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 4. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 5. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 6. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
VİDEO GALERİ
YUKARI