Bugun...Emniyet müdürlüğüne 12 yeni araç alındı

Tarih: 18-01-2019 23:51:44 + -


İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde hizmet etmek için alınan 2018 model 12 adet aracın teslim töreni Vali Mustafa Tutulmaz’ın katılımıyla gerçekleşti.


Emniyet müdürlüğüne 12 yeni araç alındı

4645 sayılı Emniyet Genel Müdürlüğüne ait Araç, Gereç, Mal ve Malzemelerin Satış, Hibe, HEK ve Hurda Durum İşlemleri ile Hizmet Satışına Dair Kanun’un ilgili yönetmeliğine istinaden yapılan mübadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmakta iken hurda durumunda ekonomik ömrünü dolduran,  otomobil, kamyonet, minibüs, motosiklet ve otobüs karşılığında İl Emniyet Müdürlüğü bünyesine katılacak olan 2018 model 12 adet aracın teslim ve hizmete sunum törenine Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hamza Çömez, İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve emniyet personeli katıldı.
 
 
İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binası bahçesinde yapılan araç teslim programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz; “Bugün güzel ve hayırlı bir hizmete daha hep birlikte şahitlik yapıyoruz. 12 tane aracımızı il merkezimizde ve ilçelerimizde güvenlik hizmetlerinin daha iyi yapılması için faaliyete alıyoruz.
 
 
Güvenlik bütün olmazsa olmazlar arasında ve en çok üzerinde durduğumuz hizmetlerden biridir. Bu hizmeti emniyet ve jandarma teşkilatımız vasıtasıyla yerine getiriyoruz. Afyonkarahisar’ımız güvenlik ve huzur açısından ülkemizin önde gelen illerinden birisidir. Bu başarıyı özveriyle çalışan güvenlik birimlerimiz ve halkımızın desteğiyle elde ediyoruz.
 
 
Gerek uyuşturucu, ruhsatsız silah ve bıçak gibi asayişi sıkıntıya düşürecek hususlarda olsun, gerek mala karşı işlenen suçlar da başarılı ve öz verili bir şekilde tüm arkadaşlarımız çalışıyorlar. Bunun da karşılığını değerli halkımız yakinen görüyorlar. ”dedi.
 
 
Afyonkarahisar Huzurlu Bir Şehirdir
 
Afyonkarahisar’ın huzurlu bir şehir olmasının arkasında büyük bir emek, gayret ve çalışmanın olduğunu ifade ederek konuşmasına devam eden Vali Tutulmaz; “Bilindiği üzere huzurlu bir şehiriz. Ama bu huzur tabii ki kendiliğinden gelmiyor. Arkasında büyük bir emek, gayret ve çalışma var.
 
 
Bunu da sağlıklı ve verimli bir şekilde yerine getirdik. Bugün 12 aracımızla birlikte polisimiz hizmetlerini daha verimli ve daha aktif bir şekilde yerine getirecekler. Daha önceki bir çalışmamızda da motorize ekiplerimizi halkın hizmetine sunmuştuk. Onda da çok verim aldık. İnşallah bu çalışmamızda da verim alacağız. Ben sağlıklı, huzurlu ve kazasız bir şekilde araçların kullanılmasını temenni ediyorum. Bu yönde de halkımıza daha huzurlu bir kente yaşamalarını sağlamamızı da Yüce Allah’tan diliyorum.” dedi.
 
 
Konuşmanın ardından Vali Mustafa Tutulmaz ve beraberindekiler tarafından dua edilerek 12 adet kamyonetten 9 adeti İl merkezinde, 3 adeti de İlçe merkezlerinde hizmet veren Emniyet Müdürlüğü bünyesine dahil oldu.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Afyon Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Denizli depreminden sonra yaşananlar
  Denizli depreminden sonra yaşananlar
 • Halit Kara gidem dedim
  Halit Kara gidem dedim
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 1. Denizli depreminden sonra yaşananlar
 2. Halit Kara gidem dedim
 3. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 4. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 5. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 6. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
VİDEO GALERİ
YUKARI