Bugun...Evet mührünü hem MHP ye hem de AKP ye basacaklar

Tarih: 08-06-2018 03:19:20 + -


Afyonkarahisar halkının ve bazı AK Partililerin bile milletvekilliği seçimlerinde mührü hem MHP’ye hemde AK Parti’ye basacaklarını belirten MHP İl Başkanı Kocacan, başkanlık sisteminde ise oylarını Recep Tayyip Erdoğan’a vereceklerini belirtti.


Evet mührünü hem MHP ye hem de AKP ye basacaklar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Kocacan 24 Haziran seçimlerini ve partisinin seçim çalışmasını değerlendirdi.

 

Neden erken seçim kararının alındığını anlatan İl Başkanı Kocacan, MHP İl teşkilatı olarak seçim çalışmalarına önceden hazırlıklı olduklarını ve diğer partilere göre 1 adım önde olduklarını dile getirdi.  Kocacan, “Türkiye’nin ekonomik durumu, siyasal yapısı ve kozmik odalara girilmesi ile her şey deşifre oldu. Türkiye Cumhuriyeti Devleti yeniden yapılanmak üzere bir karar aldı.

 

Bu karar ise herkesin bildiği erken seçim kararıydı. Bilge liderimiz Devlet Bahçeli Beyin işaretiyle AK Parti hükümetiyle yapılan görüşmeler sonucunda 24 Haziran da erken seçim kararı alınmış oldu. Biz MHP Afyonkarahisar il başkanlığı olarak yerel de seçim yaklaşıyor diye ve yarın seçim olacakmış gibi hep sahadaydık. Bizim bu hazırlıklarımız diğer partilere göre bize artı olarak geri döndü.

 

Genel merkezimiz ise diğer partilere göre adaylarını daha önce açıklamasıyla birlikte adaylarımızla beraber sahaya erken çıkmış olduk.  26 Mayıs tarihinden itibaren bizde ilçe ilçe, belde belde ve köy köy seçim çalışmalarımıza başladık ve tüm hızıyla da devam ediyoruz. Biz 6 milletvekili adayımızı sahaya sürdük, hepsi birbirinden kıymetli adaylarımızdır. Ve Afyonkarahisar da hedefimiz 6’da 6 yapmaktır” dedi.

 

“BAHÇELİ’YE SANDIKLARDA TEŞEKKÜR OYUMUZ VAR”

 

Afyonkarahisar halkının ve bazı AK Partililerin bile milletvekilliği seçimlerinde mührü hem MHP’ye hemde AK Parti’ye basacaklarını da belirten İl Başkanı Kocacan, başkanlık sisteminde ise oylarını Recep Tayyip Erdoğan’a vereceklerini belirtti. Kocacan, “Afyonkarahisar halkı, Cumhurbaşkanlığında cumhur ittifakından dolayı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vereceklerini söylüyorlar. Yalnız bu geçtiğimiz 3 dönemlik süreçte de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bazı agresif tavırlarından dolayı ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin dış komşularından ve ekonomik sıkıntılarından dolayı zedelendiğini söyleyerek bir denetçisinin olması gerektiğini söylüyorlar.

 

Vatandaş diyor ki, ‘Bizim başkanlık seçiminde oyumuz Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekilliği seçimlerinde ise oyumuz MHP’ye’ diyor. AK Partili kardeşlerimizde diyor ki; ‘Madem ittifak oyu var. İttifak oyu da geçersiz sayılamayacağı için her iki ittifakın kutucuğunu da hem MHP’ye hemde AK Parti’ye evet oyumuzu basacağız. Aşağı da ittifak oylarıyla bizde Milliyetçi Hareket Partisi’ne teşekkür oyumuz olarak bu oyları sandıkta yansıtmak istiyoruz’ diyorlar” diye konuştu.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 • Işıklara'a doğalgaz geliyor
  Işıklara'a doğalgaz geliyor
 • Dinar Belediyesi tanıtım filmi
  Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 • 2018 yılıen komik videolar
  2018 yılıen komik videolar
 1. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 2. Işıklara'a doğalgaz geliyor
 3. Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 4. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 5. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 6. 2018 yılıen komik videolar
VİDEO GALERİ
YUKARI