Bugun...

FİRMA HAKKINDA


Şehir İçi ve Şehirler Arası Ev Taşımacılığında Güvenilir Adres

rnrn

Nakliyat hizmeti eşyaları bir adresten ötekine taşımaktan ibaret değildir. Eşyaların depolama ve taşınma süreci boyunca herhangi bir zarar görmeden muhafaza edilmesi ve yeni adreste tamamen kullanılacak hâlde olmasının garanti edilmesi de hizmete dâhil olmalıdır. Bunu sağlayabilmek ve İzmir evden eve nakliyat süreci boyunca eşyaların zarar görmeyeceğinden emin olabilmek için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışmak gerekiyor.

rnrn

Bazı eşyalar, en basit bir sürtünme veya çarpma sonucu çalışmaz hâle gelebilir. Özellikle beyaz eşya kategorisindeki ev eşyalarının ve diğer elektronik ürünlerin muhafaza edilmesine son derece özen gösterilmelidir. Bu durumda stresten uzak kalabilmenin yolu ise iyi bir sigortalı ev taşıma firması ile çalışmaktan geçiyor.

rnrn

Ev taşıma sürecini stressiz atlatmak için tek yapmanız gereken Atasun Nakliyat şirketine başvurmak. Profesyonel bir anlayışla hizmet veren Atasun, son model araçlardan oluşan filosuyla şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleriyle yanınızda. Ev eşyalarınızın yeni adresinize güvenle taşınacağından emin olmak için tek yapmanız gereken Atasun’a güvenmek.

rnrn

Atasun, gündelik kâr odaklı bir çalışma prensibine sahip değil. Firma için önemli olan, müşterilerin yeni evlerinde güvenle oturmalarını ve taşınma sürecini herhangi bir sorun yaşamadan atlatmalarını sağlayabilmek. Müşteri memnuniyeti odaklı bir iş prensibine sahip olan Atasun, eşyaların herhangi bir zarar görmeyeceğini temin etmek için sigortalı nakliyat hizmeti sağlıyor. 

rn
Bu Firma 585 defa incelenmiştir.

FİRMA KATEGORİLERİ
YUKARI