Bugun...Hizmet İş Budan'da İftarda bir araya geldi

Tarih: 22-06-2017 23:39:03 Güncelleme: 22-06-2017 23:49:03 + -


Hizmet İş Sendikası Ege Bölge Temsilciliği Budan Etçi Babada bir iftar yemeği verdi.


Hizmet İş Budan'da İftarda bir araya geldi

Hizmet İş Sendikası Ege  Bölge Temsilciliği Budan Etçi Babada bir iftar yemeği verdi.

 

Ramazan ayının son günlerine denk gelen, iftar yemeğine katılım son derece yoğundu. İftar yemeğinin organizasyonunu Hizmet İş Ege Bölge temsilciliği Afyonkarahisar İl temsilcisi Osman Uğur ve Afyon Şeker İş Sendikası Temsilcisi Selma Uyan’ın yaptığı verilen iftar  yemeğini ise Hizmet İş Sendikası Ege Bölge Temsilciliği adına Kütahya İl Temsilcisi ve Hak İş Kütahya İl Başkanı Ahmet Özen üstlendi.

 

Yenilen İftar Yemeği ile ilgili olarak kısa bir bilgi veren Hizmet İş Sendikası Ege Bölge ve Afyon İl Temsilcisi Osman Uğur şu ifadeleri kullandı;

 

 

“ Değerli Basın mensupları ve değerli kamuoyu Malumunuz olduğu üzere mübarek Ramazan ayındayız. Bizler Ramazan ayı olması hasebi ile üyelerimiz ve temsilci arkadaşlarımızla birlikte Ramazan ayının manevi hazzını hep bir arada yaşamak adına bu organizasyonu üstlendik.

 

 

Sağ olsun Ege Bölge ve Kütahya İl Temsilcimiz Ahmet Özen’de bu organizasyonu üstlendi. Şuan Afyonkarahisar’da 2200 üyemiz bulunmakta gerekli müracaatlarımız yapıldı, Allah nasip ederse kısa zamanda  Afyonkarahisar’da İl Temsilciliği adına yerimizi oluşturacağız. Ben bu vesile ile Ramazan ayının ve yaklaşmakta olan Ramazan Bayramının  tüm İslam alemine ve yemeğe iştirak eden temsilcilerimize ve üyelerimize hayırlar getirmesini yüce Allahtan niyaz ediyorum” dedi.

 

Yemeğin ardından Toplantı salonuna geçildi. Toplantı salonunda öncelikle söz alan Hizmet İş Ege Bölge ve Kütahya İl Temsilcisi Ahmet Özen iftar yemeğine katılanlara teşekkür ederek birlik ve beraberlik mesajları verdi. Sendika olarak sonuna kadar hükümetin ve Devletin yanında olacaklarının vurgusunu yaptı. Ardından söz Alan Ak Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ise, böyle bir birliktelik nedeni ile organizasyon yapanlara teşekkür etti. Sonuna kadar Hak İş ve Hizmet İş Sendikası üyelerinin destekçisi olacağını sözlerine ekleyerek, teşekkür etti.

 

 

Son olarak Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal Söz aldı. Özkal’da  STK kurumlarının zor bir işi üstlendiğini kendisinin de bir dönem birçok STK kurumunda yer aldığını ve üyesi olduğunu sendikaların ve STK’ların sıkıntılarını iyi bildiğini ifadelendirerek, o nedenle Hizmet İş ile ilgili tüm sorun ve sıkıntılar konusunda ellerinden gelecek ne varsa yapılacağının sözünü verdi.

 

 

Hizmet İş Ege Böle Temsilciliğinin iftar yemeğine, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutumlu, Süleyman Karakuş, Afyonkarahisar Şeker Fabrikası Müdürü Abdullah Vecdi, Ege Bölge ve Kütahya İl Temsilcisi, Ahmet Özen, Afyonkarahisar İl Temsilcisi Osman Uğur, Şeker Fabrikası Hizmet İş işyeri Sendika temsilcisi Selma Uyan, çok sayıda işyeri temsilcisi üyeler ve basın mensupları katıldı. Afyon Timeİlgili GaleriFACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Afyon Time Özel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Denizli depreminden sonra yaşananlar
  Denizli depreminden sonra yaşananlar
 • Halit Kara gidem dedim
  Halit Kara gidem dedim
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 1. Denizli depreminden sonra yaşananlar
 2. Halit Kara gidem dedim
 3. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 4. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 5. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 6. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
VİDEO GALERİ
YUKARI