Bugun...Karnıbüyük ten karanfilli hasta ziyareti

Tarih: 08-06-2018 03:42:50 + -


24 Haziran seçim çalışmaları çerçevesinde MHP’nin en genç adayı İsmail Karnıbüyük Devlet Hastanesi’nde yatan hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak karanfil takdim etti.


Karnıbüyük ten karanfilli hasta ziyareti

MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan öncülüğünde MHP Milletvekili Adayları Muharrem Günay ve İsmail Karnıbüyük Afyonkarahisar Devlet Hastanesi yönetimini, çalışanlarını ve hastaları ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını hızlandırdı.

 

Mahalle mahalle, sokak sokak tüm Afyonkarahisar’a karış karış gezmeyi kendilerine hedef koyan MHP dün Milletvekili Adayları Muharrem Günay ve İsmail Karnıbüyük’le Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran’ı, hastane personelini ve tedavi gören hastaları ziyaret etti. İlk önce Başhekim Mehmet Duran’ı ziyaret eden MHP’liler burada Duran’la sağlık alanında görüş alış verişinde bulundu.

 

Milletvekili Adayı İsmail Karnıbüyük, Başhekim Duran’a Kuran-ı Kerim ve Türk bayrağı takdim etti. Duran’da MHP’lilere ziyaretlerin dolayı teşekkür etti. İl Başkanı Mehmet Kocacan’da Afyonkarahisar’a sağlık alanında büyük Hizmetleri olan Devlet Hastanesi’nin her zaman destekçisi olacaklarını söyledi. Ziyaretin ardından MHP’liler hastane personelini ve hastalara karanfil dağıttı. MHP’liler çalışanlara işlerinde kolaylıklar dilerken, tedavi görenlere şifa dileklerinde bulundular.

 

“SAĞLIK SEKTÖRÜNE HER ZAMAN DESTEKLİYORUZ”

 

MHP Milletvekili Adayı İsmail Karnıbüyük, uyuşturucu ve alkole karşı her zaman mücadele verdiklerini ifade ederek şunları söyledi: “Bizi ağırlayan Başhekimiz Mehmet Duran’a teşekkür ediyorum. Biz Milliyetçi Hareket olarak ülkücü gençlik olarak her zaman sağlık sektöründe gerçekleşen tüm projelere destek verip yer alamaya çalışanlardanız. Başhekimimize desteklerimizi her zaman iletiyoruz. Uyuşturucu, alkole karşı gençlerimizi korumak ve damarlarındaki asil kanı kirletmemesi için tüm mücadelelerimizi tüm platformlarda dile getiriyoruz ve getirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

 “SAĞLIK SEKTÖRÜ AK PARTİ DÖNEMİNDE BÜYÜK MESAFE KAT ETTİ”

 

Ziyarette bir konuşmada MHP Milletvekili Muharrem Günay yaptı. Günay, Sağlık sektörünün AK Parti iktidarlığında büyük gelişmeler yaşadığını ifade ederek şunları kaydetti: “24 Haziran yapılacak seçimlerin milletimizin birliğine, dirliğine, yeniden dirilişine, yeniden silkilişine vesile olmasını diliyorum. Sağlık sektörü çok önemli bir sektör.

 

Sağlık sektörü özellikle AK Parti iktidarı döneminde çok büyük mesafeler kat etti. Sayın Başhekimimizi yakından tanıyorum. Ben her zaman birey olarak işini ibadet aşkıyla yapan bir insanım. Başhekimimiz Mehmet Bey ’ide o şekilde tanıdım. Gerçekten çok dürüst, fedakar ve çalışkan. İşini ibadet aşkıyla yapan bir başhekimimiz. Kendisini tebrik ediyorum. Bundan sonraki yapacakları hizmetlerde arkasında olacağımızı beyan ediyorum” diye konuştu.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 • Işıklara'a doğalgaz geliyor
  Işıklara'a doğalgaz geliyor
 • Dinar Belediyesi tanıtım filmi
  Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 1. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 2. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 3. Işıklara'a doğalgaz geliyor
 4. Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 5. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 6. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
VİDEO GALERİ
YUKARI