Bugun...Kentmo’nun ürünleri takdir topluyor

Tarih: 26-09-2018 23:58:37 Güncelleme: 27-09-2018 00:01:37 + -


Afyonkarahisar’da yaklaşık olarak 1 yıl önce faaliyete geçen, karayolları parkının kapalı alanına vatandaşların ve çocukların ilgisi gün geçtikçe artıyor.


Kentmo’nun ürünleri takdir topluyor

 Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Kentmo ( Kent Mobilyaları) firmasına yaptırılan kapalı alandaki oyun grupları aşırı derecede çocuklar ve aileleri tarafından yoğun ilgi görüyor.

 

 İçerisinde  2 adet 8 er kişilik olimpik trambolin, 2 adet spender kule, ( tırmanma kulesi) 2 adet mekanik hamter, 1 adet mekanik kaydırak, mini futbol sahası, tırmanma sahası, mini basketbol sahası,engel parkuru, 1 adet su trambolini, top havuzu,tzip geçişleri bulunan bu kapalı parkta aynı anda 70 çocuk eğlenebiliyor. Bu park diğer bir yönü ile de kapalı alan olarak Afyonkarahisar’ın en büyük, modern ve en güvenli parkı olarak görülüyor.

 

Konu ile ilgili olarak, Kentmo firma yetkilisi Emrah Karadirek, bu park ile ilgili olarak bizlere şu ifadeleri kullandı;

 

“ Değerli aileler,çocuklar ve saygıdeğer kamuoyu bundan yaklaşık 1 yıl önce sayın Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban, buraya modern ve kullanışlı bir park yapmak için kolları sıvadığında, bizlere buraya yapacağı parkın projesi ile ilgili, gerekli plan ve programını izah etti.

 

Bizlerde kısa zamanda, Afyonkarahisarımıza yakışır bir parkı kazandırmamızın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu arada Afyonkarahisar Belediyesine de bizleri tercih ettiği için müteşekkiriz. Bir diğer konu, bu parkımızın özelliği burada çocuklarımız tamamen son derece güvenli bir ortamda soğuktan, yağmurdan, çamurdan, zararlı güneş ışınlarından etkilenmeden eğlenebilmeleri.

 

 Çünki neden burası kapalı bir alan ve aynı anda 70 çocuğumuz burada aynı anda eğlenebilmekte. Bizim burada kullandığımız ürünlere gelince, ürünlerimiz Avrupa standartlarında ISO ve TSE’ ye uygun ve sağlığa zarar verici olmayan ürünler kullanılarak yapılan bir oyun parkı. Ürünlerin üretimi tamamen yerli ve tarafımızca üretilmiştir.

 

Burası toplamda 400 metrekarelik kapalı bir alandan ibaret, bizlerde burayı Kentmo olarak en iyi şekilde değerlendirerek bu hale getirdik ve bu bağlamda da Afyonkarahisarımıza hizmet vermekten de son derece onur duyuyoruz. Bizler Kentmo olarak oyun grubu ve oyun parkı alanında sınır tanımıyoruz siz yeterki isteyin, gerisi bizim işimiz. “ İfadelerini kullandı.

 

Ardından Parkta görevli olan çalışanlardan aldığımız bilgilere göre ise, burası yaz tatili döneminde sabah saatlerinden itibaren günün her saatinde son derece yoğunluğun yaşandığı, şu an okul sezonu olduğu için, biraz olsun yoğunluğun azaldığını, yinede saat 15’ten sonra okul çıkışlarında ve bilhassa hafta sonları yine yüzlerce çocuğun tercih ettiği, parklar arasında burası ilk sırada yer alıyor.

 

Tabi parkı tercih eden ailelerin de fikirlelerini aldığımızda, ailelerin çocu ise şu ifadeleri kullandı;

 

“Allah belediyemizden ve başkanımızdan razı olsun Afyonkarahisarımıza yakışır ve güzel bir park yapmış burası çocuklarımız için ideal hem fiyat yönünden, hem de son derece güvenli bir ortam.

 

Sizlerinde bildiği gibi Afyonkarahisarımız kış memleketi ve önümüzde uzun bir kış dönemi var, her mahallede park var ama böyle güvenli ve kapalı bir park sadece burada var. O nedenle bizler Afyonkarahisarımızın farklı mahallelerinden buraya dolmuşlar ile geliyoruz.

 

 Çocuklarımız sürekli kendilerini buraya getirmemiz için burayı dile getiriyorlar. Ne yapalım bizlerde onları kırmamak adına buraya getiriyoruz. Ama maalesef konu tamam haydi bu kadar yeter konusuna geldiği vakit inanın bizlerde çocuklarımıza laf anlatamıyoruz çocuklarımız bu parktan ayrılmak ve çıkmak istemiyorlar. Bizim gibi Şehrin farklı mahallelerinden ve uzak yerlerden buraya gelen çok sayıda aile ve çocuk var.

 

 Üstelik burası fiyat yönündende ekonomik 2 saati 5 lira, farklı alışveriş yerleri ve mekanlarda,5 ila 10 dakikasına 5 lira alırken, burası öyle değil o nedenle burası daha çok tercih ediliyor. Bizler sayın başkanımızdan istirham ediyoruz, bu parka benzer parkların aynısından, şehrin farklı mahallelerine de yapılmasını arzuluyoruz en azından buraya gelme ,gitme imkanı olmayanlar açısından son derece önemli bu konu, sayın başkanımız bu tarz parkları lütfen çoğaltsın” ifadelerine yer verdiler. Afyon Time


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Afyon Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 • Işıklara'a doğalgaz geliyor
  Işıklara'a doğalgaz geliyor
 • Dinar Belediyesi tanıtım filmi
  Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 1. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 2. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 3. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 4. Işıklara'a doğalgaz geliyor
 5. Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 6. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
VİDEO GALERİ
YUKARI