Bugun...Kocacan belediyeler MHP'ye yakışır

Tarih: 08-11-2018 23:12:02 + -


MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan basın açıklaması yaptı.


Kocacan belediyeler MHP'ye yakışır

MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan basın açıklaması yaptı.

 

Kocacan yaptığı açıklamada şu konulara değindi;

 

"Milliyetçi Hareket Partisi il teşkilatı olarak Haziran ayında yapılan genel seçimlerin hemen ardından yerel seçim çalışmalarına hız verdik.

 

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda yönetim kurulunda değişikliğe giderek yerel seçimler öncesi ekibimizi güçlendirdik. Belediye başkanlığı için aday adaylık başvurularımız başlamıştır. Merkez ilçe de Afyonkarahisar belediyesi için iki arkadaşımız aday adaylık için başvuru da bulundu. Bunlar eski milletvekilimiz Kemalettin Yılmaz ile geçen dönem belediye başkan adayımız Fatih Çetinkaya’dır.

 

İlçe belediyelerimizde ve beldelerimizde ise yoğun bir şekilde aday adaylığı için partimize büyük bir teveccüh bulunmaktadır. Aday adaylarımız genel merkezimize başvurularını yapmaktadırlar. Afyonkarahisar merkez ve 17 ilçe ile 41 belde olmak suretiyle en güçlü en muazzam adaylarımızla tarihinde görülmemiş seçim çalışmalarında bulunarak kazanacağız ve buna inancımız tamdır. Afyonkarahisar’ da da belediyelerin tamamına talibiz. Belediyeler MHP’ye yakışır. İlimizde güçlü bir şekilde teşkilat çalışması gerçekleştiriyoruz.

 

 

MHP'ye ve Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'ye sevgi ve ilgi her geçen gün daha da artıyor. Bu artışa emek veren, gece gündüz demeden bizlerle çalışan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.“BİZİM İKTİDARA YÜRÜYÜŞÜMÜZ YERELDEN BAŞLAYACAK”


15 Temmuz sonrasında ve devamında kurulan Cumhur İttifakıyla birlikte yürüttüğümüz siyaset kamuoyu tarafından ve halk nezdinde benimsenmiş, takdir edilmiş ve beğenilmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin ortaya koyduğu bu yüksek siyaseti, bu akıllı siyaseti devam ettirmeye ve sonuç almaya yerel seçimlerde de devam edeceğiz. Bilindiği gibi yerel seçimlerde kendi adaylarımızla yola çıkacağız.

 

Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Türkiye genelinde olduğu gibi Afyonkarahisar genelinde de büyük bir zaferle ayrılacağımıza inanıyorum. Bizim iktidara yürüyüşümüz yerelden başlayacak. Belediyelerimiz üzerinden halka ulaşıp, onların hayatına dokunup, inşallah en yakın zaman dilimi içerisinde Türkiye'yi de yönetmeye başlayacağız. Türkiye genelinde ve ilimizde yerelde kazandığımız başarı bizleri 2023'e taşıyacaktır DOLAR DÜŞERKEN FİYATLAR NİYE DÜŞMÜYOR?

 

Türkiye üzerinde oynanmak istenen oyunlar geçmişte olduğu gibi hala devam etmektedir. 15 Temmuz darbe girişimiyle ülkemizi bölmek için uğraşanlar hedefine ulaşamayınca son olarak ta doları yükselterek Türkiye Cumhuriyeti’ni ekonomik olarak zor duruma sokmak istediler. Bu arada doların yükselişini bahaneden fırsatçılara da gün doğmuş oldu.  Gıda ve tüketim mallarına peşe peşe zam yapıldı. Hemen hemen her gün fiyatlardaki etiketlerin değiştiği herkesin malumu olmuştur. Peki bizde mhp il teşkilatı olarak buradan soruyoruz.

 

Dolar yükselirken fiyatları yükseltenler, doların düşmesiyle fiyatları neden düşürmüyorlar. Bu konuyla ilgili valiliğimiz gerekli tedbirleri almakta ve denetimler yapmaktadır ama vatandaşlardan bu konuyla ilgili bize hala şikayetler gelmektedir. Bu denetimlerin sıklıkla ve yaptırım uygulanarak piyasa düzelesiye kadar devam etmesini istiyoruz. Fırsatçıların kazandıkları her lira haramdır."


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 • Işıklara'a doğalgaz geliyor
  Işıklara'a doğalgaz geliyor
 • Dinar Belediyesi tanıtım filmi
  Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 1. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 2. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 3. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 4. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 5. Işıklara'a doğalgaz geliyor
 6. Dinar Belediyesi tanıtım filmi
VİDEO GALERİ
YUKARI