Bugun...Mustafa Keser Dinarlılara unutulmaz bir gece yaşattı

Tarih: 01-09-2018 22:01:49 + -


Sunuculuğu ünlü Show Man Doğukan Alsay’ın yaptığı Dinar Belediyesinin düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinliklerinin ikinci gününde sahneye çıkan ünlü sanatçı Mustafa Keser, Dinarlılara unutamayacakları bir gece yaşattı.


Mustafa Keser Dinarlılara unutulmaz bir gece yaşattı

Sunuculuğu ünlü Show Man Doğukan Alsay’ın yaptığı Dinar Belediyesinin düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinliklerinin ikinci gününde sahneye çıkan ünlü sanatçı Mustafa Keser, Dinarlılara unutamayacakları bir gece yaşattı.

 

Dinar Belediyesinin düzenlediği etkinliğe, İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin,  Belediye Başkanı Saffet Acar, Demokrat Partisi Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Evciler Belediye Başkanı Saim Özer, CHP İlçe Başkanı Mevlüt Er, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Bağırkan,  Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Acar,  Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Şube Temsilcisi Hasan Ceylan, Belediye Meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Dinar Belediyesi hizmet binası önünde düzenlenen etkinlik çok büyük bir kalabalığa şahit oldu.

 

Düzenlenen etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Saffet Acar, “ Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum hoş geldiniz şeref verdiniz.   Bu gün güzel bir bayram yaşıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı elbette Türkiye’nin ama öncelikle Afyonkarahisar’ın çünkü bayram ilk defa Afyonkarahisar’da başladı. Eğer 30 Ağustos Zafer Bayramı olmasaydı. Hiçbir bayram olmazdı. Bu memleket için canını veda eden şehitlerimizi yâd ediyorum. Cenabı Allah mekânlarını cennet eylesin. Dolayısıyla cenabı Allah hepimizi böyle mutlu günlerde, güzel bayramlarda bir araya getirsin. Değerli hemşerilerim bizlerde her zaman bu vatan için canını veda eden bir milletiz.

 

Dolayısıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları etkinlikleri çerçevesinde dün çok güzel bir yürüyüş yaptık, fener alayı ve mehteran gösterisi yaptık. Bu günde sizler için bir araya gelen değerli dostlarımızı ve bizleri kanal 3 ekranlarında izleyen değerli dostlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.” dedi.

Daha sonra davetli olarak katılan ve bir konuşma gerçekleştiren Demokrat Parti Genel Başkanı, Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, “Bu vatan toprağını şehitler vermek bahasına sahiplenen vatan toprağı hamuruna karışan ama milletimizin sinesinde yaşayan şehitlerimize bir vefadır. O şehitlerimiz bu mücadele ile ecdadımızı verdiği bir taaddüdü aynı zamanda yedi düvele ilan etmiştir. Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün ismini anmadan bu kutlamaların bir manası olmaz. 1912 den 1922 ye on yıllık deyim yerinde ise öz çekiç misali savaşlarda pişen bir kadronun önceliğinde bu millet yeniden tarih sahnesinde var olmuş ve bu günlere getirmiştir. İnşallah bu gün bu mesuliyeti taşıyan bizlerde bu milletin bir santimetre karesini eksik bir şekilde bizden sonra gelecek nesillere vermeyeceğimizi tarih önünde ve millet önünde ifade ediyoruz. Böyle bir gecede bizleri bir araya getiren Belediye Başkanımız Saffet Acar’a Teşekkür ederim.” diye konuştu.

 

Etkinlikte son konuşmayı gerçekleştiren ilçe Kaymakamımız Mustafa Şahin,“ Değerli kardeşlerim bizim bur da hatırasını canlandırmaya çalıştığımız bu harpte yiğitlik gösteren Alparslan’dan başlamak üzere Anadolu’nun kazandırılması, Anadolu’nun Türk yurdu haline getirilmesinde yiğitliklerini, güzelliklerini gösteren bütün komutanlara, devlet adamlarına minnetlerimizi şükranlarımızı sunmaktır. Tabi o halkın son yiğidi ise Büyük Atatürk’tür. O da çok genç yaşlarda silah arkadaşlarıyla beraber çıkmış oldukları kutlu yolda nihayetinde 29 Ekim 1923 de bu millete Cumhuriyeti hediye etmişlerdir. Kendilerini minnetle, şükranla yad ediyorum mekanları cennet olsun her birinin. Bu aziz topraklarda bayrağın inmediği, ezanın dinmediği bu topraklarda değerli kardeşlerim bir ve beraber olarak yaşı yalım diyorum.  Bu güzel geceyi bize yaşatan Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederim.” Dedi. 

 

Büyük bir kalabalık dakikaları iple çekti.

 

Konuşmaların ardından merakla beklenen ünlü sanatçı Mustafa Keser, çıktığı sahnede yaklaşık iki saat vatandaşlara coşkulu anlar yaşattı. Birbirinden güzel şarkılarıyla kendisini dinlemeye gelen yaşlı, genç ve çocuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Anlattığı anlamlı fıkralarla da geceye renk katan Mustafa Keser, gerek hareketli gerekse duygusal şarkılarla izleyiciler kendinden geçti.     Keser, yaptığı ikili diyaloglarla kendisini izleyen binlerce izleyicileri gülme krizine soktu. Konsere katılan vatandaşlar doyasıya eğlendiler. Dinarlılarla birlikte olmaktan çok mutlu ve sevinçli olduğunu ifade etti. Konser sonrası ünlü sanatçı Mustafa Keser’e plaket ve çeşitli hediyeler veren Belediye Başkanı Saffet Acar, İlçe Kaymakamımız Mustafa Şahin ve Demokrat Parti Genel Başkanı, Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, ünlü sanatçı Mustafa Keser’e konser için teşekkür ettiler. Program plaket takdiminden sonra sona erdi.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Kültür Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 • Işıklara'a doğalgaz geliyor
  Işıklara'a doğalgaz geliyor
 • Dinar Belediyesi tanıtım filmi
  Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 1. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 2. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 3. Işıklara'a doğalgaz geliyor
 4. Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 5. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 6. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
VİDEO GALERİ
YUKARI