Bugun...Örnekevler mahallesinde iftar sofrasına yoğun ilgi

Tarih: 02-06-2018 03:58:57 + -


Afyonkarahisar Belediyesi, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst düzeye çıktığı Ramazan ayında, mahalle iftarlarında vatandaşlarımıza sofralarını açmaya devam ediyor.


Örnekevler mahallesinde iftar sofrasına yoğun ilgi

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği iftar sofralarında mahalle halkı iftarlara adeta akın etti. İlki Osmangazi Mahallesinden başlayan daha sonra Yarenler, Yunusemre –Bayatçık, Cumhuriyet Mahallesi ve Kışlacık Mahallesinde gerçekleşen mahalle iftarları son olarak Örnekevler Mahallesinde gerçekleşti.

 

KATILIM YOĞUN OLDU

 

Zengin-fakir tüm mahalle halkının katılabildiği programda mahalle sakinleriyle birlikte aynı sofrada iftar yapan Başkan Çoban, kendisine ulaşılabilirliği daha da kolaylaştırarak, halkın istek ve sorunlarını birebir dinledi. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın ev sahipliğinde mahallede yaşayan herkesin davet edildiği iftar programına, AK Parti eski Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Tutumlu, Belediye Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş, Belediye Destek Hizmetleri Müdürü Süleyman Kaya, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emel Sarlık, Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cem Kasapoğlu, Yüntaş Genel Müdürü Mehmet Sarlık, Park ve Bahçeler Müdürü Kasım Baydar, İşletme Müdürü Muhittin Ok, Afyon Belediye Yüntaş Voleybol Kulübü Başkanı Abdullah Aydoğan, Örnekevler Mahalle Muhtarı Kadir Toros ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

 

AFYONKARAHİSAR SPOR’DA ZİRVE YAPTI

İftarın ardından bir konuşma yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Belediyemizin davetlisi olarak düzenlenen mahalle iftarına katılımlarından dolayı tüm Örnekevler Mahallesi sakinlerine teşekkür etti. Ramazan ayının Afyonkarahisar’a güzelliklerle geldiğini söyleyen Başkan Çoban, önce AFJET Afyonspor’un futbolda Spor Toto 1. Lige yükseldiğini, daha sonra ise Afyon Belediyespor Basketbol Takımının Süper Lige yükseldiğini söyledi. Afyonkarahisar'ın futbolda Türkiye'de 36 kulüpten, basketbolda 16 kulüpten, voleybolda yine Türkiye'de 12 kulüpten birisi haline geldiğini kaydeden Başkan Çoban; Afyonkarahisar dışında hiçbir il takımının voleybolda da basketbolda da en üst liglerde takımının olmadığını söyledi.

 

İFTAR SOFRALARINI İLÇELERİMİZE TAŞIYACAĞIZ

 

Osmangazi, Yarenler, Yunusemre –Bayatçık, Cumhuriyet Mahallesi, Kışlacık ve son olarak Örnekevler Mahallesinde düzenlenen mahalle iftarlarını Uydukent Dörtyol Mahallesinde de gerçekleştireceklerini aktaran Başkan Çoban,  iftar sofralarını ilçelerimize taşıyacaklarını, İhsaniye, Çay, Dinar ve Sultandağı'nda da mahalle iftarlarını gerçekleştireceklerini açıkladı. Mahalle iftarlarında Afyonkarahisar’ın tarihinde belki de ilk defa Ramazan ayında mahalle halkının komşularıyla, kadın erkek, yaşlı, genç birlikte iftar yaptığını aktaran Başkan Çoban, teveccühlerinden dolayı Örnekevler Mahalle sakinlerine teşekkür etti.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Afyon Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 • Işıklara'a doğalgaz geliyor
  Işıklara'a doğalgaz geliyor
 • Dinar Belediyesi tanıtım filmi
  Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 • 2018 yılıen komik videolar
  2018 yılıen komik videolar
 1. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 2. Işıklara'a doğalgaz geliyor
 3. Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 4. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 5. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 6. 2018 yılıen komik videolar
VİDEO GALERİ
YUKARI