Bugun...Oryantiring Türkiye Şampiyonası Sandıklı’da

Tarih: 21-06-2018 22:09:44 + -
Oryantiring Türkiye Şampiyonası Sandıklı’da

Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer Akyüz, Federasyon denetleme kurulu üyesi İsmail Şahin, Federasyon Afyonkarahisar İl Temsilcisi Mikail Taşkala ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Abdullah Ender Erdoğmuş’dan oluşan heyet Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek bir görüşme gerçekleştirdiler.

 

Sandıklımızın doğal güzelliklerinden olan Akdağ’da yapılması düşünülen “Bisikletle Oryantiring Türkiye Şampiyonası” hakkında Başkan Mustafa Çöl ile fikir alış verişinde bulunan heyet, yapılması düşünülen organizasyon, izlenilmesi gereken süreç ve faaliyetle hakkında bir toplantı gerçekleştirdiler. Başkan Mustafa Çöl konu ile ilgili olarak; Sandıklı Belediyesi olarak üstlerine düşen ne varsa gerçekleştirmekten mutluluk duyacaklarını, Türkiye Oryantiring Federasyonu olarak yapmış oldukları ziyaretten duyduğu memnuniyeti ve böyle büyük bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan dolayı heyecanlı olduğunun altını çizdi.

 

"Türkiye'nin en gözde mekanlarından birisi olmaya başlayan ve her gün adını medyada sıkca duymaya başladığımız Akdağ'da yapılan yatırımların meyvelerini verdiğini görmek bizleri ziyadesi ile memnun etmektedir. Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun Sandıklımızdaki yaptığı bayramlaşma programında işletmesini Sandıklı Belediyemize verdiği Akdağ Türkiye'nin en çok konuşulan cazibe merkezi olacak inşallah. Kendilerine ne  kadar teşekkür etsek azdır." ifadelerine yer verdi.

 

Türkiye Oryantiring Federasyon Başkanı Hacer Akyüz; “Sandıklı İlçemizde bulunan Akdağ bölgesinde Sandıklı Belediyemizin destekleri ile “Bisikletle Oryantiring Türkiye Şampiyonası” yapmayı düşünüyoruz. Karadeniz, Kapadokya, Ege, Akdeniz gibi bölgelerimizden yaklaşık olarak 200 sporcu kardeşimizin katılmasını beklediğimiz Türkiye Şampiyonası, Dünya Şampiyonasına katılacak milli takımımızı kurmamız içinde bir Türkiye seçmesi olması sebebiyle büyük önem arz ediyor.

 

Federasyonumuzdan görevli haritacı arkadaşlarımız bu bölgemizde incelemelerde bulunarak çalışmalara başlayacak. Allah nasip ederse 7-8 Temmuzda Türkiye Şampiyonasını Akdağ’da gerçekleştireceğiz. Bu anlamda bu bölgemize desteklerini hiç esirgemeyen Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na, Afyonkarahisar Valimiz Mustafa Tutulmaz’a ve Sandıklı İlçemizin Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.” İfadelerine yer verdi.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Spor Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Işıklara'a doğalgaz geliyor
  Işıklara'a doğalgaz geliyor
 • Dinar Belediyesi tanıtım filmi
  Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 • 2018 yılıen komik videolar
  2018 yılıen komik videolar
 • ANLATMAYA GEREK YOK
  ANLATMAYA GEREK YOK
 1. Işıklara'a doğalgaz geliyor
 2. Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 3. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 4. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 5. 2018 yılıen komik videolar
 6. ANLATMAYA GEREK YOK
VİDEO GALERİ
YUKARI