Bugun...Özkal Oynanan oyunlara verilecek en iyi cevap Recep Tayyip Erdoğan

Tarih: 11-06-2018 02:06:51 + -


Türkiye üzerinde oynanan oyunlara vereceğiniz en iyi cevap sandıkta Recep Tayyip Erdoğan demektir


 Özkal Oynanan oyunlara verilecek en iyi cevap Recep Tayyip Erdoğan

Seçim çalışmaları kapsamında Fransa’da gurbetçi vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Bordeaux ve Aquitaine bölgelerinde sivil toplum örgütü temsilcileriyle görüştü.

 

Oy kullanma işlemlerinin gerçekleştiği sandıklarda görevlilere başarı dileyen Milletvekili Hatice Özkal, ziyaretlerinde görüştüğü yurt dışındaki Türklerden; Türkiye’nin son 16 yılda yaşadığı gelişme ve kalkınmanın devam edebilmesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakına destek olmalarını istedi.

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Fransa’da gurbetçi Türkler ve Afyonkarahisarlılarla buluştu. Yurtdışı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırladığı program kapsamında Fransa’daki ilk olarak Bordeaux’a giden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Fransa-Bordeaux-Angoulemede CIMG (Milli Görüş Cemiyeti) iftarına katıldı. Mübarek Ramazan Ayı’nda yurt dışında yaşayan Türklerle iftar sofrasında bulumaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Özkal, Türkiye’nin yaşadığı gelişim ve kalkınmanın Avrupa’dan da çok net görüldüğünü ifade etti.

 

Yurt dışında yaşayan Türklerin,  Türkiye’ye her geldiklerinde yeni ve daha büyük yatırımlarla Türkiye’nin muaz ve zam dönüşümüne tanık olduğunu kaydeden Hatice Özkal, Avrupa’da yaşayan gurbetçilerin; Avrupa siyaseti ve medyasındaki Türkiye’ye yönelik olumsuz tutumu da yaşamak zorunda kaldığını belirtti. AK Parti’nin, Türkiye’yi ve dünyanın her yerinde yaşayan Türklerin refahı için çalıştığını vurgulayan Özkal, “Türkiye’nin gelişmesi, güçlenmesi bazı ülkeleri rahatsız edebilir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti; Türkiye’yi kalkındırmaya, güçlendirmeye devam edecek.

 

Türkiye güçlendikçe, kalkındıkça, refah seviyesi arttıkça siz yurtdışındaki Türklerin de yaşam standartları ve sıkıntılarına yönelik politikaları daha güçlü sürdürebileceğiz. Hem sizlerin hem de dünyanın neresinde olursa olsun mazlum milletlerin refahı için güçlü bir Türkiye’ye ve güçlü bir lidere ihtiyaç var. Dünyaya söz geçirebilecek dünyanın neresinde olursa olsun Türkilerin ve mazlumların haklarını arayacak, onları savunacak tek lider recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

 

Fransa temaslarını ziyaret ve görüşmelerle sürdüren AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, AK Parti Aquitaine Bölge Başkanlığı Yurtdışı Seçim Koordinasyon Merkezi yöneticileri ile teşkilat çalışmalara yönelik istişarede bulundu. Görüşmenin ardından Aquitaine Yurtdışı Seçim Koordinasyon Merkezi yöneticileri ile birlikte Bordeaux Başkonsolosluğu’nu ziyaret eden Milletvekili Hatice Özkal, büyükelçilikte devam eden oy verme işleminde görev alan sandık görevlilerini başarı temennisinde bulundu.

 

Sandık görevlilerinin yanı sıra partilerin temsilcileri ve oyu kullanan vatandaşlarla da sohbet eden Milletvekili Hatice Özkal, vatandaşlarla hem memleketleri hem de yurt dışındaki yaşam ile ilgili sohbet etti. Gurbetçi vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Milletvekili Özkal, talepleri hükümet ve AK Parti’nin yetkili organlarına ileteceğini ifade etti. Ziyaretleri kapsamında Bordeaux’da Bengisu Eğitim Kültür Derneği’ni de ziyaret eden Milletvekili Özkal, Bengisu Eğitim Kültür Derneği’ndeki kadınlarla hasret giderdi. Dernek üyesi kadınlara Fransa’da Türk kültürünü ve Türkiye sevgisini en iyi şekilde yaşattıkları için teşekkür eden Özkal, Türkiye’nin en büyük güçlerinden birinin yurt dışında yaşayan temsilcileri olduğunu söyledi.

 

Her yerde ve her platformda Türkiye’nin haklarını ve çıkarlarını korudukları için kadınlara teşekkür eden Özkal, “Türkiye’nin geleceği için sizlere ve Avrupa’da yaşayan tüm vatandaşlarımıza önemli bir sorumluluk düşüyor. Türkiye’ye yapılan saldırıları; haksız, adaletsiz eleştirileri görüyorsunuz. Burada siz Avrupa’da yaşayan kardeşlerimizin elini taşın altına koyması gerekiyor. Türkiye’nin içinde bulunduğu coğrafyayı, yaşadığı çifte standartları tüm Avrupa’daki kardeşlerimize anlatmanız gerekiyor. Güçlü, refah seviyesi yüksek, kalınmış Türkiye için, sandığa giderek Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermenizdir. Türkiye üzerinde oynanan oyunlara karşı vereceğiniz en iyi cevap sandıkta Recep Tayyip Erdoğan ile yola devam, vakit Türkiye vakti demenizdir” şeklinde konuştu.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 • 2018 yılıen komik videolar
  2018 yılıen komik videolar
 • ANLATMAYA GEREK YOK
  ANLATMAYA GEREK YOK
 • Sende Susma
  Sende Susma
 • halit kara görüyorum
  halit kara görüyorum
 1. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 2. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 3. 2018 yılıen komik videolar
 4. ANLATMAYA GEREK YOK
 5. Sende Susma
 6. halit kara görüyorum
VİDEO GALERİ
YUKARI