Bugun...Parsak meclis çalışmalarına ara verdi Afyon'a geldi

Tarih: 09-01-2018 14:10:45 + -


TBMM Genel Kurulu’nda günlerce süren 2018 Yılı Bütçe görüşmelerinin tamamlanmasıyla Meclis çalışmalarına 9 Ocak 2018 tarihine kadar ara vermişti. Bu tatili fırsat bilen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak soluğu Afyon’da aldı.


Parsak meclis çalışmalarına ara verdi Afyon'a geldi

Afyon’da bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunan Parsak, ilçe ve beldeleri de ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti, vatandaşların taleplerini dinledi.

 

KORKMAZ VE DURAN’A ZİYARET


MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak ve MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz ilk olarak Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü’ne yeni atanan Uzm. Dr. Serhat Korkmaz’ı makamında ziyaret etti. Korkmaz’a yeni görevinde başarılar dileyen Parsak ve Karagöz Afyon’da sağlık alanında mevcut sorunlar ve çözümleri ile yapılabilecek projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

 


Sonrasında Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mehmet Duran’ı ziyaret eden Parsak ve Karagöz hastane sorunları hakkında bilgi aldıktan sonra, Duran’a çalışmalarında başarılar diledi.


MHP AFYON İL BAŞKANLIĞI’NDA İSTİŞRE TOPLANTISI


Aynı gün MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda partililer ile bir araya gelen Parsak burada partililerle hasret giderdi. Akabinde ise MHP Afyon İl Başkanlığı yönetim kurulu ile birlikte istişare toplantısına katılan Parsak, yerel ve ulusal düzeyde gündemde öne çıkan başlıklar hakkında partililer ile fikir alışverişinde bulundu.

 


Ertesi gün MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz ve beraberindeki diğer yönetim kurulu üyeleriyle Şuhut Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Olağan Genel Kurul Toplantısına katılan Parsak, seçilecek yönetim kuruluna yapacağı çalışmalarda başarılar diledi ve her zaman yanlarında olduğunu belirterek, sorunlarının takipçisi olacağını söyledi.

 


Genel kurulun ardından Kanal Afyon Web Tv nin canlı yayın konuğu olan Parsak, burada gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunarak, soruları cevapladı ve gündemi değerlendirdi.


Canlı yayının ardından Parsak ve Karagöz MHP Afyonkarahisar İl Yönetim Kurulu üyesi Ufuk Kuru’ya babasının vefatı nedeniyle, Afyonkarahisar Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyesi Atila Özkan’a da babaannesinin vefatı nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu. Akabinde ise rahatsızlık geçiren MHP Afyonkarahisar İl Yönetim Kurulu üyesi Asım Kurt’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.


İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI SEL’E ZİYARET


Sonrasında ise Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Salih SEL’i makamında ziyaret eden Parsak ve partililer gündemdeki proje ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaretin ardından Parsak, İl Genel Meclisi toplantısına da iştirak etti. 


SALAR, BEYYAZI VE FETHİBEY KASABALARINDA VATANDAŞLA KUCAKLAŞTI


Ziyaretin ardından MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz, MHP Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal ve beraberindeki heyet ile birlikte Çıkrık Belediye Başkanı Lokman Çetinaktı’yı makamında ziyaret eden Parsak, Çetinaktı’dan çalışmaları hakkında bilgiler aldı. 
Daha sonra; Salar, Beyyazı, Fethibey, kasabalarını ziyaret eden Parsak ve beraberindeki heyet vatandaşlarla bir araya geldi. Son dönemde esnaf, çiftçi ve üreticilerin ciddi sıkıntılar yaşadığını belirten Parsak, bu sorunların her zaman takipçisi olduklarını ve üreticinin, çiftçinin, esnafın yanında olduklarını beyan etti.


Vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenen Parsak, yaşadıkları her türlü sorunda bizzat kendisine ulaşılmasını istedi. 


EMİRDAĞ, BAYAT VE SULTANDAĞI’NA ÇIKARTMA


Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden ziyaretlerin ertesi gününde Parsak, MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz, MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Emirdağ Belediye Başkanı Serdar Uğur Kargın’ı makamında ziyaret etti. 
Çalışmalar hakkında bilgi alan Parsak, Emirdağ’ın sorunları ve ihtiyaçlarını da ayrıca not aldırdı ve takipçisi olacağını belirtti. 
Kargın’ın ardından Emirdağ Ticaret Odası Başkanlığını da ziyaret eden Parsak ve Emirdağ Belediye Başkanı Serdar Uğur Kargın’ın da refakat ettiği beraberindeki heyet, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 


Akabinde Emirdağ Sanayi Sitesini ziyaret eden Parsak ve beraberindeki heyet esnafları tek tek ziyaret etti, esnafların sorunlarını tek tek dinleyen Parsak çözümü noktasında elinden geleni yapacağını belirterek  hayırlı işler diledi. Sanayi ziyaretinin ardından Emirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odasının Olağan Genel Kurulu’na katılan Parsak, mevcut yönetime çalışmalarından ötürü teşekkür ederek, seçilecek yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi. 

 


Parsak, Emirdağ Belediye Meclis Üyesi Ümüde Mola’ya babasının rahatsızlığı nedeniyle geçmiş olsun ziyaretinde bulunmayı ihmal etmedi.
Emirdağ ziyaretinin ardından Bayat ilçesine geçen Parsak ve beraberindeki heyet burada ve Bayat/Derbent köyünde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla hasbihal eden Parsak, vatandaşların sorunlarını dinledi ve çözümü için yardımcı olacağını belirtti. 

 

 
Bayat ilçe ziyaretinin ardından Sultandağı İlçesine geçen Parsak ve beraberindeki heyet, Sultandağı pazaryerine adeta çıkartma yaptı. Vatandaşlarla bir araya gelen Parsak ve heyeti vatandaşlarla sohbet etti, pazarcı esnafına hayırlı işler diledi. Sultandağı ilçe merkezinde de esnafları ziyaret eden Parsak ve beraberindeki heyet, esnafın sorunlarını dinledi. Ziyaretten dolayı oldukça memnun oldukları gözlemlenen Sultandağı esnafı Parsak ve beraberindeki heyete teşekkür etti. 


ŞEHİT RAMAZAN EMET MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMI’NDA ANILDI


Parsak ziyaret sonrası; Şırnak’ta teröristlerin hain saldırısı sonucu 06.01.2016 tarihinde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ramazan EMET’in baba ocağındaki Mevlid-i Şerif programına katıldı. Şehit Ramazan Emet mevlid programında dualarla yad edildi.


TAŞ MEDRESELİ ÜLKÜCÜLER UNUTULMADI


Mevlid programı sonrasında “Afyon Taş Medreseli Ülkücüler” ile akşam yemeğinde bir araya gelen Parsak ülküdaşlarıyla hasret giderdi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden yemekte Parsak ve Taş Medreseli Ülkücüler sohbet ederek hasret giderdi.
Daha sonra Afyonkarahisar Berberler ve Kuaförler Odamızın Olağan Genel Kurulu’na katılan Parsak ve beraberindeki heyet seçilecek yönetim kuruluna yapacağı çalışmalarda başarılar diledi ve her zaman yanlarında olduğunu belirterek, sorunlarının takipçisi olacağını söyledi.


SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ RAHMET VE MİNNETLE YAD EDİLDİ


Parsak sonrasında ise, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve il protokolü ile  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 103. Yılında Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı’na katıldı.

 

AFYON GALERİCİ ESNAFI ZİYARET EDİLDİ


Programın sona ermesiyle birlikte Afyonkarahisar Galericiler Sitesine intikal eden Parsak ve beraberindeki heyet esnafları tek tek ziyaret ederek, hayırlı işler diledi.  


AFYON BELEDİYE YÜNTAŞ SPOR’A DESTEK


Ziyaretin ardından Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Ligi Afyon Belediye Yüntaş - İBB Spor Kulüplerinin müsabakasına katılan Parsak, maç sonuna kadar Afyon Belediye Yüntaş sporu destekledi.

 

ÜLKÜ OCAKLARI AFYON İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET


Aynı günün akşamında ise Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Parsak, Ülkü Ocakları Afyon İlçe Ocak Başkanlarıyla bir araya geldi. İlk Ülkü şehidi Ruhi Kılıçkıran’ın şehadetinin 50. yılı ve Sarıkamış Harekatı’nın 103. yılında aziz şehitlerimizin ruhu için Kuran-ı Kerim Tilaveti gerçekleştirilen programda Parsak ve Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram günün anlam ve önemine binaen konuşma yaptı. Programın ardından Ocak Başkanlarıyla sohbet eden Parsak, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 


Ertesi gün Afyonkarahisar Elektrikçiler ve Elektronikciler Odasının Olağan Genel Kurulu’na katılan Parsak ve beraberindeki heyet aynı zamanda MHP Afyonkarahisar İl Başkanı olan Mehmet Karagöz ve mevcut yönetime çalışmalarından ötürü teşekkür ederek, seçilecek yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi.

 


Parsak, son olarak ise Kanal 3 TV ekranlarında yayımlanan “Özel Gündem” programının canlı yayın konuğu oldu. Gündeme ilişkin soruları cevaplayan Parsak, yerel ve ulusal düzeyde önemli açıklamalarda bulundu. 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 • 2018 yılıen komik videolar
  2018 yılıen komik videolar
 • ANLATMAYA GEREK YOK
  ANLATMAYA GEREK YOK
 • Sende Susma
  Sende Susma
 • halit kara görüyorum
  halit kara görüyorum
 1. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 2. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 3. 2018 yılıen komik videolar
 4. ANLATMAYA GEREK YOK
 5. Sende Susma
 6. halit kara görüyorum
VİDEO GALERİ
YUKARI