Bugun...Seksen bir milyonun hakkını unutmayın

Tarih: 27-11-2019 00:35:46 + -


Afyonkarahisar Doğa Koruma Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğünde yaşanan olaylar ve çalışanların, birbiriyle sürtüşmesi sonucunda aslına bakılırsa, kurum zedeleniyor ve kurumun imajı resmen yerlerde.


 Seksen bir milyonun hakkını unutmayın

Afyonkarahisar Doğa Koruma Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğünde yaşanan olaylar ve çalışanların, birbiriyle sürtüşmesi sonucunda aslına bakılırsa, kurum zedeleniyor ve kurumun imajı  resmen  yerlerde.

 

Maalesef yeni bölge bölge müdürü Şahin  Çılgın’sa  henüz durumun ciddiyetini anlayamamış durumda. Kurumda bir takım çeteleşmeler, gruplaşmalar, itişmeler ve kakışmalar yüzünden işini düzgün yapanlar,  ya da yapmaya çalışanlar bile töhmet altında kalıyor. Bu duruma göz yumanlar ise farkında olmadan da olsa bu haksızlığa ortak olmuş oluyor. Asla unutmamalı . Sezar'ı sırtından bıçaklayan üvey oğlu Bürutüs'ten başkası değildi.Son 2 bölge müdürünü gayet iyi tanıyoruz. Başlangıçta ikiside en yakınında kilerle bir şeyler yapmaya çalıştılar ancak 1-2 ay sonra farkında olmadan öyle çözümsüz işlere bulaştırıldılar ki maalesef onlarda sonları oldu. 1 yıldan uzun bir süre çalışabilen henüz çıkmadı. Üzülerek görüyoruz ki Şahin Çılgın beyde aynı hataları tekrar ediyor.  

 

Hayatında idarecilik yapmayan dostlarımız bile savcılığa şikayette bulunan personele şikayet ettiği adamın bilgisayarını veren kişiye “iyi şikayet edememiş, bilgisayarına iyi baksın yarım bıraktığı işi tamamlasın diye vermiştir .” diyor. Tam bir akıl tutulması.  Ya da iki tarafı karşı karşıya getirmek için atılmış  Sinsice atılmış bir kazık. İkisi de birbirinden kötü.

 

Biz hiç bir zaman durup dururken kurumu zedeleyeci, karalayıcı herhangi bir yayın yada haber yapmayız. İnanın yapmak ta hiç hoşumuza gitmiyor. Fakat birilerinin de bu sıkıntılı duruma bir an önce el atması hakkın, adaletin yerini bulması gerektiğine inanıyoruz. Daha önceki yapmış olduğumuz haberlerden hatırlarsınız, devlet kurumları kimsenin babasının çiftliği değildir diye defalarca belirttik.

 

Devlet birilerinin başına amir, müdür olarak birilerini görevlendirdiyse kurumda çalışan kim olursa olsun benim arkamda şu var, ben şunun adamıyım deme lüksüne sahip değildir. Her ne hikmetse Doğa Koruma Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ile ilgili yaptığımız haberlerden dolayı bizleri onlarca kişi aradı. İşte ben mağdurum, burada şu tür işler dönüyor, falanca ihaleden şu kadar kazanç sağladı. Ben iş yaptım paramı alamadım gibi neler neler duyuyoruz. Tabi biz haberlerimizi hiç bir zaman duyum üzerine dedikodu üzerine yazmayız. Ancak doğru olan haberi de varsa ispatı ve belgesi yayınlamaktan kaçınmayız.

 

 Yazdığımız haberlerin tamamının belgeleri ve kanıtları elimizde mevcut. İstendiği takdirde vermeye de hazırız. Yeter ki idarecilerimiz ve devletimiz, doğruyu yanlışı, haklıyı ve haksızı iyi analiz etsin ve ayırt etsin. Buradan şu sonuç çıkıyor, bu zamana kadar birilerinin kumpas kurarak, birilerini hedef göstererek, iftira atarak haksız yere ekmeği ile oynamak kaydı ile ayağını kaydırıyor işi ve ekmeği ile oynuyorsa inanın yanına kar kalmıyor.  Yalancının mumu artık yatsıya kadar bile yanmıyor.

 

Yaptığını kar zannedenler, eninde sonunda kendi  eline yüzüne bulaştırıyor. Devletin parasını ve devletin hakkını çarçur edenler, şunu hiç bir zaman unutmasın yaptıkları iyi veya kötü her ne iş olursa olsun, üzerinde 81 milyon insanın hakkı var. Afyon Time


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Gündem Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Denizli depreminden sonra yaşananlar
  Denizli depreminden sonra yaşananlar
 • Halit Kara gidem dedim
  Halit Kara gidem dedim
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 1. Denizli depreminden sonra yaşananlar
 2. Halit Kara gidem dedim
 3. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 4. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 5. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 6. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
VİDEO GALERİ
YUKARI