Bugun...Sezen “ Bu seçim zafer yine AK Parti’nin olacaktır”

Tarih: 09-11-2018 18:28:57 + -


AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen AK Parti'ye her dönem olduğu gibi yoğun bir teveccüh olduğunu söyleyerek “Yeni bir seçimin arifesindeyiz. 31 Mart seçimlerinde inşallah zafer AK Parti'nin olacaktır” dedi.


Sezen “ Bu seçim zafer yine AK Parti’nin olacaktır”

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen AK Parti'ye her dönem olduğu gibi yoğun bir teveccüh olduğunu söyleyerek “Yeni bir seçimin arifesindeyiz. 31 Mart seçimlerinde inşallah zafer AK Parti'nin olacaktır” dedi.

 

Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile İbrahim Yurdunuseven AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’i ziyaret etti. Ziyarette, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan  ile birlikte İl Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu. Ziyaretin ardından teşkilat üyeleri ile buluşan milletvekilleri ile İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen burada birer konuşma yaptılar.

 

“İnşallah 59 belediyeyi de alacağız”

 

İlk konuşmayı İl Başkanı Sezen yaptı. Sezen konuşmasında, “Hamd olsun her dönem olduğu gibi AK Partimize ciddi bir teveccüh var. AK Parti Türkiye'de ve Afyonkarahisar da gündemi belirleyen bir partidir. Biz biliyoruz ki diğer partilerde bizim adayların açıklanmasını bekliyorlar. Değerli teşkilat üyelerimiz AK Partili olmak gece gündüz demeden çalışmak demektir. Önce memleket demektir.

 

Vatana ve millete hizmet etmek demektir. Sayın Bakanımız sağolsun Partimiz kurulduğu günden bugüne gerek İSKİ Genel Müdürlüğü, gerek  milletvekilliği döneminde Afyonkarahisar'a büyük hizmetler etti. Gece gündüz demeden Afyonkarahisar'ın ve il il Türkiye'nin hizmetkarı oldu. Hizmet etmediği belde ilçe köy kalmadı. Yine yeni bir seçimin arifesindeyiz. 31 Mart seçimlerinde de inşallah Zafer AK Parti’nin olacaktır. Biz her zaman söylediğimiz gibi inşallah 59 belediyeye de AK Parti bayrağını dikmek için yola çıktık. Sayın Bakanımıza, milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum. İnşallah elbirliğiyle 59'u belediyeyi de alacağız” dedi.

 

“Önce halkın sonra genel merkezin takdiri ile seçeceğiz”

 

Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de konuşmasında, “Çok önemli bir süreçteyiz. İnşallah Pazartesi günü adaylık başvuruları sona erecek. Ben inşallah güzel hizmetler yapacak insanların müracaat edeceğine inanıyorum. Sayın Başkanım AK Partili olmak demek hizmet ehli olmak demektir.

 

Gönül ehli olmak demektir. Ehliyet ve liyakat sahibi olmak demektir. Hoşgörülü olmak demektir. İnşallah biz de sizlerin sayesinde halkımızın destekleriyle hoşgörülü, liyakat sahibi gönül ehli insanları seçeceğiz. Gönlünüzden birileri geçiyor olabilir. Bu, kardeşimiz ve akrabanız olabilir ama önemli olan önce sizlerin sonra da genel merkezimizin takdiri ile birlikte hiç sağa sola bakmadan kim var denildiğinde hemen ben buradayım diyebilecek şekilde inşallah başkan adaylarımızı buluşacağız. Niyet hayır olunca akıbet de iyi olacaktır” ifadelerine yer verdi.

 

“Cumhurbaşkanımız Afyonkarahisarımızı çok seviyor”

 

“Sevgili kardeşlerim hakikaten önemli bir süreç başladı” diyen milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu da konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “2019'un 31 Mart'ında yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için çalışmalarımız başladı. Teşkilatımız çok güzel çalışıyor. Ben gönülden tebrik ediyorum. İnşallah Cenabı Allah bu hizmetlerinizin karşılığında sizleri cennetiyle buluştursun. Ben Çarşamba günü Cumhurbaşkanımız ile beraberdim. Cumhurbaşkanımız Afyonkarahisarımızı çok seviyor ve Türkiye'de en çok belediye 59 ile Afyonkarahisar'da.

 

Dolayısıyla bütün gözler seçimde Afyonkarahisar da olacak. Şu anda bizden sonra İstanbul ve İzmir geliyor. Sayın Cumhurbaşkanımız çok çalışmamız gerektiğini söyledi. Bütün teşkilatımıza selam ve sevgilerimi gönderdi. ‘Afyonkarahisar'dan çok büyük bir başarı bekliyorum’ dedi. İnşallah biz de o başarıyı göstereceğiz. Bu seçimler hakikaten çok önemli. Bu bakımdan bizim gece gündüz demeden çalışmamız lazım. Sizlerden büyük gayret bekliyoruz.”


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 • Işıklara'a doğalgaz geliyor
  Işıklara'a doğalgaz geliyor
 • Dinar Belediyesi tanıtım filmi
  Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 1. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 2. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 3. Işıklara'a doğalgaz geliyor
 4. Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 5. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 6. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
VİDEO GALERİ
YUKARI