Bugun...


Işıklar'a doğalgaz geliyor
Tarih: 11-02-2019 11:15:46 Güncelleme: 11-02-2019 12:18:46 + -


Afyonkarahisar’ın merkeze bağlı, Işıklar Beldesinde, sağlık merkezi ve adalet ve Kalkınma Partisinin seçim bürosu, kurbanlar kesilerek açıldı.

facebook-paylas
Tarih: 11-02-2019 11:15

Işıklar'a doğalgaz geliyor

Afyonkarahisar’ın merkeze bağlı, Işıklar Beldesinde, sağlık merkezi ve adalet ve Kalkınma Partisinin seçim bürosu, kurbanlar kesilerek açıldı.

 

Açılışa Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, teşkilat üyelerinden Abdil Tıkır, Çobanlar Belediye Başkanı Salih Alaka, Çobanlar Ak Parti ilçe Başkanı Ali Yalman, Çobanlar Ak Parti belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş, Çobanlar Ak Parti İl Genel Meclisi birinci sıra adayı Cengiz Ceylan, Sülümenli Belediye Başkanı İbrahim Eroğul, Gebeceler  Belediye Başkanı Hüseyin Toğulluk çok sayıda partili ve teşkilat üyesi katıldı.

 

Programa katılanları Ak Parti Işıklar beldesi Teşkilat Başkanı Mustafa Türkkan, Işıklar Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kadir Can ve teşkilat mensupları karşıladı. Önce kasaba meydanında bulunan sağlık merkezinin temel atma töreni, Sağlık İl Müdürü Serhat Korkmaz’ın katılımı ile kurban kesilerek , dua okunarak yapıldı.  Burada yine Milletvekili Ali Özkayayı karşılamaya gelenler arasında bulunan mevcut belediye Başkanı Erol Özağıl’da vardı. Ardından Işıklar Ak Parti seçim bürosunun açılışı yine kurban kesilerek ve dua yapılarak, gerçekleştirildi.

 

Kurdele kesim merasiminden önce kısa bir konuşma yapan Ak Partti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser kısa bir konuşma yaparak ışıklar halkının göstermiş olduğu bu coşkulu teveccüh nedeni ile teşekkür etti. Eser, 31 Mart mahalli idareler yerel seçimlerinde Işıklar’ın Kadir Can’la birlikte güzel bir zafere imza atacaklarını ümit ettiklerini dile gerirerek, Işıklar Halkına teşekkür etti. Ardından Işıklar Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kadir Can’da  Işıklar’ın artık hak ettiği yatırımları alma zamanının geldiğini belirterek, Işıklar için önemli projelerin Hazır olduğunu ifadelendirdi.

 

Bu Projelerin Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yani iktidar Partisi hükümeti sayesinde ışıklara kazandıracaklarını ifadelendirdi. 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerinde Işıklar’da artık değişimin vakti olacağına işaret eden Can, kendilerini yalnız bırakmayan Işıklar Halkına da canı gönülden teşekkür etti. Daha sonra Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya Işıklar halkına hitaben, Işıkları nasip olursa doğalgaz ile buluşturacaklarını ifadelendirdi.

 

Yine Işıklar’ın Afyonkarahisar’ın en büyük beldeleri arasında olduğunu ifade eden, Özkaya, ışıkların hak ettiği yatırımı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kadir Can le alcağını ifade etti. Yine Işıklar’a 300 kişilik TOKİ yapılacağının altını çizen Ali Özkaya, gençlere yönelik futbol sahası spor kompleksi ve yine gençler, kadınlar içinde iş istihdamına yönelik gerekli çalışmaların yapılacağının sözünü verdi.Kocaöz Çobanlar, Sülümenli ve Işıklar’ın 5 yıl sonunda mutlaka doğal gaza kavuşacağını ifadelendiren Özkaya, Işıkların çehresinin, Ak Parti sayesinde tamamen daha güzel ve daha yaşanabilir bir Işıklar olarak, yansıyacağını ve değişeceğini ifade etti.

 

Işıklar halkına sonuna kadar güvendiklerini ifade eden, Özkaya bu seçimi Işıklar’lı vatandaşların desteği ile alacaklarını ifade etti. Daha sonra teşkkürlerini ifade eden Ali Özkaya, seçim bürosunun açılış kurdelesini Ak Parti Adayı Kadir Can ve teşkilat üyeleri ile birlikte kesti. Ardından Işıklar’da bulunan, kahvehaneleri ziyaret eden ve onlardan Kadir Can adına destek isteyen Özkaya ve yanında gelen heyet, Işıklar’dan ayrıldı. Ali Özkaya’yı uğurlayan Ak Parti Işıklar Belediye Başkan Adayı Kadir Can, tekrar kalabalık bir ekiple teşkilat binasına geldi.

 

Burada haber ekibimize kendini tanıtarak sözlerine başlayan Kadir Can, Işıklar’a gönül verdiklerini, hizmet için bu yola çıktıklarını, kendisini bu gün yalnız bırakmayan tüm Işıklar halkına teşekkürlerini ifade ederek, Işıklar için ön gördüğü önemli bir kaç projesinden bahsetti. Ardından 31 Martta yapılacak olan seçimlerin öncelikle vatana millete ve Işıklar’a hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunan Can seçimlerin sukunet içerisinde, tevazu içerisinde kardeşane bir şekilde geçmemesini temenni ettiğini belirtterek saygılarını sundu.

HABER: İSMAİL ÖGEDAY        KAMERA : AHMET UÇMAK           “VİDEO HABER”HABER VİDEOSUFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Denizli depreminden sonra yaşananlar
  Denizli depreminden sonra yaşananlar
 • Halit Kara gidem dedim
  Halit Kara gidem dedim
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 1. Denizli depreminden sonra yaşananlar
 2. Halit Kara gidem dedim
 3. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 4. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 5. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 6. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
VİDEO GALERİ
YUKARI