Bugun...Taytak’ın girişimleriyle Elif Bebek tedavi ediliyor

Tarih: 09-07-2019 19:38:58 + -


Sosyal medya ve basın aracılığıyla yardım çağrısında bulunan vatandaşların yardımına koşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, son olarak Kocaeli’nin Derince ilçesinde yaşayan Arzu Sevilay ve Ali Akın Hıdır çiftinin çocukları olan Elif Bebek için girişimlerde bulunarak tedavisini başlattı.


Taytak’ın girişimleriyle Elif Bebek tedavi ediliyor

Sosyal medya ve basın aracılığıyla yardım çağrısında bulunan vatandaşların yardımına koşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, son olarak Kocaeli’nin Derince ilçesinde yaşayan Arzu Sevilay ve Ali Akın Hıdır çiftinin çocukları olan Elif Bebek için girişimlerde bulunarak tedavisini başlattı.

 

Birkaç gündür sosyal medya aracılığıyla Elif bebek için çağrı yapan takipçilerin sesine MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak koştu. Doğuştan engelli olan Derinceli 2 aylık Elif Bebeğin yürek burkan sesine sosyal medya kullanıcıları sessiz kalmadı. Sosyal medya aracılığı ile Elif Bebeğin ailesine ulaşan Milletvekili Taytak, Elif Bebeğin babası Akın Hıdır ile görüşerek tedavisinin yapılması konusunda yardımcı oldu. Elif bebek Milletvekili Taytak’ın girişimleriyle bugün Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi edilmeye başladı.

 

“Elif bebek ameliyat edilecek”

Sosyal medya üzerinden Hıdır Ailesinin yardım çağrısına duyarsız kalmadıklarını söyleyen Milletvekili Taytak, Elif bebeğin sağlığına kavuşması için ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi. Milletvekili Taytak, “Sosyal medyada karşımıza çıkan ve içimizi dağlayan Elif Bebek için yardımcı olmaya, elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Elif kızımızın babası Akın Bey ve annesi Arzu Hanım ile siz takipçilerim sayesinde görüştüm. Ulaşılması için çaba gösteren herkesten Allah razı olsun. Elif bebeğimiz bugün danışmanlarım tarafından Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Çocuk Uzmanı Prof. Dr. Adnan Dağçınar’a emanet ettik. Yatış işlemlerimiz yapıldı. Mr çekildi. Kan alındı. Prof. Dr. Adnan Dağçınar tarafından ameliyatı gerçekleştirilecek. Biz de Elifimizin durumunun takipçisi olacağız. Allah'ın izniyle şifa bulacağına, iyileşeceğine inancımız tamdır” dedi.

 

 

Milletvekili Taytak yardım çağrılarına sessiz kalmıyor

Milletvekili Taytak, sosyal medya ve basın aracılığıyla yardım çağrısında bulunan vatandaşların elinden tutamaya devam ediyor. Taytak, Afyonkarahisar’ın Bayat ilçesine bağlı Sağırlı Köyü’nde yaşayan ve bir tür kas hastası olan 8 yaşındaki Ahmet Oruç Bostan’a yardım ederek tedavi olmasında destek vermişti.

 

Sosyal medyada gördüğü çocukları sevindirmişti

Yine sosyal medya aracılığıyla Afyonkarahisar'ın Çobanlar ilçesi Kale köyünde yaşayan iki küçük çocuğun kendi imkanlarıyla yaptığı müzik aletleriyle şarkı söyledikleri videoyu görüp etkilendiği iki çocuğa bağlama ve org göndermişti.

 

Genç kıza sahip çıkmıştı

Milletvekili Taytak Afyonkarahisar’da yaşanan cinayet olayında ATV Televizyonunda Müge Anlı Tatlı Sert Programına canlı yayında bağlanarak, Gizem A.’ya destek olmuştu. Taytak, Talihsiz bir şekilde annesini korumak için, babasını öldürmek zorunda kalan kıza sahip çıkmıştı.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Sağlık Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Denizli depreminden sonra yaşananlar
  Denizli depreminden sonra yaşananlar
 • Halit Kara gidem dedim
  Halit Kara gidem dedim
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 1. Denizli depreminden sonra yaşananlar
 2. Halit Kara gidem dedim
 3. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 4. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 5. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 6. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
VİDEO GALERİ
YUKARI