Bugun...Vakil Özkaya Çobanlarda

Tarih: 24-11-2019 22:29:33 + -


Vatandaşı tek tek dinledi, Çobanlar ve Kocaöz Belediyelerinin taleplerini anında yerine getirdi


Vakil Özkaya Çobanlarda

AK Parti Milletvekili Av.Ali Özkaya, Çobanlar ve Kocaöz'de inceleme yaptı, Çay İlçe Başkanının  annesinin  cenaze törenine katıldı. 

 

Çobanlar'a öğle saatlerinde gelen AK Parti Milletvekili  Ali Özkaya, belediyeye olan ziyaretinde yoğun bir kalabalık tarafından karşılandı. Milletvekili  Özkaya'yı belediye girişinde Başkan Ali Altuntaş, İlçe Başkanı  Ali Yalman, İl  Genel Meclisi  Üyeleri ve vatandaşlar karşıladı. 

 

Çiçeklerle karşılanan Milletvekili Özkaya, Başkan Altuntaş'ın sunumunu  dinledi, sorunları tek tek not etti. Başkan Altuntaş tarafından verilen Belli başlıklar halindeki  sorunları, anında ilgili  kurumların yetkilileri ile telefonla konuşarak  çözüme kavuşturan Özkaya, ayrıca vatandaşın taleplerini tek tek dinledi ve temenni  notlarını topladı. 

 

"TEKSTİL FABRİKASI MUHTEŞEM BİR İŞ"

 

Yeni yılın ilk ayında faaliyete  geçmesi beklenen  ve Çobanlar Belediyesi tarafından yaptırılan tekstil fabrikası hakkında konuşan Milletvekili  Özkaya "Tekstil fabrikası müthiş bir iş" dedi. Çobanlar'daki tekstil  fabrikası sayesinde yüzlerce hanım kardeşimiz, evlerine  ekmek götürecek, evlerine  büyük destek olacaklar diyen Özkaya  "Sigortalı bir iş, hanım kardeşlerimiz evlerindeki aile mutluluğuna da katkı verecek. Kadınlara iş bulmak, onların  istihdama katılmasını sağlamanın ayrı bir önemi var. Bu anlamda, Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş kardeşimizi  kutluyorum. İnşaalah tekstil  fabrikamızın açılışında da birlikte olacağız" diye konuştu.

 

SAĞLIK'TA YÜZDE  97.5 MEMNUNİYET VAR

 

Çobanlar Belediyesinde konuşan AK Parti Milletvekili Ali Özkaya,  sağlıkta büyük yatırımlar yaptıklarını belirterek "Bu konuda yapılan anketlerde vatandaşımızın  memniyeti yüzde  97.5'tur" dedi. Çobanlar'daki hastaneye  her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade eden Özkaya, "Bolvadin-Çay-Çobanlar ilçesine hitap edecek bir bölge hastanesinin yapılması için de çalışmalar yapıyoruz. Bu hastanede günün en az  18 saatinde her türlü sağlık hizmeti verecek. Sağlıktaki  memnuniyeti  yüzde  yüzlere çıkarmak istiyoruz" dedi.

 

ÇOBANLAR HASTANESİNİ 10 YATAKLI HALE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIM

 

Çobanlar hastenesinin sadece ilçeye değil, Kocaöz, Sülümenli, Işıklar ve Gebeceler'den gelen hastalara da hizmet verdiğini söyleyen Belediye  Başkanı Ali Altuntaş, "Hastanemizin 10 yataklı hale  gelmesi  çok yerinde bir karar olacaktır" dedi.  AK Parti  Milletvekili  Özkaya, bu konuda gerekli girişimlerde bulunacaklarını belirterek "Çobanlarlı hemşerilerimizin bu sorununu en kısa zamanda çözmek istiyoruz" diye konuştu. 

 

ÖZELLEŞTİRİLEN FABRİKALARDA SORUN VARSA  ANINDA MÜDAHİL OLURUZ

 

Afyon Şeker fabrikasının özelleştirme kapsamına son anda alındığını belirten Özkaya, "Fabrikamız, ülkemizin en verimli fabrikaları arasındaydı, özelleştirmede de en yüksek fiyattan satılan fabrikalar arasındadır. Özelleştirmekonusunda çiftçimizin aleyhine kararlar alınır,mağdur edilirse  ya da  vatandaşımıza sıkıntı çıkaracak uygulamalar yapılırsa, anında müdahil oluruz" şeklinde konuştu. 

 

HAŞHAŞ ÜRETİCİSİNİN HER ZAMAN YANINDA YER ALDIK

 

Haşhaş eken üreticiye her zaman destek olduklarını, haşhaş üreticisinin her zaman yanında olduklarını ifade eden AK Parti  Milletvekili Ali  Özkaya, 30 Ekim'e kadar başvuru yapan bütün üreticilerin sorunsuz ekim yapacaklarını bildirdi. Milletvekili Özkaya, daha sonra  tekstil  fabrikasıinşaatında incelemelerde bulundu. Özkaya, ve beraberindekiler Kocaöz kasabasına gitti. Başkan Murat Zıbak tarafından karşılanan Özkaya, Belediye  Başkanından kasabanın sorunları hakkında bilgiler aldı. Ağırlıklı olarak Çobanlar'da geçen 3 saati aşkın ziyaretten Çobanlarlılar çok memnun kaldı. 

 

BAŞKAN ALTUNTAŞ, "ÖZKAYA VEKİLİMİZ  BİZE  HER ZAMAN DESTEK VERDİ"

 

Çobanlar Belediye  Başkanı  Ali Altuntaş, Milletvekili Özkaya'nın yıllardır Çobanlar'a destek ve  yardımda bulunduğunu söyledi. Özkaya'nın Her türlü sorunlarına  müdahil olduğunu ve anında çözüme kavuşturduğunu söyleyen  Başkan Altuntaş "Son ziyaretinde de sorunlarımıza  tek tek çare oldu. Sadece ziyaretlerinde değil, Ankara'ya gittiğimizde de dertlerimize  derman oluyor. Çobanlarlılar olarak  Milletvekilimiz  Sayın Özkaya'yı çok seviyoruz" dedi.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER İlçeler Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Denizli depreminden sonra yaşananlar
  Denizli depreminden sonra yaşananlar
 • Halit Kara gidem dedim
  Halit Kara gidem dedim
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 1. Denizli depreminden sonra yaşananlar
 2. Halit Kara gidem dedim
 3. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 4. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 5. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 6. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
VİDEO GALERİ
YUKARI