Bugun...Vali Tutulmaz Passolig kartı ile takımlara destek oldu

Tarih: 18-07-2018 17:43:04 + -


Vali Mustafa Tutulmaz taraftarların sevdikleri ile birlikte güven içinde stadyum ve salonlara gidebilmelerini ve istedikleri karşılaşmayı her türlü olumsuzluktan uzak, huzurla izleyebilmelerini sağlayan Passolig Kart aldı.


Vali Tutulmaz Passolig kartı ile takımlara destek oldu

araftarlara örnek olması ve bu konuda kamuoyu oluşması adına Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Kulüp Yöneticileri ile birlikte Belediye Hizmet Binası zemin katta bulunan Beyaz Masa’ya giden Vali Mustafa Tutulmaz, vatandaşlar gibi sıraya girdi, form doldurdu ve Passolig Kartı’nı aldı.
 
 
Sporda Altın Çağı Yaşıyoruz
 
 
 
Burada basın mensuplarına açıklama yapan Vali Mustafa Tutulmaz Afyonkarahisar’ın bu yıl spor alanında adeta altın çağını yaşadığını söyleyerek: “Her alanda başarıları üst üste yakaladık. Futbol, basketbol, voleybol alanında önemli başarılar elde ettik, diğer alanlarda da başarılı çalışmalar içerisindeyiz. Bu başarıların ardından ulaştığımız mevcut durumu ne biz kabul edebiliriz, ne de Afyonkarahisar halkı kabul edebilir. Yukarıya çıktıkça ve başarılar elde edildikçe ne kadar seviniyorsak, fedakârlıklarımızı da aynı oranda yansıtmamız lazım” dedi.
 
 
 
Takımlarımız İçin Fedakârlıktan Kaçınmamalıyız
 
 
Sporun reklam ve tanıtımda en önemli araç olduğunu vurgulayan Vali Mustafa Tutulmaz: “Afyonkarahisar olarak marka şehir olacağız diyoruz. Afyonkarahisar ismini marka değeri olarak daha üst seviyelere çıkarmak için gayret ediyoruz. Bunun sadece kamu, kurum ve kuruluşlarının yapabileceği bir şey olmadığını size özellikle söylemek isterim. Şehrimizde 7’den 77’ye herkesin bu konuya sahip çıkması gerekir. Şuanda içinde bulunduğumuz konum, birçok büyük şehrin bulunmak istediği, gıpta ettiği, hayal ettiği bir durumdur. Buna biz sahibiz ve değerini iyi bilmemiz gerekir. Bu takımların bu liglerde tutunabilmesi ancak fedakârlıkla olur, destekle olur” ifadelerini kullandı.
 
 
İmkânı Olan Herkes Passolig Kart İle Takımına Destek Olsun
 
 
İmkânı olan herkesin Passolig Kartı ile takımına destek olması gerektiğini vurgulayan Vali Mustafa Tutulmaz: “Ben Vali olarak stada girmekte herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Ancak örnek olması adına bugün Passolig Kartı’mı alıyorum. Spora yakından ilgili olan veya olmayan herkesin Passolig çıkarmasını ve takımına destek olmasını istiyorum. Damlaya damlaya göl olur misali takımımıza destek olmuş olacağız. Bugüne kadar bazı kamu, kurum ve kuruluşların desteği ile bir yere kadar geldik, ama yukarıya doğru çıktıkça vatandaşın desteğine de ihtiyaç artıyor. Bunu özellikle vurgulamak istiyorum. Lütfen maddi imkânı olan ve maça gelerek sadece destek olmak isteyen herkes bu spor etkinliklerinin içerisinde olsun. Maddi, manevi bizlerle birlikte olun istiyoruz” şeklinde konuştu.
 
 
Basın mensuplarının hedefiniz nedir? Sorusuna Afyonkarahisar’ın nüfusu üzerinden yanıt veren Vali Mustafa Tutulmaz, stadımızın kapasitesi kadar tüm seyircilerimizin Passolig almasını beklediğini söyleyerek bu konuda vatandaşlara bir kez daha çağrıda bulundu.
 
 
Vali Mustafa Tutulmaz’ın konuşmasının ardından Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile birlikte Passolig Kartı’nı alarak basın mensuplarına poz verdi.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Spor Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 • Işıklara'a doğalgaz geliyor
  Işıklara'a doğalgaz geliyor
 • Dinar Belediyesi tanıtım filmi
  Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 1. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 2. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 3. Işıklara'a doğalgaz geliyor
 4. Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 5. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 6. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
VİDEO GALERİ
YUKARI