Bugun...

Facebookta Paylaş

Bana Göre
Tarih: 09-04-2019 23:25:00 Güncelleme: 09-04-2019 23:25:00


SERKAN BAŞKANIN MAKAMI ÇİÇEK BAHÇESİNE DÖNÜŞTÜ
 
Cuma günü  öğleden sonra matbatasını  alarak resmen göreve başlayan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, hafta  başı ziyaretçi akınına uğradı. 
 
 
Emirdağ ve çevresinden yüzlerce kişiyi ağırlayan Başkan Koyuncu, ziyaretçileriyle tek tek ilgilendi, hepsinin derdini  dinledi. 
 
 
Hayırlı olsun ziyaretlerinin yanı sıra çeşitli sıkıntı ve dertlerini  anlatmak için gelen hemşerilerini sabır ve dikkatle dinleyen Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “Biz seçimlerde ne dedik, herkesi kucaklayacağız, herkesin sorununu dinleyeceğiz. Makama  oturduğumuz ilk dakikadan itibaren vatandaşlarımızı dinliyor, onlar ın dert ve dileklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Kapılarımız açık, konuşmalarımız açık. oy veren-vermeyen herkesi kucaklayacak ilçemizde kardeşliği, birlik ve beraberliği  sağlayacağız” dedi. 
 
 
BİZE GELEN KİM OLURSA OLSUN BAŞIMIZIN ÜZERİNDE YERİ VAR
 
İlk günde yüzlerce kişiyi ağırlayan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, hemşerilerinin ziyaretinden dolayı son derece mutlu olduğunu söyledi. Bize gelen her vatandaşımızın başımızın üzerinde yeri var diyen Başkan Serkan Koyuncu “Biz gelenlerin makamına, etiketine bakmayız. Bize gelen herkes bizim vatandaşımız, bizim insanımızdır. Biraz önce de ifade ettiğim gibi,  insanımız bizim baş tacımızdır” diye konuştu. 
 
 
SERKAN BAŞKANIN MAKAMI ÇİÇEK BAHÇESİNE  DÖNDÜ
 
31 Mart seçimlerinden büyük oy alarak belediye başkanlığına seçilen Serkan Koyuncu’nun ilk mesai gününde odası çiçek bahçesine  döndü. Makam odasında çiçeklere yer kalmayınca salonları doldurdu. Makam odasının çiçek bahçesine döndüğü gözlenen Başkan Koyuncu herkese teşekkür etti, bütün ziyaretçilerine yanınızdayım mesajı verdi, Allah razı olsun dedi. 
 
-----------------------------------
 
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, öğleye kadar hayırlı osun ziyaretlerini kabul etti, öğle arasında da pazar yerindeydi
 
BAŞKANLIĞININ  İLK GÜNÜNDE PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ
 
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, başkanlığının ilk gününde makama gelen misafirlerini ağırladı, öğle aramsında da Pazar yerine giderek esnafı dinledi. 
 
 
Makam odasındaki kapıyı kaldırmasıyla dikkatleri üzerine çeken Başkan Ahmet Şahin, “Şeffaf bir yönetim olduğumuzu cümle aleme göstereceğiz.  İlk günün mesai başlangıcından itibaren vatandaşlarımızı ağırlamaya başladık. Öğle arasında da İscehisar pazarımıza giderek esnafımızın dert ve sıkıntılarını dinledik” dedi.
 
  
Başkan Şahin, belediye bünyesindeki çalışmalara da çok yakında başlayacağını belirterek “Bizim işini düzgün yapan hiç kimseye sözümüz yok. Belediyemiz personeli ile de tanışarak görüşlerini alacağım, ben de  belediyecilik anlayışımızı anlatacağım. Amacımız  bizlere oy veren vermeyen herkese hizmet etmektir” diye konuştu.  İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, pazaryerindeki esnaf lokantasını da gezerek öğle yemeğini esnaflarla birlikte yedi.
  
---------------------------------------------------
 
BOŞ OY, NEDEN ÇIKAR?
 
Yerel seçimler hayırlısı ile geldi geçti. Afyonumuzda sıkıntı  yok. Yani, birkaç  yer hariç, itiraz edilecek sonuçlar çıkmadı. 
Seçimler geçti geçmesine de dedikoduları bitmedi. Özellikle küçük  yerleşim bölgelerinde türlü türlü dedikodular var. 
Hele  bazıları var ki, hayret edilecek cinsinden. İddia bu  ya. Bazı  küçük beldelerde vatandaş, seçim zarfını boş olarak atmış. Yani içinde pusula yok.Sanırım, hatıra olsun diye kendine almış. Şakası bir yana. Boş zarf iddiasını bir adım daha  ileri götürenler var. Neymiş efendim, pusulayı  anlaştığı adaya götürenler varmış, bak istediğini yaptım diyormuş. 
Ya karşılığı nedir?Nakittir, ayni  yardımdır,
danadır, inektir, samandır, elektrik parasıdır, olmayan hastane masrafıdır.Vatandaşın  boş zarfatma olayına şahsen diyeceğim  yok. Vatandaş, Öyle takdir etmiş! Ya, Oy pusuluları nerede?1-Hatıra  olarak saklandı 2-Rakibe  gitti! 3-İnek oldu, dana oldu, saman oldu. 4-Elektrik parası oldu, ilaç parası oldu. Sizce boş zarflardaki oy pusulalarına ne oldu?
 
---------------------------
 
Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, 
 
BELEDİYE ŞİRKET MÜDÜRLÜĞÜNDEN  ALINDI, 5 YIL SONRA BAŞKAN OLDU
 
Bayat Belediyesinde 2009-2014 yılları arasında görev yapan Abdullah Ertekin başkanlığında, belediyenin şirket müdürlüğünü yapan Halil İbrahim Bodur, 2014 seçimlerini kazanan başkan tarafından görevinden alındı. 
 
Aradan geçen 5 yıla yakın süre belediye dışında  ekmeğini kazanan Halil İbrahim Bodur, 31 Mart seçimlerinde AK Partiden belediye başkan adayı oldu. 
 
Seçimleri kazanan Bayat Belediye Başkanı Bodur, 5 yıl önce şirket müdürlüğünden ayrıldığı belediyeye başkan olarak geri döndü. 
 
-------------------------------------
 
AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İstanbul’da sayım nöbetine  devam ediyor
 
“ORGANİZE BİR USULSÜZÜK VAR”
AK Parti Afyon Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, İstanbul, Avcılar ilçe seçim koordinasyon merkezinde yürütülen çalışmaları yerinde takip ediyor. AK Parti Afyon Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, genel merkezimizin tarafından verilen görevle, milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ile birlikte milletimizin hür iradesinin tecelli etmesi için İstanbul’da çalışmaları yakından takip ettiklerini ifade etti.
 
 
 Yurdunuseven,” Sandık başlarında kaydırmalar var ve normal değil. Biz, ‘Sandığın başında bir şeyler oldu’ diyoruz. En yetkili kişiyi belirlerken bu kadar usulsüzlük yapılmışsa bir şaibe vardır. Burada organize bir usulsüzlük var demektir. Organize bir suistimal var. Hata ötesi. Araştırdıkça vahim verilere ulaşıyoruz. Birileri çok özel planlamış diye düşünüyoruz. Birileri bu işi kapatmaya çalışıyor ve çamura yatıyor. Bu kadar işin denk gelmesi münferit bir olay, hata demek mümkün değil. Planlı ve organize bir şeyler var. Bu işin sonuna kadar takipçisi olacağız” diye konuştu.
 
KANUNUN BİZE TANIDIĞI YÖNTEMLERİ KULLANIYORUZ
 
Yurdunuseven,”Bizim yaptığımız tüm işler, itirazlar yasal zemindedir. Kanuni olmayan hiçbir dayanağımız yok. Biz kanunun bize tanıdığı yöntemi kullanıyoruz. Kanuni yollar da bitmiş değildir. Konunun sonunda kadar takipçisi olacağız, kullanabileceğimiz yollar var. Yargı son kararını verecek. Bizim tek amacımız gerçek ve doğru ortaya çıksın. Bu işleri takipsiz bırakmamızı bizden hiç kimse beklemesin. Vatandaşlarımız merak etmesin tek bir oyumuzun dahi geri kazanılması için gece gündüz demeden çalışmaları izlemeye devam edeceğiz” ded
------------------------
 
DOSTLARIMIZIN POLİS GÜNÜNÜ YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUM
 
Polis haftası sürüyor. 10 Nisan da polis günü. 
 
Emniyet Müdürümüz Sayın Gürsel Yıldız’ın şahsında bütün polis dostlarımızın  gününü tebrik ediyorum. 
 
Hazır polis gününden  bahsetmişken, Gürsel Müdürümüzü anlatmadan olur mu?Allah için, sosyal yönü çok ağır bir müdürümüz var. İşi güvenlik, teşkilatın başında ama diğer sosyal çalışmalarda da hep ön saflarda yer alıyor. Gülen yüzü ile ayrı  teşkilata ayrı  bir güzellik katıyor. Hazır polis günü derken, sadece Emniyet Müdürlüğümüzdeki dostlarımız değil, dimğerlerini de  unutmamak lazım. 
 
 
Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Mustafa Eker ve tüm çalışanlarının, Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürü, 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Şeref Karakaya ve tüm ekibinin de polis gününü  kutluyorum. 
Tüm dostlara polis günü nedeniyle sağlık afiyet diliyorum, Allah burunlarını kanatmasın. 
 
----------------------------------------
 
ÇOBANLAR BELEDİYE BAŞKANI ALTUNTAŞ’IN MAZBATA TÖRENİNE  EŞİ VE OĞLU DA GELDİ
 
Çobanlar Belediye Başkanı Ali  Altuntaş, dün mazbatasını alarak resmen görevine başladı. Seçim kuruluna  gelen Başkan Altuntaş, mazbatasını  seçim kurulu hakiminin elinden aldı. Eşi  ve oğlu ile mazbata almaya gelen Başkan Ali  Altuntaş ile Çobanlar İl Genel Meclisi ve belediye meclisi üyelerinin de mazbatalarını alarak görevlerine başlamış oldu. 
 
Başkan Altuntaş’ın mazbatasını  aldığı törene eski belediye başkanı Salih Alaka da katıldı. Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, bugün saat 14.00’de belediyede düzenlenecek törenle makamına  oturacak.  Vatandaşların yoğun ilgi göstermesi beklenen törende Başkan Altuntaş tebrikleri kabul edecek, hemşerileri ile yeniden bir araya gelecek. 
 
 
Mazbatasını  alarak görevine başlayan Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Ne söz verdiysek bir bir yerine getireceğiz. Öncelikle ilçemizde işsizliği kökten bitirecek tekstil fabrikasının açılması için çalışmalara başlayacağız”  dedi. 
FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 • Işıklara'a doğalgaz geliyor
  Işıklara'a doğalgaz geliyor
 • Dinar Belediyesi tanıtım filmi
  Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 1. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 2. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 3. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 4. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 5. Işıklara'a doğalgaz geliyor
 6. Dinar Belediyesi tanıtım filmi
VİDEO GALERİ
YUKARI