Bugun...

Facebookta Paylaş

Bana Göre
Tarih: 22-04-2019 22:12:00 Güncelleme: 22-04-2019 22:12:00


31 Mart seçimlerinde Demokrat Parti İscehisar Belediye Başkan adayı girerek başkanlığı kazanan Ahmet Şahin, ilçenin sembolik anahtarını genel başkanı Gültekin Uysal’a verdi.
 
 
Berat Kandili  nedeniyle İscehisar’a gelen Demokrat Parti Genel Başkanı  Gültekin Uysal, partisinin ilçe teşkilatında partililerle görüştü.  Cuma namazını  Ulu  Cami’de kılan Genel Başkan Uysal, daha sonra belediye  düğün salonunda gerçekleştirilen Berat kandili kutlamalarına katıldı. 
 
 
Düğün salonunu  hınca hınç dolduran İscehisarlılarla Kuran-ı Kerim dinleyen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal,  son olarak Başkan Şahin’in makam odasında açıklamalarda bulundu. 
 
 
BAŞKAN ŞAHİN İSCEHİSAR’SEMBOLİK ANAHTARINI  VERDİ
 
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, mazbatayı aldıktan sonra yaptıkları çalışmalardan bahsetti. İscehisar’ın sorunlarını bildiğini, görevi gelir gelmez bütün birimlerdeki çalışmaları aldığını söyleyen Başkan Şahin, “Eksik gedik ne varsa biliyoruz. Kanalizasyondan  diğer yatırımlara kadar her şeyi planlıyoruz. En kısa zamanda sorunlara bir bir bitireceğiz” dedi. 
 
 
Başkan Şahin, makam odasındaki kapıyı kaldırmasının sembolik bir durum olduğunu,  bazı kesimler tarafından popilist olarak algılandığını belirterek, “Biz gönül kapımızı herkese açtık, kapı da neymiş” dedi. 
 
 
Başkan Şahin, açıklamalarından sonra  İscehisar’ın sembolik anahtarını partisin genel başkanı Uysal’a takdim etti. 
İscehisar’ın anahtarını alan Demokrat Parti Genel Başkanı  Gültekin Uysal, “Bu hediye benim için çok önemli. Genel Merkezimizin en güzel yerine asacağım” diyerek memnuniyetini dile  getirdi. 
 
 
UYSAL, “MÜCADELEMİZE DESTEK VEREN HERKESİ KUTLUYORUM”
 
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 31 Mart seçimlerinde görev yapan herkesi kutladı. Uysal, “Bu süreçte  mücadelemize  önderlik eden, kadınlarımız, gençlerimiz, teşkilatımız ve destek veren her kardeşimizi kutluyorum. Belediye Başkanımız Ahmet Şahin’i de samimi  duruşu ve milli ruhla verdiğiniz  mücadele nedeniyle  kutluyor, görevinin hayırlı olmasını  güzel ve yararlı hizmetlerde bulunmasını  diliyorum.
 
Şunu  çok iyi biliyorum ki, Ahmet Şahin Başkanımızın adaylık sürecinde yaptığı güzel çalışmaları takdirle izledik. Kendisinin ‘Dağın ardını gören bir yapısı  var’ ayrıca belediyecilik konusunda da bilgi ve tecrübesini de takdir ediyoruz” diye konuştu. 
 
 
MİLLİ  İRADE  SANDIKTA AĞIRLIĞINI  KOYDU
 
31 Mart seçimlerinde milletin bütün zorlamaları ve devletin bütün imkanlarını kullananlara rağmen, milli irade sandıkta ağırlığını koymuştur diyen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal,  İstanbul seçimlerini sorusuna da “Milletin vicdanını rahatlatacak karar olacağına inanıyorum”  cevabını verdi. 
 
 
BAŞKAN ŞAHİN’E ZİYARETÇİ AKINI SÜRÜYOR
 
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Her gün çok sayıda  vatandaşı kabul eden Başkan Şahin, bir taraftan belediyenin işleriyle ilgilenirken, diğer yandan misafirlerini de kabul ediyor.
 
  
DP GENEL BAŞKANI  GÜLTEKİN UYSAL’IN MAKAM ARACINDA  GU PLAKASI VAR
 
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın makam aracı plakasının GU olması kadar doğal bir şey yok. Hatta olması gereken bir durum diyebiliriz. 
 
Eski makam  aracını  bilirim, yenisini  ilk kez gördüm. Aracından daha çok plakası dikkatimi çekti. Demokrat Parti Genel Başkanı  Sayın Gültekin Uysal’i ad ve soyadının baş harfleri var.  GU plakası hoş durmuş diyebilirim. 
 
----------------------------------------------
 
AFYON’UN YAKINDAN TANIDĞII İSİM CİHAN PEKTAŞ’TAN ZEYBEK’E ZİYARET
 
Gümüşhane Milletvekili Sayın Cihan Pektaş’ı Afyon kamuoyu iyi bilir. Çünkü yıllarda Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Eroğlu’nun Özel Kalem Müdürlüğünü yapmıştı.  Görev yaptığı yıllarda sık sık Afyon’a gelir, dostlarıyla bir araya gelirdi. Bildiğiniz üzere  Sayın Pektaş, 2. Dönemdir Gümüşhane Milletvekili. 
 
Geçtiğimiz  günlerde Afyon’a gelmiş, haberimiz olmadı.  Her neyse, Sayın Cihan Pektaş Belediye Başkanı  Sayın Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuş. İki eski dost bir araya gelmiş. Bildiğiniz üzere Mehmet Zeybek AK Parti İl Başkanı iken, Sayın Pektaş da Bakan Eroğlu’nun özel kalem müdürü idi. 
 
 
Bu vesile bizler de  Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretinde  bulunmadık. Bu günlerde hayırlı olsun deriz. Ziyaretçi  akını  biraz olsun durulsun. 
 
----------------------------------------
 
MEHMET KARAKAŞ HOCAMA HAYIRLI  OLMASINI DİLİYORUM
 
Birkaç kez konuşmuşluğumuz var. Yeni rektörümüz  Sayın Mehmet Karakaş’tan bahsediyorum. Pazartesi  günü  AKÜ’de devir teslim var.  Kocatepe Üniversitesi’nre  rektör olarak atandı, pazartesi günü işin formalitesi var.  Prof. Dr. Mehmet Karakaş hocamıza yeni görevinde başarı diliyorum. Allah yolunu açık etsin. Havadan  trafik kontrolü devam ediyor.
 
 
AFYON BASINI DA HELİKOPTERE BİNDİM DESE HOŞ OLMAZ MI?
 
 
Birkaç defa haber servis ettiler. Jandarma Alay Komutanımız  Sayın Hamza Çömez’in yönetimindeki jandarma ekipleri, havadan trafik kontrolü yapıyor.  Bugünlerde bir kez daha havadan trafik kontrolü yapılacak imiş. 
Uçağa binmeyen yok gibidir ama helikopter farklı.  Sayın Hamza Çömez komutanımıza müsaadenizle şu soruyu sormak isterim.  Afyon basını da helikoptere bindik dese hoş olmaz mı? Hem haber de  iyi olur, görüntüler de güzel .Öyle değil mi Komutanım. 
FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Denizli depreminden sonra yaşananlar
  Denizli depreminden sonra yaşananlar
 • Halit Kara gidem dedim
  Halit Kara gidem dedim
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 1. Denizli depreminden sonra yaşananlar
 2. Halit Kara gidem dedim
 3. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 4. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 5. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 6. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
VİDEO GALERİ
YUKARI