Bugun...


İsmail Ögeday


Facebookta Paylaş

Keser döner sap döner
Tarih: 20-08-2017 17:42:00 Güncelleme: 20-08-2017 17:42:00


Afyonkarahisar da yazdığı köşe yazıları ile sağa sola ayar vermeye çalışanlar var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan daha bu gün bir açıklama yaptı.

 

Cumhurbaşkanımız neler söyledi gelin bir bakalım,

 

“Sosyal medyada şahsım adına birilerine ayar verilmeye çalışıldığını görüyorum. Kimsenin racon kesmesine ihtiyacım yoktur. Şu köşe yazarı şöyle yazmış, bu köşe yazarı şöyle yazmış... Hiç biri beni bağlamaz.

 

Zaman zaman kamuoyunda, medyada, partimiz içinde kesinlikle arzu ve tasvip etmediğim tartışmaların yaşandığına şahit oluyoruz. Genellikle sosyal medya hesapları veya kimi köşe yazarları üzerinden başlatılan bu tartışmalarda, birilerinin şahsımın adına adeta racon kestiği, herkese ayar vermeye çalıştığı anlaşılıyor" dedi.

 

"Burada bir kez daha açık ve net olarak ifade ediyorum; benim, milletimle, partimle paylaşacağım bir düşüncem, bir teklifim, bir hissiyatım varsa, bunun yolları bellidir. Kimsenin racon kesmesine de ihtiyacım yoktur. Eğer racon kesilecekse, bu raconu bizzat kendim keserim. Bu da böyle bilinmeli" diye konuştu.

 

Ve şöyle devam etti.  "Ben derdimi anlatmaktan aciz de değilim. Yeri geldiği zaman bunları da anlatıyorum. Anlatmaya da devam edeceğim. Hele hele başkalarının adına açılmış sosyal medya hesapları ve köşe yazıları gibi mecraları aracı kılma gibi alışkanlığım kesinlikle bulunmuyor. Bu da böyle biline.” Demişti.

 

Buna rağmen, hala Afyonkarahisar’da kendini birileri bir halt sanarak, yazıyor. İşte Sayın Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi ayarcılığa ve ayakçılığa gerek yok devletimiz kimin ne olduğunu kimin ne yaptığını gayet iyi biliyor. Daha dün gibi hatırlıyorum,  Afyonkarahisar’da kurum amirlerini yanlış bir şekilde yönlendirerek, insanların ekmeği ile oynayanlar da bunun hesabını er ya da geç verecek.

 

Yeri gelmişken konuyu biraz açalım 15 Temmuz darbe girişiminden birkaç gün sonra verdiği yanlış bilgiler nedeni ile birkaç gazetenin ilimizde kapanmasına neden olan şahıs, sanki hiçbir şey yok muş gibi yazıp çizmeye devam ediyor. O dönem gazetesi kapanan arkadaşlar sanki bilmiyorlar mı?  Bu işte kimin parmağının olduğunu, elbette ki çok iyi biliyorlar. Vakti zamanı geldiğinde bu şahıs kendi kazdığı kuyuya kendisi düşecek elbet.  

 

İşte bu şahıs Hükümeti yanlış yönlendirerek hem kişilerin ekmeği ile oynamış, hem de devletin yanlış yapmasına sebebiyet vermiştir. Şimdi bu mağduriyeti yaşayan kardeşlerimizin çoğu geriye dönük maddi ve manevi tazminat talebinde bulunacak. Sadece uygun zamanı bekliyorlar. Bundan sonra da Devletimiz demeyecek mi?

 

Bizi yönlendiren zat-ı muhterem gel bakalım diye elbette ki diyecek. İşte efendim ben öyle sanmıştım yok ben böyle duymuştum gibi bahaneler para etmeyecek. Şimdi tüm bunları üstü kapalı neden anlattım, bazıları kendi menfaati uğruna, daha fazla para hırsı uğruna, babasını bile tanımıyor. Bu durum FETÖ ‘cüler de de aynı, kendisinden olmayan, kendisini desteklemeyen ne olursa olsun umurunda bile değil, böyleleri birde, ilk geçmiş olsun diyenlerden olur, olay yerinde her zaman ilk onları görürsünüz. İşte ben senin yanındayım, senin arkandayım imajı verirler.

 

Ama şunu hiçbir zaman bilmezler bu işlerin parayla değil sırayla olduğunu. Devletimizden ricamız bu kişilere kesinlikle pirim vermesinler ve kısa zamanda da bunlar için gereği ne ise yapılsın.  Velhasıl ne ekerseniz onu biçersiniz, “keser döner sap döner gün gelir hesap döner”. Sevgi ile kalın…..

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 • Fikr-i Asım Bolvadin ve Bayat'a çıkarma yaptı
  Fikr-i Asım Bolvadin ve Bayat'a çıkarma yaptı
 1. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 2. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 3. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 4. En çok tıklanan karikatürler
 5. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 6. Fikr-i Asım Bolvadin ve Bayat'a çıkarma yaptı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Afyon İHH Arakan Belgeseli
  Afyon İHH Arakan Belgeseli
 • Başkan Uysal Donald Trump Hakkında suç duyurusunda bulunacak
  Başkan Uysal Donald Trump Hakkında suç duyurusunda bulunacak
 • Afjetafyonspor Bucaspor olaylı maç
  Afjetafyonspor Bucaspor olaylı maç
 • Pazarağaç Belediye Başkanı Adem Bulut Kanal afyon ekranlarında
  Pazarağaç Belediye Başkanı Adem Bulut Kanal afyon ekranlarında
 • Hikmet Deryasından Mehmet Kenar
  Hikmet Deryasından Mehmet Kenar
 • Nuribey Belediye Başkanı Hazım Kaya Kanalafyon ekranlarında
  Nuribey Belediye Başkanı Hazım Kaya Kanalafyon ekranlarında
 1. Afyon İHH Arakan Belgeseli
 2. Başkan Uysal Donald Trump Hakkında suç duyurusunda bulunacak
 3. Afjetafyonspor Bucaspor olaylı maç
 4. Pazarağaç Belediye Başkanı Adem Bulut Kanal afyon ekranlarında
 5. Hikmet Deryasından Mehmet Kenar
 6. Nuribey Belediye Başkanı Hazım Kaya Kanalafyon ekranlarında
VİDEO GALERİ
YUKARI