Bugun...


İsmail Ögeday


Facebookta Paylaş

Zeytin dalı
Tarih: 03-02-2018 22:08:00 Güncelleme: 03-02-2018 22:08:00


Ordumuz 15 gündür Zeytin Dalı Harekatını icra ediyor.

Bu zamana kadar 899 PKK’lı, DAEŞ’li, YPG’li terörist öldürüldü. Operasyon ise, hala devam ediyor. Sayın Cumhurbaşkanımız, bu konu ile ilgili olarak son terörist etkisiz hale getirilinceye değin, operasyonlarımıza devam edeceğiz açıklamasında bulundu.

 

Amerika önceleri Ülkemizin defalarca güvenli bölge oluşturulmalı demesine rağmen, hiç te oralı olmamıştı. Şimdilerde ise sözde geri adım atarak, güvenli bölge oluşturulması konusunu dile getiriyor. Bu gün ise, Alman parlamentosunda, meclisinde bazı milletvekilleri PKK’lıların, paçavralarını boyunlarına takarak, solcu teröristlere resmen destek verdiğini ifade etti.

 

Bizim bu noktada Avrupa Birliği Ülkelerine güvenmemiz kesinlikle söz konusu olmamalı. Bu ülkeler arasında özellikle Amerika, Almanya, Fransa, Hollanda gibi ülkeler Ülkemizin içerisinde bulunduğu durumu asla ama asla kabul etmemekteler. Sözde bizlere insanlık dersi vermeye kalkan bu ülkeler, aksine islam düşmanlığı yaparak, Türk düşmanlığı yaparak bizim yıllarca bu çapulcularla mücadele ettiğimizi göz ardı ederek, görmezden geliyorlar.

 

Görmezden geldiklerini de bir tarafa bırakalım, bu teröristlerin yanında yer alıyorlar. Allah'ın izni ile bizler Ülke olarak sonuna kadar mücadele içerisinde olacağız. Aslına bakarsanız bizim bu operasyonları ve bu harekatı, daha önceleri yapmamız gerekiyordu ama, yine de her şeye rağmen geç kalmış değiliz. Ülkemizin çok şükür yüzde seksene yakını bu operasyonu destekliyor ve desteklemeli de.

 

Terör örgütü Burseya dağının alınmasının ardından, Münbiç’e doğru hareket etti çoğu Münbiç’ deki sivil halkın bulunduğu alana kaçtı. Bu noktada Amerikan hükümeti Türkiye’yi küstahça tehdit ederek, Münbiç’e girmeyin, yok operasyonu, sınırlayın gibi gerizekalıca ve salakça açıklama yapsalar da, Türkiye’nin kararlılığından adım atmayacağını anladıklarında, utanmadan gözümüzün içine baka baka terörü desteklediklerini ifade ediyorlar.

 

Ama şunu bilmiyorlar ki bizler söz konusu Vatansa, gerisi teferruattır hissiyatı ile hareket ediyoruz. İşte burada önemli olan bizim sınır güvenliğimiz ve vatandaşlarımızın, çocuğumuzun ve çoluğumuzun güvenliği söz konusu. Bizler de bu uğurda canımızı ve kanımızı seve seve vermeye hazırız. İnşallah yakında Münbiç’e girip orasını da bu terör yuvalarından, temizleyeceğiz. Allah ordumuza, devletimize, güç ve kuvvet versin. Amin. Sevgi ile kalın…

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 • 2018 yılıen komik videolar
  2018 yılıen komik videolar
 • ANLATMAYA GEREK YOK
  ANLATMAYA GEREK YOK
 • Sende Susma
  Sende Susma
 • halit kara görüyorum
  halit kara görüyorum
 1. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 2. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 3. 2018 yılıen komik videolar
 4. ANLATMAYA GEREK YOK
 5. Sende Susma
 6. halit kara görüyorum
VİDEO GALERİ
YUKARI