Bugun...Asıl bana iftira atılıyor

08-03-2021 Pazartesi Günü Çay Belediye Başkanlığı tarafından Sosyal Medya Platformunda Kamuoyuna Dururu başlığında Şahsım Ahmet Uçmak adına açıklama yapılmıştır.

facebook-paylas
Tarih: 09-03-2021 14:24

Asıl bana iftira atılıyor

08-03-2021 Pazartesi Günü Çay Belediye Başkanlığı tarafından Sosyal Medya Platformunda Kamuoyuna Dururu başlığında Şahsım Ahmet Uçmak adına açıklama yapılmıştır.

 

Yapılan açıklamada;  "Hüseyin Atlı’yı hedef alarak, iftira ve yalan dolu haber ve paylaşımlar yapmaktadır, denilerek Devletin, Belediyenin paylaşım platformundan Hüseyin Atlı adına açıklama yapılmış ve asıl kendileri iftira ve yalan beyan ile basın camiası, Kamu oyu yanlış bilgilendirilmiştir.

 

Ben Ahmet Uçmak olarak konu hakkında devletin tüm kurumlarına ihbarda bulunmuş, şikayetçi olmuş, almış oldukları takipsizlik kararı ile FETÖ Terör örgütüne 1 Milyon Lira para aktarılmadığı ve Belediye Başkanının suçsuz olduğu anlamına gelmez. Verilen takipsizlik kararı kendini akıllı zanneden Dr. Hüseyin Atlı'nın hakkımda şikayetçi olması sonucu verilmiş bir geçici karardır.

 

Afyonkarahisar Valiliği Konu ile ilgili belge ve bilgiler ışığında konuyu İç İşleri Bakanlığına iletmiş ve müfettiş görevlendirilmesi konunun ayrıntılı olarak açığa çıkması için gerekli yazışmayı sağlamıştır. Hüseyin Atlı'nın FETÖ Terör örgütü tescilli üyesine 1 Milyon aktarıldığı, aktarılmasına vesile olduğu resmi olarak ve savcılık olarak bilinmektedir.

 

Afyonkarahisar Valiliği konu ile ilgili olarak; İmar adına ATLI İnşaat olarak yolsuzluk yaptığı, Çay Belediyesine ait Termal Tehsis arazisini içinde 900 Metre derinlikten çıkan sıcak ve soğuk su kuyusu olan, 2 Katlı idare binası olan 115 Bin Metre kare araziyi babasının arkadaşına verdiği, ihalede sadece 2 kardeşin girdiği ve rekabet koşulları oluşmadığı bilgisi ile ve Çay ilçesinde bulunan Çağlayan park ihalesinde yine yolsuzluk yaptığı,  FETÖ'cü şirkete 2 Milyona aldığı işin yarısını pasladığı ve 1 Milyon aktarılmasında baş rol oyması üzerine;

 

4483 Sayılı Kanunun " Büyükşehir belediye başkanları, il ve ilçe belediye başkanları, Büyükşehir İl ve ilçe belediye meclis üyeleri hakkında İç İşleri Bakanı hükmü gereğince Bakanlığımızdan mahalli idareler Kontrolörü/ Müfettiş görevlendirilerek incelemesi talep edilmiştir. 5237 Sayılı Türk ceza kanunu kapsamında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunmanız gerekmektedir; denildiği ve konu hakkında Müfettiş Çay Belediye Başkanlığına daha gelmemiştir.


"NAMUSSUZLAR KADAR DÜRÜST OLACAĞIZ"


Söz konusu Çay Belediye Başkanlığı siyasi rant çabası içine girdiğini belirttiği CHP Milletvekili Burcu Köksal'ı ve şahsımı ahır bir dille eleştirmiş, kendilerini sütten çıkmış Ak Kaşık olarak görmüşler. Sütün bozuk ve bulanık olduğunu bu konunun kendilerinden kaynakladığını unutmuşlardır. 

 

Hüseyin Atlı'nın şahsından maddi çıkar elde etme gayesiyle aylardır iftira ve yalanlarla devam eden paylaşımlarına devam ediyor yalanı ile sırf Ahmet Uçmak'a yalan ve iftiralarını gizlemek için bazı basın yayın organlarına sözde abonelik adı altında para veren, para ile iş tutun asıl kendileridir.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Gündem Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HABER ARA
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HAVA DURUMU
nöbetçi eczaneler
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
YUKARI YUKARI