Bugun...Demokrasi Ve Atılım Partisi Afyonkarahisar Emirdağ İlçe Kongresi

DEVA Partisi Afyonkarahisar Emirdağ ilçe Başkanlığı 1. Olağan Seçimli İlçe kongresi cumartesi öğleden sonra saat :15.00 da Emirdağ İlçesinde yapıldı.

facebook-paylas
Güncelleme: 10-10-2021 13:16:05 Tarih: 10-10-2021 13:01

Demokrasi Ve Atılım Partisi Afyonkarahisar Emirdağ İlçe Kongresi

DEVA Partisi Afyonkarahisar Emirdağ  ilçe Başkanlığı 1. Olağan  Seçimli İlçe kongresi cumartesi öğleden sonra  saat :15.00 da Emirdağ İlçesinde yapıldı.

 

Kongre divanı, Selçuk Altıntuğ ‘un başkanlığında Merter Gönen, Ahmet Çakar, Turgut Fehmi Tunçay’dan oluşturuldu.  Saygı duruşu ve istiklal Marşının okunmasından sonra  , faaliyet raporu, Gelir Gider raporlarının okunması ile Yönetim Kurulu ayrı ayrı ibra edildi.

 

Kongrede İlçe Başkanı Adayı Av. Ahmet Hasmercan yaptığı konuşmada,

 

DEVA Partisinin bir kadro hareketi olduğunu, Ali Babacan liderliğinde kurulan DEVA Partisinin mensubu olmaktan gurur duyduğunu, bu onurlu göreve laik gören, gerek Genel Merkez Yöneticileri , Gerekse il Başkanlığı Yöneticilerinin ve değerli hazirunun desteği ile insallah Emirdağ ilçemizde hızlı bir şekilde teşkilatlanmalarımızı tamamlayarak köy köy mahalle mahalle gece gündüz demeden çalışacaklarını DEVA Kadrolarımın az zamanda çok fazla işlere imza atacaklarını  sözlerine ekledi.

 

Kongrede konuşma yapan İl Başkanı Kadir Daylık,

 

“Emirdağ ilçesinin sorunlarını biliyoruz, tarım ve hayvancılıkta yüksek girdilerle geçimini sağlayan çiftçilerimizin büyük çoğunluğunun göç etmek durumunda kaldığını , yaylalarda sürdürülen altın arama faaliyetlerinin etkileri ile çevre ve su kaynaklarını olumsuz etkilerinin yaşandığını biliyoruz, Emirdağ ilçemizin önemli geçim kaynaklarının tarım ve hayvancılık olduğunu biliyoruz.  İktidare geldiğimizde inşallah bu sorunların DEVA sı olacağız. 

 

Seçimlerden hemen sonra ilk 90 gün ve 360 günde neler yapacağımızı konusunda eylem planlarımızı tek tek açıklamaya devam ediyoruz. İlk açıkladığımız eylem planı Tarım ve Hayvancılık üzerine oldu incelemenizi ve takip etmenizi sizlerden rica ediyorum. Türkiyede Tarımın DEVA sı olacağımızı buradan sizlere taahhüt ediyoruz”. Diyerek sözlerini tamamladı.

 

Tek aday olarak DEVA Partisi Afyonkarahisar Emirdağ  ilçe Başkanlığına Av. Ahmet Hasmercan ve  Ekibi  seçildi.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Siyaset Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HABER ARA
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HAVA DURUMU
nöbetçi eczaneler
GÜNLÜK BURÇ
YUKARI YUKARI