Bugun...DEVA Partisi il yönetimi AFSİAD ve MÜSİAD'ı ziyaret etti

Deva Partisi Afyon İl Başkanlığı AFSİAD ve MÜSİAD'a bir ziyaret gerçekleştirdi.

facebook-paylas
Tarih: 24-02-2021 15:06

DEVA Partisi il yönetimi AFSİAD ve MÜSİAD'ı ziyaret etti

Deva Partisi Afyon İl Başkanlığı AFSİAD ve MÜSİAD'a bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

Gerçekleştirilen ziyarette, İl Başkanı  Kadir Daylık , Merkez İlçe başkanı Alper Kocatürk ,İl Başkan yardımcısı Hasan Çatal (Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Başkanı),İl sekreteri Basri Kilcİ, İdari Mali İşler Başkanı Hüseyin Kalaycı,Teşkilat Başkanı Hasan Er yeraldı. Heyeti, AFSİAD : Başkan Kadir Sayın, Yönetim kurulu üyeleri karşıladı .

 

 

Kadir Sayın : İş dünyası olarak siyasi partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurları olduğunu ortak müştereklerin ,vatan millet bayrak olduğu AFSİAD  olarak siyasi müzakerelerden uzak durmaya çalıştıklarını ,Afyonkarahisar olarak güzel projeler kardeş Sanayici İşadamları dernekleri belirledikleri Antalya İşadamları derneği ile sürekli görüş alışverişi içersinde olduklarını belirterek Deva Partisi Afyonkarahisar il yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür lerini iletti .


Deva Partisi İl Başkanı  Kadir Daylık ise, İş dünyasının problemlerini ülkede ki ve Afyonkarahisar'da yatırımlarının önündeki engellerinin kaldırılması gerektiği ni bu bağlamda AFSİAD ın Afyonkarahisar için önemli sivil toplum kuruluşlarından olduğunu Deva partisinin Ali Babacan liderliğinde kadro hareketi ile iş dünyasının sorunlarını hep birlikte çözüm önerileri ni birlikte söylem ve eylem geliştirici politikalar üreteceğini belirterek AFSİAD ın nazik misafir perverliğinden dolayı teşekkürlerini iletti.


Ardından MÜSİAD'a ziyaret gerçekleştiren, Deva Partisi Afyonkarahisar İl Yönetimini, MÜSİAD Afyon şubesi Başkan yardımcıları Şerafettin Genelioğlu,Abdullah Özteke  yönetim kurulu üyeleri karşıladı.  Burada da İl Başkanı Kadir Daylık  Deva Partisi olarak Afyonkarahisardaki, güzide sanayicilerin Afyonkarahisar'ın  kalkınması için nekadar yoğun çaba sarfettikleri aşikar yatırımcının ve özellikle üreten sanayicinin yanında olacak teşviklerin arttırılması gerektiğini ve Sermayenin renginin olmadığını ve liyakat esaslı idarecilerin tam bağımsız ekonomik şartları sağlaması gerektiğini ifade etti. Misafirperverliklerinden ötürü şahsı ve yönetimi adına şükranlarını iletti.

 


MÜSİAD Başkan yardımcısı Abdullah Öztekeise, MÜSİAD'ın Ülkede çok köklü bir kuruluş olduğunu Anadolu miteşebbisinin neler yapabildiğini ülkeye gösterdiğini ifade etti. Yaklaşık 30 ülkede temsilciliklerinin bulunduğunuAfyonkarahisarda da ihracat yapan sanayicinin sektörel kırılımlı yurtdışı bağlantıları kurduklarını söyledi. Afyonkarahisar içinde Büyük şirketleri malesef yeterince Afyonkarahisar'a çekemediklerini bunun içinde MÜSİAD Afyon olarak projeler ürettiklerini ifade etti, Deva Partisi Afyon teşkilatının Millete ve şehre hayırlı olmasını temenni etti.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Siyaset Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HABER ARA
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HAVA DURUMU
nöbetçi eczaneler
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
YUKARI YUKARI