Bugun...Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Afyonkarahisar da.

Memur Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Afyonkarahisar da.

facebook-paylas
Tarih: 30-01-2021 11:28

Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Afyonkarahisar da.

Memur Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Afyonkarahisar da.

 

Memur Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kolukısa ile birlikte, Afyonkarahisar da bir takım toplantılar ve ziyaretler gerçekleştirdi.


Memur Sen’e bağlı sendikaların Şube Başkanları Toplantısı

 

Memur Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi Mustafa Arslan organizesinde Memur Sen’e bağlı sendikaların Şube Başkanları ile bir araya gelerek sendikal gündem değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

 

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Ziyaretleri

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 ve 2 No’lu Şubeleri ziyaret edilerek, şube yönetimleri ile istişarelerde bulunuldu

 

Afyonkarahisar İl Valiliği Ziyareti

 

Afyonkarahisar İl Valisi Sayın Gökmen Çiçek ziyaret edilerek, kamu görevlilerinin gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Kamu görevlilerinin talep ve beklentileri anlatıldı.

 

Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürlüğü Ziyareti

 

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Metin Yalçın ziyaret edilerek, eğitim gündemi ve ildeki eğitim faaliyetleri konusunda hasbıhal edildi.

 

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Ziyareti

 

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Sayın Mehmet Zeybek ziyaret edildi. Memur Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Afyonkarahisar belediyesinin destekleriyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şubesi işbirliğinde düzenlenen ‘’Bir Bilenle Bilge Nesil’’  Kitap Okuma Yarışması projesinden övgüyle söz etti. Projenin diğer illere örnek teşkil ettiğini söyledi. Yalçın; ‘’Başkanımız Sayın Mehmet Zeybek’i gelecek nesilleri düşünen bir anlayışı temsil ettiği için ayrıca teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Başkan Zeybek; ‘’ Afyonkarahisar da el birliği ile çalışıyoruz. Biz gelecek nesillerimizin iyi yetişmesi ile ilgili eğitime elimizden gelenin fazlasını vermeye çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz.’’ Dedi.

 

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü Ziyareti

 

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mehmet Karakaş ziyaret edilerek, akademisyenlerin ve idari kadrodaki personelin sorunları ve beklentileri ile ilgili konuşuldu. Başkan Yalçın; Rektör Sayın Karakaş’a yapıcı tutumu ve çözüme yönelik fikirleri için teşekkür etti.

 

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Ziyareti

 

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Nurullah Okumuş ziyaret edilerek,

Sağlık ve Eğitim çalışanlarının sorunları ve beklentileri ile ilgili konuşuldu. Başkan Yalçın; Rektör Sayın Okumuş’a ilgisi için teşekkür etti.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Eğitim Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HABER ARA
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HAVA DURUMU
nöbetçi eczaneler
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
YUKARI YUKARI