Bugun...

FİRMA HAKKINDA


Klima servisi firmamız hali hazırda kullanılan klima cihazlarına bakım montaj tamir ve arıza giderimi gibi teknik konularda hizmet vermek amacı ile 2000 yılında kurulmuştur. Kadıköy merkezli olan firmamız Anadolu yakasında konuşlanmış 12 adet şubesini tek merkezden yönetmekte tüm arıza bakım montaj kayıtlarını bu merkezde toplayarak siz değerli müşterilerine en yakın teknik aracı yönlendirerek süreci hızlandırmaktadır. Klima servisi hizmeti günümüzde yok denilecek kadar azalmıştır. Bunun nedeni ise kalifiye personelin yetişmemesinden kaynaklanmakta yetişen personel ise işi öğrendiği kuruluştan ayrılarak kendisinin teknik ofis açmasından kaynaklanmaktadır.

rnrn

Klima Bayi

rnrn

Sadece teknik alanlarda hizmet sınırlaması yapmayan firmamız aynı zamanda klima satışı da gerçekleştirmekte Anadolu yakası bölge sınırları içerisinde gerçekleşen keşif çalışmalarında ücret talebinde bulunmamaktadır.

rnrn

Klima Bakımı

rnrn

Her biri konusunda uzman kadrolarımız ile profesyonel iş anlayışı doğrulusunda tüm marka ve model klima cihazlarının bakım onarım tamir ve arıza giderimi olaylarında sizlere sonsuz destek sağlıyoruz.

rnrn

Klima Montajı

rnrn

Alınan hizmetten memnun kalan müşteri mutlu müşteri demektir. Klima montajı veya sökme takma işlemlerinde kesinlikle marka bağımsız çalışıyoruz. Tüm klima cihazlarına hizmet verebilecek bilgi ve birikime sahibiz çünkü kadrolarımızı çekirdekten başlayarak sahada yetiştiriyoruz.

rn
Bu Firma 4975 defa incelenmiştir.

FİRMA KATEGORİLERİ
YUKARI