Anahtar Kelimeler:


200 bin liralık borcu ödeyemedi intiharı seçti

Afyonkarahisar`ın Evciler İlçesinde yaşayan, İyi Parti Merkez İlçe yönetiminde yer alan Erdoğan Özer, Yüksek faizler nedeniyle Bankalara ve Tarım Kredi Kooperatifine olan borçlarını ödeyemediği için geçtiğimiz hafta intihar etti.

Afyonkarahisar`ın Evciler İlçesinde yaşayan, İyi Parti Merkez İlçe yönetiminde yer alan Erdoğan Özer, Yüksek faizler nedeniyle Bankalara ve Tarım Kredi Kooperatifine olan borçlarını ödeyemediği için geçtiğimiz hafta intihar etti.

 

İntihar eden, İyi Parti Evciler İlçe yönetiminde yer alan Erdoğan Özer`in ailesine bir ziyaret gerçekleştiren, Afyonkarahisar Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Burcu Köksal, ve Evciler İlçe yönetimi aileye başsağlığı diledi. Konuyla ilgili olarak, haber merkezimize bilgi veren Köksal şu ifadeleri kullandı;

 

"Evciler İlçemizde yaşayan ve İyi Parti Merkez İlçe yönetiminde bulunan Erdoğan Özer Kardeşimiz, maalesef iki yüz bin liralık borcunu ödeyemediği için bunalıma girmiş ve intihar yolunu seçmiş.

 

Bu son derece üzücü bir olay, gelin görün ki ülkemizin içerisinde bulunduğu durumun özeti niteliğindeki, bu üzücü olaylara rağmen, hala birileri ülkenin ekonomik durumunun son derece iyi olduğunu savunuyor. Bu durum sadece Afyonkarahisar`da mı yaşanıyor sizce ?

 

Değil elbet, çiftçimiz zor durumda, esnafımız zor durumda, üreticimiz çalışanımız kimse içinde bulunduğu durumdan hoşnut değil. Birileri lütfen artık elini esnafın, çiftçinin işçinin cebinden çeksin artık" İfadelerini kullandı. Afyon Time