Afyonkarahisar’da Sandıklı Rüzgârı Esiyor

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda Afyonkarahisar’da bulunan belediyelerimize ve parti ilçe başkanlarına, Jeotermal seralarımızda üretilen çiçek, domates ve meyve kurusu hediye ediliyor.

Sandıklı belediyesi Görevli personelleri tarafından Başkan Mustafa Çöl’ün selamları ile verilen hediyelerden duydukları memnuniyeti ifade eden Belediye ve ilçe Başkanları, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün bu nazik hediyesi için teşekkürlerini ifade ederek, selamlarını gönderiyorlar.

 

Parti ayrımı gözetmeksizin bütün Belediyelere Sandıklıda üretilen çiçek, domates ve meyve kuruları verilirken, Afyonkarahisar ortak paydamızda çalışan bütün Belediyelere Başkan Mustafa Çöl’ün selamı iletilerek hayırlı işler dileklerinde bulunuldu.

 

Başkan Mustafa Çöl konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Bizler vatandaşlarımıza hizmet etmek için bu görevlerde bulunuyoruz. Hangi parti olduğu gözetmeksizin ve siyasi bir kazanç söz konusu olmaksızın, Afyonkarahisarımıza bağlı bütün Belediyelerimize kendi imkânlarımızla Sandıklı ilçemizden bir selam göndermek istedik.

 

Bu vesileyle altında suyunun, üstünde insanlarının sıcakkanlı olduğu, Termal diyarı Sandıklı ilçemizden bütün dostlarımıza, başkanlarımıza, yöneticilerimize, vatandaşlarımıza selam ve dua gönderiyoruz.” İfadelerine yer verdi.