Bugun...


Coğrafi işaretli ürünü en güzel Şuhut tanıttı
Tarih: 23-12-2019 19:47:00 Güncelleme: 23-12-2019 19:47:00 + -


Şuhut Belediyesi EGEM platformunca 28 Kasım-1 Aralık tarihlerinde Altınpark Anfa Fuar Merkezinde düzenlenen 12. Ege İlleri Tanıtım Günleri ve Etkinliklerine Katılmıştı.

facebook-paylas
Tarih: 23-12-2019 19:47

Coğrafi işaretli ürünü en güzel Şuhut tanıttı

Şuhut Belediyesi EGEM platformunca 28 Kasım-1 Aralık tarihlerinde Altınpark Anfa Fuar Merkezinde düzenlenen 12. Ege İlleri Tanıtım Günleri ve Etkinliklerine Katılmıştı.

 

Bu Kapsamda Etkinliği Düzenlenmesinde Ortak Olan Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Ali Özerkan ve Dernek Genel Saymanı İbrahim Aydoğdu Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u Makamında Ziyaret Etti.Etkinlikte kendilerinin ödüle layık görüldüğünü Başkan Bozkurt’a aktaran Mehmet Ali Özerkan”Çabanız ve standınız gerçekten takdire şayandı.

 

Biz Fuar Kapsamında Şuhut Belediyesi Standının önünden geçen insanların  hiç elini kolunu sallayarak geçtiğini görmedik.Ya ellerinde tescilli Şuhut keşkeği vardı ya da Şuhut’u yakından tanımak için standın içine girdiler.Bu yüzden Şuhut Belediyesini Coğrafi İşaretli Ürünü En Güzel Tanıtım Yapan Stant Seçtik.Emekleriniz ve gayretleriniz için çok teşekkür ediyoruz”dedi.

 

Sözlerine Tüm Egem Platformuna teşekkür ederek başlayan Başkan Bozkurt”Tüm Ekibimizle ve yeni kurduğumuz Arge ekibimizle Şuhut’u ve değerlerinin seslerini daha çok duyurmak için çabalıyoruz.

 

Çalışmaların bir parçası olan 12.Ege İlleri Tanıtım Günleri ve Etkinliklerinde ödüle layık görülmemiz bizleri ziyadesiyle çok mutlu etti.Çabalarımızın boşa gitmediğini görmek gurur verici.Bilgi yarışmalarına soru olan Tescilli Şuhut Keşkeğimizi de her platformda anlatıyoruz ve ikram ediyoruz.Durmadan,yorulmadan ve usanmadan Şuhut’u ve değerlerini tanıtmaya devam edeceğiz.Bu ödül de önemli payı olan tüm ekibimize de ayrıca teşekkür ediyorum”dedi.

 

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Ali Özerkan’a Şuhut Belediyesi Kültür yayınlarının son kitabı olan Şuhut Tarihi kitabını hediye etti.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İlçeler Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
YUKARI