Bugun...


Fertillife ile Muhtarlar Derneği protokol imzaladı
Tarih: 24-02-2020 21:02:16 Güncelleme: 24-02-2020 21:08:16 + -


Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği ve Fertillife arasında bir protokol imzalandı.

facebook-paylas
Tarih: 24-02-2020 21:02

Fertillife ile Muhtarlar Derneği protokol imzaladı

Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği ve Fertillife arasında bir protokol imzalandı.

 

İmzalanan protokol ile ilgili olarak bu sabah AFSÜ kafede bir kahvaltılı basın toplantısı düzenlendi. Düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına çok sayıda mahalle muhtarı ve Fertillife yöneticileri katıldı. Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, yapılan protokolün tüm muhtarlara hayırlı ve uğurlu olmasıı temenni ederek, Fertillife sağlıklı yaşam merkezi ile yapmış oldukları bu anlaşmadan duyduğu memnuniyet ifadelendirdi.

 

 Fertilife Yönetim kurulu Başkanı Dr. Fatih Öğünç ise, Fertillife’nin kelime anlamı itibari ile sağlıklı yaşam olduğunu ifade ederek, o nedenle hastanenin ismini bu şekilde adlandırdıklarını ifade etti. Bir yıl içerisinde toplamda 1000 tüp bebek tedavisi gerçekleştirdiklerini ifade eden Dr. Fatih Öğünç, bu sayının 100 tanesinin yurt dışından gelen hastalar olduğunu ifade etti.

 

Dr. Öğünç hastanenin son derece başarılı bir ekiple hareket ettiğini, o nedenle çok sayıda yurt dışından farklı ülkelerden de tercih edildiklerini söyledi. Yapılan protokolün hayırlı ve uğurlu olmasınıtemenni eden Dr. Öğünç hastanenin kapılarının muhtarlara sonuna kadar açık olduğunu ifadendirdi. Afyon Time


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Gündem Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
YUKARI