Anahtar Kelimeler:


Gölete giren alkollü genç hayatını kaybetti

Afyonkarahisar`ın Bolvadin İlçesine bağlı, Kemerkaya köyünde bulunan yedi kapı göletinde, 29 yaşındaki bir genç boğularak hayatını kaybetti.

Afyonkarahisar`ın Bolvadin İlçesine bağlı, Kemerkaya köyünde bulunan yedi kapı  göletinde, 29 yaşındaki bir genç boğularak hayatını kaybetti.

 

Bu gün öğle saatlerinde gölet kenarına gelen ve arkadaşı ile alkol alan, Selman Yüksel serinlemek için girdiği gölette boğularak hayatını kaybetti.

 

Kemerkaya Muhtarı Osman Ödemiş ten bilgi alan Afyontime haber muhabirimize muhtar Ödemiş şu bilgileri aktardı;

 

"Selman ödemiş ve bir arkadaşı gölet kenarına gitmişler, orada biraz alkol almışlar sonra Selman Yüksel serinlemek için gölete girince suda boğularak hayatını kaybetmiş bizde sonradan haber aldık ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum" Dedi.

 

Diğer taraftan bu tür boğulma vakalarının, hemen hemen Afyonkarahisar`da bulunan tüm gölet ve barajlarda yaşandığını belirten bazı vatandaşlarda devlet su işlerinden bu boğulma vakalarına karşı önlem alınmasını istedi. Her ne kadar uyarı levhası olsa da  bu levhaların yeterli olmadığını daha kalıcı bir çözüm getirilmesini yetkililerden talep ettiler. Afyon Time Özel Haber