Anahtar Kelimeler:


Öğrencilerle Afyonkarahisar`ı keşfe devam ediyoruz.

Emirdağ Belediyesi ve Kaymakamlığı işbirliğiyle kültür ve spor gezileri devam ediyor.

Emirdağ Belediyesi ve Kaymakamlığı işbirliğiyle kültür ve spor gezileri devam ediyor.

 

Geziler Başkan  Serkan Koyuncu`nun ilçeye kazandırdığı restoran olan Taş Konak`ta kahvaltı ile başlıyor. Dünyadaki en büyük on müzik müzesinden biri olan ve dünyanın değişik yerlerinden getirilmiş müzik aletlerinin bulunduğu Üniversite Kampüsü`ndeki Müzik Aletleri Müzesi`nde öğrenciler çeşitli enstrümanları görme fırsatı yakalıyor.

 

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek`in girişimleriyle ülke turizmine kazandırılan Frigya`daki 3 bin yıllık tarihi ve kültürü yansıtan Frigya`nın kalbi` Ayazini Köyü`nde öğrenciler Frig, Roma, Bizans ve Selçuklu döneminden kalma mimari yapıları yerinde görüp tarihi yerinde öğrenme fırsatı buluyor. Kültür ve spor gezileri sonunda mutlaka spor etkinlikleriyle taçlandırılıyor.

 

Gençlere ve çocuklara yönelik her projenin destekçisi olan Başkan Serkan Koyuncu :"Bizim tek hedefimiz, gençlerimizin her alanda kendilerini geliştirmeleri, spor yapmaları, sanatla, kültürle uğraşmaları ülkesine ve milletine faydalı bireyler olmalarını sağlamaktır.

 

Hayata geçen yatırımlarımızın ve projelerimizin meyvelerini ilerleyen zamanlarda alacağımızdan eminim,gelişen bir Emirdağ için her zaman gençlerimizin yanındayız." ifadelerini kullandı.