Anahtar Kelimeler:


Sağıroğlu`na korona virüs şoku!

Amerika New York`ta yaşayan ünlü şarkıcı Demet Sağıroğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kötü haberi verdi.

Amerika New York`ta yaşayan ünlü şarkıcı Demet Sağıroğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kötü haberi verdi.
 
 
53 yaşındaki şarkıcı, çevresindeki çoğu insanın korona virüs testinin pozitif çıktığını belirterek, "Ben de geçirdim, geçiriyorum" dedi.
 
Amerika Birleşik Devletleri`nde son günlerde inanılmaz bir artış gösteren korona virüs vakaları nedeniyle acil önlemler devreye sokulurken, virüsten en çok etkilenen bölgenin New York olduğu açıklanmıştı.
 
 
 
Bir süre önce Amerika`ya yerleşerek orada yaşamaya başlayan ünlü şarkıcı Demet Sağıroğlu da korona virüs nedeniyle zor günler yaşıyor. Instagram hesabından açıklamalarda bulunan Sağıroğlu, "Çevremizde bir çok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum. Test yaptırmadım ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim" ifadelerini kullandı.
 
 
 
Test yaptırmadığını vurgulayan Sağıroğlu, takipçilerine kendisine gönderdikleri mesajlar için teşekkür ederek şu açıklamayı yaptı:
 
 
Gazetelerde çıkan haber yüzünden beni merak eden sevgili aileme, dostlarıma, sevdiklerime, zaman zaman bana ulaşamayanları cevapsız ve merakta bırakmamak için yazıyorum bu yazıyı. Maalesef tam bu zaman da telefon bazı applicationları, her şeyi siler oldu whatsapp dahil. Evet, New York`ta durumlar kötü. Ben de 10 gündür hastayım. Ama endişelenmeyin lütfen. Çevremizde bir çok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum.
 
 
Az ateşim var, hep var. Bu virüs ilginç bir canlı, herkeste farklı semptomlar olduğunu da duyuyorum. Test yaptırmadım. Ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim. Kimseyi endişelendirmemek için yakınlarım haricinde bildirmedim. Herkese ilgi ve sevgisinden dolayı minnettarım, teşekkür ederim.
 
 
 
Sizler, ailem ve dostlarım; bana `sevgi`nin kıymetini bir kere daha gösterdiler ve gösteriyorsunuz, teşekkür ederim. Her türlü hastalık geçiren ve geçirecek herkese çok geçmiş olsun. Siz o virüslerden güçlüsünüz, unutmayın! Sizlere geçen sene yaptığım `Geçiş` tablomla seslenmek istedim bu sefer. Sezgi, kaçmak, boyut değiştirmek, kendiyle yüzleşmek ya da nasıl adlandırırsanız.
 
 
Geçişler`de parçanı bıraksan da, Evren; Pollyanna`nın penceresinden bakanlar için ışıltıyla gülümsemeye devam eder. Kendinize ve kıymet verdiklerinize iyi davranın. Çok sevgiler güzel ailem, güzel kardeşlerim, tanıdıklarım, tanımadıklarım.