Bugun...İYİ PARTİ’de görev dağılımı yapıldı

İyi Parti İl Başkanlığı hafta sonu yaptığı etkinliklerle yeni seçilen yönetim kurulunda görev alanlar içinde görev bölümü ve genişletilmiş divan toplantısını bir arada yaptı.

facebook-paylas
Tarih: 13-09-2020 11:47

İYİ PARTİ’de görev dağılımı yapıldı

İyi Parti İl Başkanlığı hafta sonu yaptığı etkinliklerle yeni seçilen yönetim kurulunda görev alanlar içinde görev bölümü ve genişletilmiş divan toplantısını bir arada yaptı.

 

16 Ağustos 2020 tarihinde yapılan kongrede İl Başkanlığına seçilen Muhammet Mısırlıoğlu, cumartesi günü yapılan toplantıda yeni seçilen yönetim kurulunda görev bölümüm yaptı. Yapılan görev bölümünde, İl Sekreterliğine Tevfik Sarı, İl Muhasipliğine Şaban Çallıöz, Parti sözcülüğüne Mehmet Bahşi, Teşkilat Başkanlığına Celal Bursalıoğlu, Seçim Hukuk İnsan Haklarına Eyüp Hasırcıoğlu, Siyasi İşlere Selahattin Mühsürler, Uluslar arası var Türk Dünyasından sorumlu Hamdi Arık, AR-GE den sorumlu Celal Başpınar, Mahalli İdareden Sorumlu Ahmet Hastürk, Ekonomiden Sorumlu Nazan Balcı Gülener, Basın Yayın Medyadan Sorumlu Halil Erdin, Strateci İletişimden sorumlu Zekeriya Okyar, Eğitim Kültürden sorumlu Mehmet Adar, Sosyal ve Kadın politikalarından sorumlu Sevgi Ayar, Teknoloji Çevre politikalarından sorumlu Ramazan Derin, Sivil Toplum ve halkla ilişkilerden sorumlu Serdar Balık getirildiler. İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu teşkilatta yeni göreve gelen yönetim kurulu üyelerine yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.


GENİŞLETİLMİŞ DİVAN TOPLANTISI YAPILDI


Hafta sonunu dolu dolu geçiren İYİ Parti genişletilmiş divan toplantısıyla çalışmalara start verdi. 18 İlçe Başkanı ve İlçe Sekreterlerinin katılımıyla başlayan toplantıda İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu bir açılış konuşması yaptı. Mısırlıoğlu konuşmasında her an seçim olacakmış gibi tüm teşkilatların hazır olmasını ve eksikliklerin bir an önce giderilmesi yönünde talimatlar verdi. Teşkilat Başkanı Celal Bursalıoğlu ise, İlçe Başkanlarına tüzükteki maddeler doğrultusunda çalışmalara hız vermelerini, İlçe başkanlarının il teşkilatıyla iş birliği içinde olmalarını söyledi. Önümüzdeki Ekim ayı toplantısının Emirdağ İlçesinde yapılmasına karar verildi.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Siyaset Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HABER ARA
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HAVA DURUMU
nöbetçi eczaneler
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
YUKARI YUKARI