Bugun...

"vücut şampiyonası" İLE İLGİLİ HABERLER

Ducray İle Vücut Bakımına Doğru Çözüm
Ducray kişisel bakım denilince akla ilk gelen markalardan birisinin Oldukça geniş alanlı bir ürün yelpazesi bulunmaktadı..
Şampiyona sonrası çevre duyarlılığı
Afyonkarahisar'ın ev sahipliği yaptığı 18. ayak yarışlarında çevre duyarlılığı kapsamında vatandaşlar yere atılan çöpler..
MXGP ile Dünya Afyonkarahisar'da biraraya geldi
Afyonkarahisar Belediyesi ile Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliğinde düzenlenen Dünya Motokros Şampiyonası’nda sezo..
Antrenman ve sıralama turları nefes kesti
Dünyanın en gözde spor yarışları arasında yer alan ve izleyici ortalamasında en favori 10 branş arasında bulunan Dünya M..
Dünya'nın en iyileri bu gün pistte yerini alıyor
Afyonkarahisar Belediyesi ile Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliğinde düzenlenen Dünya Motokros Şampiyonası’nda sezo..
Dünyanın gözü burada
Afyonkarahisar tarihi günlerini yaşıyor. Dünya Motokros Şampiyonası için Türkiye ve dünyadan birçok motosiklet ve yarış..
Dünya'nın gözü burada olacak geri sayım başladı
1-2 Eylül tarihlerinde Afyonkarahisar’da yapılacak Dünya Motokros Şampiyonası için hazırlıklar son aşamaya geldi. Dünyan..
Dünya'nın en iyileri Afyon'a geliyor
1-2 Eylül tarihlerinde Afyonkarahisar’da yapılacak Dünya Motokros Şampiyonası için hazırlıklar son aşamaya geldi.Dünyanı..
Dünya Motokros şampiyonasının kalbi Afgyon'da atacak
Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan motor sporlarının en gözde organizasyonu Dünya Motokros Şampiyonasına ulusal basın ..
Biletler Biletix'te
01-02 Eylül 2018 tarihlerinde yapılacak Dünya Motokros Şampiyonası’nın (MXGP) bilet satışları devam ediyor. ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
YUKARI