Künyemiz

Sahibi / Grantee

Afyontime Medya Reklam Adına

Müzeyyen ÖGEDAY

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

İsmail ÖGEDAY

Reklam / Advertise

AfyonTime Medya Haber Reklam

afyontime@hotmail.com

0 543 670 04 51

Adres ve İletişim / Contact

Kanlıca Mahallesi 3420. Sok. 6/4 Kat:3 Daire : 15

WhatsApp İhbar Hattı: 0 543 670 04 51

YASAL UYARI

©️ Copyright 2011 afyontime.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde afyontime'a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. afyontime.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

 

Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.www.afyontime.com üzerinde köşe yazarlarının yazdıkları yazılar afyontime.com u ve sahiplerini bağlamaz. Burada sorumluluk köşe yazarlarına aittir. Aynı şekilde www.afyontime.com üzerindeki bir haber, köşe yazısı yada her türlü içeriğe yapılan yorumlar www.afyontime.com u bağlamaz, burada sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir.