Bugun...


Başkan Uysal bu halk Davutoğlu'na nasıl güvenecek ?
Tarih: 13-12-2019 21:39:47 Güncelleme: 13-12-2019 21:39:47 + -


Afyonkarahisar ülkem partisi il başkanlıgı haftalık basın toplantısını yaptı.

facebook-paylas
Tarih: 13-12-2019 21:39

Başkan Uysal bu halk Davutoğlu'na nasıl güvenecek ?

Yapılan toplantıya İl Başkanı Kadir Uysal'ın yanısıra misafir konuk olarak Utef Afyonkarahisar il başkanı Yıldız Değer Merkez ilçe başkanı Mehmet Yapar il başkan yardımcısı Zeki Ildız il başkan yardımcısı Erol Dinç ilbaşkan yardımcısı gençlik kolları başkanı Kadir Beder katıldı.

 

Programın Moderatörlüğünü İsteniş Hakan Tüplek  Yerel ve yurttan degerlendirmelerle başladı.Başkan Uysal 'da "11.12.2019 tarihinde 14.30 da başlayan basın açıklamasında Herkesi saygı ve sevgiyle selamlarız şahadetlerini duydugumuz Bingöl de ast. Halil Ulaş Yıldırım a Esma Çevik Dinar ilçemizin haydarlı nüfüsüna kayıtlı Ramazan Çevik in eşidir. aynı olayda şehit olan Kemal Sayar'a Allah tan rahmet yüce Türk milletine sabır ve başsaglıgı dileriz. 

 

Dün insan hakları günü olması dolayısı ile insan hakları tüm insanların sahip oldugu haktır insan hakları ırk millet etnik köken din dil ve cinsiyet ayırımı gözetmeden tüm insanların yararlanabilecegi haktır" Dedi.

 

 

Belediyenin yeniden çöp konteynarlarına deginen başkan Uysal 2000 yılında belediyenin çöp poset uygulamasının oldugunu," Afyonkarahisar halkı artık saatınde çöp poseti bırakma işini ögrendikten sonra şimdi insanımıza çöp konteynarları buldurmaya çalısılmak olacaktır bizler diyoruz saglıklı yasam poset işine devam edin." Dedi.

 

UTEF il başkanı Yıldız Değer kendisine bu davet üzerine geldiğini çok memnun olduguna ve kendisinin il başkanlıgı yaptıgı yerin adresini vererek imkan sahiplerinin imkansız olanlara yardımlarını beklediklerini kaydetti. Merkez ilçe başkanı Mehmet Yapar da en kısa zaman da kendilerinin merkez ilçe seçimini yapacaklarını kaydetti.

 

il Baskan yardımcısı Zeki Ildız'da artık partiden istifa edenlerin devlete ve partilerine dedikodu ettiklerinden halkın artık televizyon izlemekten bıktıgını kaydetti.

 

Gençlik kolları başkanı Kadir Beder ise genç bir başkan olarak herkesi parti binasına davet etti .il başkanı Uysal da son olarak, "partiden istifa etmiş bulunan kişiler artık televizyonlarda çıkıp bir birlerine sen bunu yaptın sen sunu yaptın demeleri birbirlerinin açıklarının artık ileride adli merciler bakacagına inandıgını ve yeniden parti kuracak olan Eski başbakan Davutogluna bu halk nasıl güvecek" dedi.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
YUKARI