Bugun...Tanır'ın Turizm Haftası Mesajı:

İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır'ın Turizm Haftası Mesajı:

facebook-paylas
Tarih: 16-04-2021 22:27

Tanır'ın Turizm Haftası Mesajı:

Bu yılki turizm haftası her zamanki etkinliklerden faklı gerçekleşiyor.
 
 
İl müdürü Mehmet Tanır" "Valimiz Gökmen Çicek'in önderliğinde gerçekleşen ve Türkiye'nin pek çok yerinden katılan rehberlere yönelik rehber uzmanlık eğitiminin tamamlamasını turizm haftasını kapsayacak şekilde planladık. Bu yıl ki turizm haftası Afyonkarahisar turizmine direk katkı sağlayacak sonuç odaklı bir faaliyet içeriyor. 
 
 
Frigya Afyonkarahisar Bölgesi ve Savaş Alanları Rehber uzmanlık eğitimini #turizmhaftası 'nda  Frigya, şehitlikler ve Kocatepe ağırlıklı gerçekleştirdik. Turizm bileşenlerinden rehberleri uzmanlık eğitimi ile teorik ve pratik eğitimle güçlendirerek sektörün özellikle seyahat acentalarının ihtiyaçlarını karşılayacak bir adımı attık. Türkiye'nin değişik illerinden rehberin katıldığı eğitime toplam 27 kokartlı rehber katıldı. 
 
 
Biz eğitim sırasında TURSAB Dumlupınar BTK başkan ve seyahat acentaları ile rehberlerimizi de buluşturduk. Karşılıklı iletişim sağladılar.
 
Unutmadan ifade edeyim ki turizmde pek çok alanda çalışmalarımıza devam ediyoruz.
 
 
Valimizin önderliğinde ilimizde turizm taraflarının ortak hareketiyle bir sinerji oluşturuldu. Bu ortam ilimiz açısından büyük avantaj. Çok hızlı kararlar alınıp projeler hazırlanıp hayata geçiriliyor.
 
 
Teşekkür İl Müdürü Tanır "
 
Turizm ve diğer alanlarda desteğini her zaman aldığımız bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy, valimiz Sayın Gökmen Çiçek, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, üniversitelerimiz, Bakanlığımız müdürlük ve kurulları, kamu kurumları, Zafer kalkınma ajansı, meslek odalarımız, STK'lar ve özellikle turizm sektör temsilcilerine teşekkür ederim. Özel bir teşekkürü de gece gündüz demeden omuz omuza fedakârca çalışan il müdürlüğümdeki mesai arkadaşlarıma yapmak istiyorum. İyi ki varlar. 
 
 
Turizm çalışanları ve tüm hemşehrilerimizin Turizm Haftasını kutluyorum"diyerek sözünü tamamladı.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Turizm Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HABER ARA
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HAVA DURUMU
nöbetçi eczaneler
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
YUKARI YUKARI