Bugun...Ukraynalı dergi editörleri Afyon'da

Tarih: 02-03-2020 23:47:32 + -


Kültür ve Turizm bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü, Afyonkarahisar Valiliği himayelerinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 29 Şubat ve 1 Mart 2020 tarihleri arasında ilimizde Ukraynalı önemli dergi editörlerine termal turizmi tanıtımı gerçekleştirildi.


Ukraynalı dergi editörleri Afyon'da

Kültür ve Turizm bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü, Afyonkarahisar Valiliği himayelerinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 29 Şubat ve 1 Mart 2020 tarihleri arasında ilimizde Ukraynalı önemli dergi editörlerine termal turizmi tanıtımı gerçekleştirildi.


Afyonkarahisar’ı yurtdışında etkin tanıtma amacıyla vali Mustafa Tutulmaz’ın himayelerinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından çalışmalar yürütülüyor. Kültür ve Turizm Bakanlığının gücünün etkili değerlendirildiği info turu termal ve spa ağırlıklı ve İhtisas tanıtımı niteliğinde gerçekleşti. Dergi editörleri otellerde masaj, cilt bakımı, sauna, termal havuz deneyimi yaptılar. Termal otellerin spa ve termal bölümlerinde incelemede bulundular.


 
Ukrayna'nın önemli basılı ve online life-style dergisi  adlı yayından editör Diana Liza Balynska,  kadın  ve  lifestyle  internet  dergisi    adlı  yayından  editör  Viktoriia Ukrainki.ua Pasichnyk,  Ukrayna'nın  kış  turizmi  dergisi  ve  ülkedeki  tek  spa  ve  wellness  yayını  adlı yayından editör Yuliia Mala, Ukrayna'nın en Mijnarondiy  Turizm  Spa  and  Wellness büyük haber ajanslarından editör Svitlana Melnychuk, kadın ve sağlık sağlık Ukrinform' dergisi adlı yayından Nataliia Yemelina isimli basın mensuplarından oluşan 5 kişilik seçkin basın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü programı ve rehberliğinde Afyonkarahisar’ın termalini, spa hizmetlerini ve şehir merkezini incelediler. UNESCO gastronomi şehri Afyonkarahisar’ın yöresel lezzetlerini tattılar.


İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, müze müdürü Mevlüt Üyümez, il müdürülüğü personelleri Ertuğrul Demir ve Kadir Beşer’in eşlik ettiği basın grubu özellikle Afyonkarahisar’ın termal zenginliğine hayran kaldılar. Basın grubuna kale çevresi ve tarihi konakların da tanıtımı  yapıldı. Dergi editörleri dergilerinde Afyonkarahisar’a özel bir yer vereceklerini belirtti. Grup ilgilerinden dolayı başta Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz olmak üzere İl müdürü Mehmet Tanır ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.Kültür ve Turizm Bakanlığının organize ettiği info turu termal sağlık ve SPA ağırlıklı olarak 28 Şubat- 03 Mart 2020 tarihleri arasında Yalova, Bursa, Kütahya, Afyonkarahisar, Denizli ve İstanbul illerini kapsıyor.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Turizm Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Denizli depreminden sonra yaşananlar
  Denizli depreminden sonra yaşananlar
 • Halit Kara gidem dedim
  Halit Kara gidem dedim
 • AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
  AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 • Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
  Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 1. Denizli depreminden sonra yaşananlar
 2. Halit Kara gidem dedim
 3. AKÜ rektörü Karakaş AFİHAD'ı ziyaret etti
 4. Fuar Hastanesi Varis Tedavisi
 5. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 6. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
VİDEO GALERİ
YUKARI