Bugun...


Semih Gökkaya

facebook-paylas
Can Azerbaycan
Tarih: 17-10-2020 22:17:00 Güncelleme: 17-10-2020 22:17:00


Tarih her zaman en zor sorularını Türkler için hazırlamış bir öğretmen olsa da Çin seddinden Adriyatik’e kadar tüm Türk’ler başka başla devletler olsa da tarihin her döneminde Tek millet olmayı hep başarmıştır.
 
 
Emperyalizmin her türlüsü red eden milletimiz emperyalizm doğudan geleninide batıdan geleninide kapitalist emperyalizmide komünist emperyalizmide kabul etmeyen boyunduruk altına girmeyen girsede ya öleceğim ya çıkacağım diyerek canla başla mücadele etmeyi tarihin her döneminde başarmıştır. Sovyetlerin demir yumruğunun eritemediği Türk olma bilincini yitirtemediği Azerbaycanlı Türk kardeşlerimiz tarihe zafer yazılacak bir seferi başlatmış bulunuyorlar. 
 
 
Hocalı’ nın intikamını almak BM tarafından tanınmış olmasına rağmen ermeni işgali altındaki topraklarını temizlemek için şanlı sefere başlamış bulunuyor. Devlet ve millet olarak Azerbaycan için hep tek yüreğiz.
 
 
Tarihin hep asala’k kavmi olan ermenistan Osmanlı’dan başlayarak ihanetler zincirini göstermiştir. Osmanlı’nın güçlü dönemlerinde Osmanlı’ya itaat eden hatta önemli bürokratik görevler almalarına rağmen Osmanlı’nın son dönemlerinde ilk ihanet edenlerin başında bulunmuştur. Kurduğu asala terör örgütüyle 70’li ve 80’li yıllarda Türk bürokratik ve sivil hedeflere kalleşçe ve alçakça saldırılar düzenlemişlerdir. 
 
 
Sovyetlerin dağılmasıyla Azerbaycan’ı hedef alan saldırıları yapmışlardır ve Hocalı katliamı ile 600 sivilin şehit edilmesinin sorumlusu alçak devlettir. Gün gelmiş batıya asalaklık yaparak gün gelmiş Rusya’ya asalaklık yaparak varlığını sürdürmeye çalışmıştır. Belli kesimler tarafından Türkiye ile Türk dünyası arasındaki bağlantıyı kesmeyi hedefleyenler tarafından oluşturulmuş yapay bir organizasyon asalak bir organizma olan ermenistan Azerbaycan’nın başlattığı harekatla birlikte tekrar hakettiği dersi tekrardan alacaktır.
FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HABER ARA
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HAVA DURUMU
nöbetçi eczaneler
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
YUKARI